Jump to content
Sign in to follow this  
İη¢ιѕєℓ

Kahraman Tazeoğlu'ndan

Recommended Posts

Yalnızca kalbim kırılsaydı zamanla geçerdi, unuturdum, her şey yoluna girerdi bir şekilde.

Ama benim güvenim de kırıldı...

Böyle olunca olmuyor işte... Hiç çıkmıyor aklımdan, geçmiyor... Hep yarım kalacak gibi hissediyor insan kendini, bir daha acıyacak ve hiç geçmeyecek gibi hissediyor...

Sadece kalbim kırılmış olsaydı keşke...

Ne zaman baksam yüzüne, ne zaman güvenmek istesem yeniden, ne zaman öpsen ya da sarılsan; yine gidecekmişsin gibi geliyor.

Ve inan bana, güven bir kere kırılınca hiçbir şey eskisi gibi olmuyor...

----------------------------------------------------------------------------------------

Neden vazgeçtim biliyor musun?

Çünkü bir ilişkinin yükünü tek başıma taşıyacak gücüm kalmadı.

Vazgeçtım çünkü; olmayacak duaya amin diyoruz ve bu beni çok yordu. Olmuyordu işte...Yalnızca benim sevgim yetmiyordu...

Senden neden vazgeçtim biliyor musun?

Seninleyken bile sensiz olmaya o kadar alıştırmışsın ki beni, seni sevmek için sana ihtiyacım olmadığını anladım. Hiç farketmeden zamanla uzaklaşmışım senden.

Vazgeçtim,

Çünkü seni sevmek artık gelmiyor içimden...

----------------------------------------------------------------------------------

Birinin gözünde kıymetin yoksa ona daha ne kadar değer verebilirsin ki?

Bir insanı ne kadar taşıyabilirsin yüreğinde, daha ne kadar bekleyebilirsin gelmeyeceğini bile bile? Allah kaderine yazmamışsa, onu sana bağlayan bir bağ yaratmamışsa, ne kadar seversen sev çektiğin acıyla kalırsın ancak. Kendi yarattığın yalnızlığınla kalırsın...

Geç olsa da artık anla!

Hayatında yer edemediğin birini bir ömür sevemezsin.

Çünkü bu her gün yeniden ölüm gibidir ama bir türlü ölemezsin...

------------------------------------------------------------------------------------

'Seni o kadar seveceğim ki hayatın değişecek' derdim sana hatırlıyor musun? Öyle de oldu.

Sevdikçe büyüdü burnun,

kıymet verdikçe bambaşka birine dönüştün. Meğer değişmeye ne kadar da elverişliymişsin...

Ne kadar da yanılmışım senin hakkında, yazık...

Bir zamanlar hayatını değiştireceğim derdim,

Şimdi görsem yolumu değiştiririm...

---------------------------------------------------------------------------------------

Ben sana muhtaç değilim, ben sana mecbur da değilim.

Tamam benim için her şeyden önemlisin ama sensiz de yaşayabilirim. Yani seni bu dünyada her şeyden çok seviyor olmam beni elinden geldiğince kırabilme hakkını vermez sana.

Bu yüzden

DİLİNİN DÖNDÜĞÜNCE DEĞİL,

YÜREĞİNİN YETTİĞİNCE SEV BENİ...

------------------------------------------------------------------------------------