Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
KATSİMATO

Bankacı Arkadaşlar Yardım Lütfen

Question

bu c.tesi kardeşimin kartıyla ziraat bankasından para çekmek için şubesi olan bir atm ye gittim ,miktarı yazdım para sesi geldi para alma kısmı açıldı ama parayı dışarı vermedi ,bekleme süresi geçince kapandı ,eğilip baktım para ordaydı ama alınamaz şekıldeydı belki içinde kalmıştır dedim tekrar denedım en düşük miktarla bu sefer gene aynısı oldu ve makbuzda bakiye düştü ,ben parayı almışım konumuna düştüm ama almadım tek şahit Allah bide çalışıyorsa ordaki kameralar ,aradım bankayı makinayı arızaya aldılar ,o parayı alabılırsın geri dediler ama nasıl alınır prosödürü nedir bilen varsa yardım edebilirmi acaba .

• Like 1

6 answers to this question

Recommended Posts

• 0
bu c.tesi kardeşimin kartıyla ziraat bankasından para çekmek için şubesi olan bir atm ye gittim ,miktarı yazdım para sesi geldi para alma kısmı açıldı ama parayı dışarı vermedi ,bekleme süresi geçince kapandı ,eğilip baktım para ordaydı ama alınamaz şekıldeydı belki içinde kalmıştır dedim tekrar denedım en düşük miktarla bu sefer gene aynısı oldu ve makbuzda bakiye düştü ,ben parayı almışım konumuna düştüm ama almadım tek şahit Allah bide çalışıyorsa ordaki kameralar ,aradım bankayı makinayı arızaya aldılar ,o parayı alabılırsın geri dediler ama nasıl alınır prosödürü nedir bilen varsa yardım edebilirmi acaba .

Başıma geldi alırsın. Yarın bankaya git. Müdürle vs kim yetkiliyse görüş. Atm de sayım yapsınlar. Açık ortaya çıkar.

• Like 1

• 0

Direk müdüre çık. Durumu anlat. Kimliğini isterler. Bahsettiğin bankaydı hatta. İmza karşılığı paramı almıştım.

• 0
Direk müdüre çık. Durumu anlat. Kimliğini isterler. Bahsettiğin bankaydı hatta. İmza karşılığı paramı almıştım.
inşallah bende alabilirim o kadar kötü oldum elim ayağım titredi,ne harcadım ne hayra dağıttım elime bile almadan yok oldu birde kardeşimin parası öyle bile olsa emanet sonuçta bana güvenmiş vermiş,bu şekılde yaşlı komşular falanda kartlarını verirler bana para çek diye bir daha asla kimsenın kartını almam iyilik yapacam diye strese girmem

• 0
Yalnız kart kardeşinin adına. Dolaysıyla Onun başvurması gerek. Kimin çektiğine bakmazlar.

tamam onu gönderecem zaten

• Like 1