Jump to content
Sign in to follow this  
ʂմƙմէ-մ νმνεყlმ

Erkekler İçin 2016 Kış Aksesuarları

Recommended Posts

01.png?02958

 

Sonbahar kış mevsimleri birçok aksesuarı kullanabildiğimiz önemli sezonlardan biri. Söz konusu erkekler olduğunda hem aksesuara ilgilerinin artması hem de sınırlı aksesuara sahip oldukları için aksesuar seçimi büyük önem taşıyor.

 

02.jpeg

 

 

Şapka modelleri

Bir erkek için şapka giymek dikkat çeken bir seçim. Şapka modellerine göre bu dikkat durumu değişse de önemli olan stilinize ve yüz tipinize uygun modelleri tercih etmek. Bir berenin duruşu tüm erkeklerde farklı olduğu gibi doğru bir bere ile stilinizi iddialı bir şekilde sergileyebilirsiniz.

 

03.jpg

 

Söz konusu iddialı bir stil ise fotor şapkalar ya da kasket şapkalar imdadınıza yetişiyor. Bu tür şapkaları tercih ederken yüz hatlarınıza en uygun modeli seçmenizde yarar var. Kumaş türü olarak da birçok sonbahar kış kombinine uygun olan renkleri tercih ederseniz tek bir şapka ile birçok kombin yapabilirsiniz.

 

05.jpg

 

Atkı Modelleri

Erkek modasında önemli bir yere sahip olan atkılar erkekler için çok iyi seçilmesi gereken aksesuarlardan biri. Kumaş kalınlığı renk ve desen seçenekleri, uzunluğu gibi birçok detayya göre seçim yapmalısınız.

Eğer boyunuz kısa ise çok uzun atkılar tercih etmemelisiniz. Hem çok dolamanıza ya da uçlarınızı uzun bırakmanıza sebep olacağı için boyunuzu daha da kısa gösterir.

 

06.jpg

 

Sıradan atkı modellerinden sıkılanlar için çok farklı kaşkol, boyunluk ve atkı kategorilerine girebilecek modeller bulunuyor. Özellikle kaşe kumaştan tasarlanmış bu boyunluk düz bir gömlek ya da ince bir ceket üzerinde gerçekten çok şık ve stil sahibi bir görünüm sağlayacaktır.

 

07.jpg

 

Çanta modelleri

Erkekler için önemli aksesuarlardan biri de çantalar. Özellikle sonbahar ve kış mevsimlerinde döküman yada cihazlarını soğuk havadan korumak için de büyük çantalara ihtiyaç duyan erkeklerin tercih öncelikle deri ya da süet çantalar olmalı. Erkek çanta modelleri arasından tercih yaparken ne kadarlık bir eşya koyacağınızdan genellikle giyim tarzınıza kadar birçok etkeni de göz önünde bulundurmalısınız.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
ne kadar az erkek aksesuarları şimdi üzüldüm:)

Ancak bu kadarını aklımızda tutabiliyoruz biz:) Fazla olunca kafamız karışıyor:)

 

Bu adamlara çuvl giydirsen yakışıyor..bizde onlar gibi durmaz sanırım..

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...