Jump to content
Sign in to follow this  
urum

IDM İle Nasıl Video İndiriliyor?

Recommended Posts

ben ıdm programı ile video indir e tıklıyorum. videoyu indireceği menude bir sürü alt alta odnaklassniki yazan kısa kısa şeyler çıkıyor indirmek için film in videosu inmiyor lütfen yardımcı olurmusunuz:(:(

• Like 1

print screen ile ekran görüntüsü alıp buraya atar mısın

odnaklassniki Rusya'da Facebook gibi paylaşım sitesinin adı. O sitenin arayüzünü mü indirdiniz acaba? Ya da virüslü bir dosya mı bilemedim.

Bence ne indirdinizse onu tamamen silip bilgisayarı tekrar başlatın.

öyle yaptım sildim programı tekrar kurdum yine aynı şey oldu. dün bişiy yoktu istediğim videoyu indiriyordu

Program kaldırma seçeneğinden sildiğinizde tamamen kalkmaz. Başka arkadaşlara da yardımcı olabilir diye 4 adımda nasıl silineceğini resimlerle aktarayım.

1. adımda sol alttan başlat tıklayın, açılan pencereye regedit yazıp enter basın. gelen pencereyi onaylayın.

Açılan yeni pencerede hkey_local_machine yazısını göreceksiniz. onu çıft tıklayın

Çift tıklayınca gelen seçeneklerden software'i çift tıklayın.

Şimdi de gelen seçeneklerden internet download maneger'i sağ tıklayıp, seçeneklerden sil tıklayın.

Artık tamami ile program silindi. Bu işlemi yapmadan sadece sildiğinizde, tamami ile silinmez, tekrar yüklediğinizde alt veriler bilgisayarınızda mevcut olduğundan üzerine yüklenir.

Yüklediğiniz programda sıkıntı var ise, daha güvenilir , bilinen bir başka siteden program yükleyin.

Ayrıca tamamen kurtulmak istediğiniz bütün programlar içinde aynı işlemi yapabilirsiniz.

4.jpg

3.jpg

2.jpg

1.jpg

urum, 04.11.2015 - 23:41 yazdı:

ben ıdm programı ile video indir e tıklıyorum. videoyu indireceği menude bir sürü alt alta odnaklassniki yazan kısa kısa şeyler çıkıyor indirmek için film in videosu inmiyor lütfen yardımcı olurmusunuz:(:(

Yok valla ben şahsen yardımcı olmam!