Jump to content
Sign in to follow this  
ʂմƙմէ-մ νმνεყlმ

Kısa Paça Pantolon

Recommended Posts

 

Moda dünyasına erkeklerin ilgisi artmaya başladıkça son sezonlarda farklı erkek giyimleri de ortaya çıkmaya başladı. Erkeklerin de giydikleri kıyafetler renklemeye başladı. Aynı zamanda erkekler de trendleri takip eder ve kendi stillerini oluşturur hale geldiler. Kısa paça erkek pantolon modelleri de birkaç sezondur erkeklerin giydiği farklı trend kıyafetler arasında. Özellikle yaz aylarında renkli pantolonlara eklenen bu tarz kısa paça pantolonlar slim kesimde bilekte biten ya da hafif kıvrılan modellerden oluşuyor.

Kısa paça pantolonlar bileği açıkta bıraktığı için dikkatleri ayakkabının üzerine çekiyorlar. Bu nedenle ayakkabının şık ve temiz olması oldukça önemli bir konu. Casual tarzı yansıtan Loafer ayakkabılarla klasiğe yakın bir tarz yaratabilirsiniz. Toms tarzında ayakkabıları da daha spor bir görünüm için tercih edebilirsiniz.

Kısa paça erkek pantolon modellerinde paça boyu değişebiliyor. Ancak çok da kısa olan paçaları tercih etmemelisiniz herşey kararında daha güzel oluyor ne de olsa. Çoraplarınızı ayakkabınızın içinden görünmeyecek şekilde seçebilirsiniz. Ancak iddialı bir görünüm için uzun çorap kullananlar da yok değil. Eğer siz de farklı tarzları denemeyi seven erkeklerdenseniz bu tarz bir kombin yapabilirsiniz.

 

image.jpeg

image.jpg

image.jpg

image.jpeg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Karnim o kadar acki "paca"yi gorunce paca corbasi geldi aklima.resimlerine bakarim diye istahla bir actim. Iyk erkek pacasiymis killi killi. Bu neymis boyle moda mi olur, kiza benzettiler iyice adamlari. Adam gibi ya dizkapagindaj sort giysin ya da uzun pantolon. Bu hic hos olmamis :(

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

bu neydi şimdi? dar paçalardan sonra bir bu eksikti ,bayanlarda da erkeklerde de hoş durmuyor ,adam gibi giyinin kardeşim....adı modaya herkes yapar şimdi biraz özgün olun

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Aynen canim ya bende hic yakistiramiyorum erkeklere bu tarz pantolonu ama moda iste insani halden hale sokuyo :)

 

Haklisin canim. Babet corabi da giyer bunlar yakinda :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...