Jump to content
Sign in to follow this  
sahlep

Çiğ Köfte Aşkına

Recommended Posts

Kurban ol sen dizime. Reyting rekorlari kiricam ben o diziyle. Konusu zengin cocuk fakir kiza asik olur. Sonra onu ise alir bir de pesinden kosar. Zengin cocugu seven kokos kadin bunlarin arasina girme planlari yapar. Sizce bu dizi tutar mi :D

Tebrik ederim, daha önce hiç işlenmemiş bir konu bulmuşsun :D

• Like 1

Aman allahımm baa yıll dım.:D amma da iştah acıcı bi siir olmuş:D

Okur okumaz aklıma bi soru geldi nedense:D sahlep kaç kilo diye sormadan edemedim:D

Tebrik ederim, daha önce hiç işlenmemiş bir konu bulmuşsun :D

Tesekkur ederim evet reyting ustune reyting kiricaz bu diziyle :D

Aman allahımm baa yıll dım.:D amma da iştah acıcı bi siir olmuş:D

Okur okumaz aklıma bi soru geldi nedense:D sahlep kaç kilo diye sormadan edemedim:D

Ay canim sagol :D ben mi cig kofte mi kac kilo :P ben 57,cigkofte 1bucuk yerim :D

Bir kez daha anladimki benim tek gercem askim ancak cigkofte olabilir. Prensip olarak artik insan sevebilecegimi sanmiyorum. Gercek aski anlatmisim resmen. Hem istedigim zaman gorebiliyorum. Hem ulasilabilir hem lezzetli. Aci ama lezzetli. Tipki ask gibi. Hem hic terk etme derdi de yok. Aybaklar batmadigi surece hep yanibasimda.

Oyy yirim seniii cigkofteee. Bebegim demek hem guven veriyormus, hem de sevgi dolu hissettiriyormus. Gel söyle simartayim seniii. Bebegimmm cigkofteee.

Ben <3 cigkofte

Benı de genelde kış geceleri köfte krizi tutar,saat kac olursa olsun umrumda olmaz o köfte yapılıp yenilecek.. :)şiirini de çok beğendim canım,devamını herkes gibi bende bekliyorum :)

Benı de genelde kış geceleri köfte krizi tutar,saat kac olursa olsun umrumda olmaz o köfte yapılıp yenilecek.. :)şiirini de çok beğendim canım,devamını herkes gibi bende bekliyorum :)

Kofteyi de cok severim mmm ne lezzetli olur o of of.yaninda kuru sogan dilimlenecek of of :( canim cekti. Tesekkur ederim ablacim devamini yazicam insallah :)))