Jump to content
Sign in to follow this  
urum

Hoşlandığını Söylemek Küçültücü mü?

Recommended Posts

iki aydır birisinden hoşlanıyorum. aynı okuldayız. okulda karşılaştığımızda konuşuyoruz öyle ayaküstü. bir kaç defa mesajlaştık ama devamı gelmedi. neyse ben bunu hem instag dan hem de twitterdan takip ediyordum. o da beni. yılbaşı gecesi bu kişi watsap durumunu güncelledi. tekrar hoşgeldin yazıp yanına birde uçak emojisi koydu. ama facesinde ilişkisi yok yazıyor. üzüntüden gözüm döndü o sinirle instagram dan takipten çıktım onu takipçilerim arasından çıkardım. aynı şeyi twitter da da yaptım. telefonunu bile sildim. sonra pişman oldum. saçma biliyorum. okulda karşılaştığımızda yine selamlaşıyoruz. ya farketmedi sildiğimi ya da bişi demicek. ki ben sormasını isterdim. şimdi ben saçma sapan bir duruma düştüm. hem sildim hem de gördüğümde konuşuyorum. çocuk anlayınca bu kız dengesiz diyecek. ben şu sınavlar bittikten sonra söylemek istiyorum bu davranışımın sebebni en azından durumu açıklığa kavuşur. sizin fikriniz nedir acaba?

• Like 1

Neden küçültücü olsun, hangi devirde yaşıyoruz? Açık açık konuşmak çocuk gibi tavır yapmaktan iyidir..

Tavşan dağa küsmüş dağın haberi olmamış..

• Like 1

ben haberi olunca bana sorar diye bekliyordum ama haberi yok gibi davranıyor

• Like 1

bence de....

Neden küçültücü olsun, hangi devirde yaşıyoruz? Açık açık konuşmak çocuk gibi tavır yapmaktan iyidir..

Tavşan dağa küsmüş dağın haberi olmamış..

• Like 1

Bence soyleme. Msjda bahaneler bul sinavlarla ilgili bir seyler uydur, bahanelerle msj at yani. Watsapta degisik guzel resimlerini koy oradan yaz. Ama once bir arkadasindan sevgilisi var mi kesin ögren. Yoksa yap bu msj isini. Ama karsisina cikip acilma. Ya hayir derse? Sonra cok utanirsin. Toparlayamazsin da. Ama msjda terslerse bir daha yazmazsin ve bir sekilde kivirirsin. Terslemezse o da hoslaniyosa ileri seviyeye tasir zaten. Ben yerinde olsam bunlari yapardim :)

Bir de instada takipcilerden nasil cikariyorsun ya? Takip ettiklerinden cikartirsin da takipcilerden ciakrmak icin engellemek gerekiyor bildigim kadariyla. Engelliyse zaten anlamazki onu takipten cikardigini, hesabini kapattin sanar. Onu pek anlayamadim. Bir de anlasa da bence gelip sormaz. Universitedesin sanirim yani yasi buyuk biri neden gelip beni sildin mi diyecek :)

• Like 3

bu şahsiyetle bi kaç kez mesajlaştık ama devamı gelmedi. ben msj attım iki kez ders bahanesiyle artık yüzüm yok. sevgilisi varmı soracağım birisi yok. anında duyulur böyle bişi. çünkü arkadaşlarımız ortak. ama facede ilişkisi yok yazıyor.

• Like 1

Uzerinde durma hoslansaydi yazardi aciklama.yapmak zorunda da hissetme bazen hoslaninca her hareketinden mana cikartiriz karsimizdakidende aynisi bekleriz ilgilenmis olsa sorar merak eder senden hoslananla ilgilen ve duygularini.sakin aciklama ne tepki verecegini bilmiyorsun uzulme ihtimalin var

• Like 1