Jump to content
Sign in to follow this  
ʂմƙմէ-մ νმνεყlმ

Erkek Modasında Son Trend

Recommended Posts

01.jpg?77102

Erkek modasında son trend

 

KOLEJ STİLİ

Kış ayları kendisini iyiden iyiye hissettirirken giyinmek artık daha da zevkli bir hale geldi. Tommy Hilfiger yeni sezon kış koleksiyonunda kolej sporcusu stili bordo, gri ve kök yeşili tonlarındaki dokulu örme kazakları, kaz tüyü ve yapay kürklü montları, bere ve uzun atkıları, balıkçı yaka kazaklarıyla kış giyiminin tamamlayıcısı oluyor.

 

02.jpg

BEAT KUŞAĞI ŞAİRLERİ GİBİ

Ayakkabılarıyla birçok ülkeden insanın vazgeçilmezlerinden olan Vans, 50 yıllık geçmişine ithafen tasarladığı California koleksiyonunda modernlik mirasıyla Amerikan işçiliği ve sanatçılığını bir araya getiriyor. Koleksiyonda; vintage sörf ve kaykay, 50’lerin Beat kuşağı şairleri, 70’lerin folk şarkıcıları ve sokak sanatçılarından izler bulunuyor.

 

03.jpg

SAATLE TEKNOLOJİNİN UYUMU

Teknolojiye ve özellikle saatlere karşı merakınız varsa size hem Bluetooth’la cep telefonunuza bağlanabilen ve 300 şehrin saatini gösteren hem güneş enerjisiyle şarj olabilen, kaybolduğu anda da telefonunuzu alarm yoluyla bulmanızı sağlayan, üstelik de suya dayanıklı bir saat önereceğiz. Bu özellikler hayal değil; hepsini Casio’nun ‘Edifice EQB-500’ modelinde bulabilirsiniz.

 

04.jpg

ÇANTALARIN VAZGEÇİLMEZİ

Seyahat rotanız eğer bir kamp alanıysa çantanızda muhakkak bulunması gereken şey; bir çakı. İsviçreli çakı ve bıçak markası Victorinox’un Red Dot Tasarım Ödülü’nü alan Ranger Wood adlı yeni çakısı, anahtarlık halkası, delik açıcı, kablo sıyırıcı, bıçak, konserve açacağı, tornavida, şişe açacağı, makas, testere ve tirbüşon özellikleriyle seyahatlerinizin vazgeçilmezi olacak.

 

05.jpg

EN ŞIK HOPARLÖRLER

Son zamanların en hoş hoparlörü kesinlikle ses mühendisi ve DJ Murat Davulcu’nun kurduğu Just in Case’e aitti. Bu hoparlörler 50’li ve 60’lı yılların vintage bavullarıyla müzik sistemlerinin monte edilmesiyle ortaya çıkmış. Hoparlörler, bavulların hikâyelerine göre ‘Hotel California’, ‘Honeywood’ gibi isimler taşıyor.

 

06.jpg

BÜTÜN VERİLER YANINIZDA

Artık bilgisayarlarımızda ve cep telefonlarımızda pek çok dosya mevcut. Peki bu dosyaları silinme riskine karşı nasıl korumaya alıyoruz? Toshiba yeni süper hızlı aktarım özellikli ve 3TB’a kadar yüksek depolama alanı sunan Canvio Ready hard disk sürücüsüyle dosyalarınızı korumanıza ve yanınızda taşımanıza olanak veriyor. Bu da yaklaşık 900 bin fotoğraf, 800 bin şarkı ve yaklaşık 2.500 film anlamına geliyor.

 

 

07.jpg

GEZGİNİN BAVULU

Kasım, en güzel seyahatlerin yaşandığı aydır. Sizin de bu aya özel seyahat planlarınız varsa yolculuğa çıkmadan önce giysilerinizin hafif olduğundan emin olun. Kırışmaz, ince takım elbiselerin, gömleklerin ve katlanabilir çantasıyla trençkotların bulunduğu ve dünyanın en uzun göç yolunu kat eden deniz kıyı kırlangıcından ilham alan KİP Traveller koleksiyonu, adından da anlaşılabileceği gibi, gezginlere hitap ediyor.

 

 

 

 

09.jpg

 

LÜKS VE YENİLİKÇİ

Lüks ve kült dolmakalemleri ve saatleriyle tanınan Montblanc, yeni kalemleri için dünyaca ünlü tasarımcı Marc Newson’la işbirliği yaptı. Bu işbirliği sonucunda ortaya çıkan Montblanc M, markanın klasikleşmiş ögeleri yanında rafine ve modern bir tasarıma sahip ve yenilikçi özellikler taşıyor. Aynı zamanda olağanüstü bir zanaatkârlık eseri olan kalemin ucundaki ‘MN’ ibaresi, yalnızca bu senenin üretimlerinde yer alacağından acele etmenizde fayda var!

 

10.jpg

50’LERİN ŞIKLIĞI

 

İtalyan markası 2015-2016 Sonbahar-Kış koleksiyonunda 50’lerin İngiltere’sini kasıp kavuran ‘Teddy Boys’ akımından ilham alıyor. Metal ayrıntıların ve deri işlemenin bulunduğu ayakkabılar, İtalyan işçiliğiyle birlikte ilham alınan İngiliz stilinin şıklığını ve rock ruhunu aynı anda üzerinde taşıyor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...