Jump to content
Sign in to follow this  
İη¢ιѕєℓ

Büyük 2 Gün

Recommended Posts

Bugün ve yarın düşüncelerinize ektiğiniz tohumlara çok dikkat edin. Yeni bir doğuma tam 2 gün kaldı. Ruhunuzun gerçek niyetleri hızlı bir sürece girecek. Bu yüzden kalben yapacağınız niyetleriniz 14.01.2016 tarihinden itibaren çimlenmeye başlarken odak ve hedef noktalarınızdan , merkezinizden çıkmamaya çalışın. Şimdi bu yazıyı okuduktan sonra herkes bir kalem , kağıt alsın ve 9 yıllık programınızı oluşturmaya başlayın. Gerçek arzularınızı, hayallerinizi sabitleyerek ve gerçekleşecek tüm olasılıklarınızı sadece kendiniz adına yazmalısınız. Son bu 2 günde atacağınız tüm saf ve iyi niyet tohumlarınız , tüm eskiye ait ne varsa düşünmeyerek yazacağınız her şey , bilin ki sizin şükrünüz , teslimiyetiniz ve sonsuz inancınızla hareketlenecek , sulanacak , beslenecek ve gerçekleşecektir.Siparişleriniz, kalbinizin gerçek niyeti ile dengelenecektir. Niyet gücünüz bu bakımdan çok önemlidir. Hiçbir detayı atlamamaya çalışın. Her niyetiniz içinizdeki hologram potansiyelinin yukarıya yansıyacağı konusunda güven duymalısınız. Doğuştan ve özünüzden gelen ışığınızı besleyip , büyütmeye başlayın. Bilgeliğiniz , ışığınız , niyetleriniz filizlenirken doğal süreçte işlenecektir. Yer çekiminin ve kozmosun mıknatıs kuvveti sizin gerçeğinizi size verecektir. Kendi merkezinizde kalmanız önemlidir. Çünkü sizin merkeziniz , toprağın merkezine bağlı olarak yerçekimini oluşturmakta. Yerçekiminin en büyük sırrı budur. Çünkü sizin bedeninize tezahür eden ruhunuz , aşağı ve yukarı arasında bedeniniz aracılığı ile bu manyetizmayı sağlamaktadır. Sinerjik merkeziniz sayesinde köklenip , çiçeklenerek evrenin mistik gücü ile birleşmektesiniz.

 

 

Önceliğiniz kendinize dürüst olmanız ve doğru olanı seçmeniz.İlahi iradenizle , kişisel iradeniz arasında oluşacak denge de kalbiniz size yol gösterecektir. Kendinize , hayallerinize , seçimlerinize inanın. Çok özel hediyeleriniz size doğru bu ayın 14 ünden itibaren yola çıkacaktır. Öz varlığınızın temeli sağlamlaşırken, kararsız ve karmaşıklığınızın sizi engellemesine izin vermeyin. Doğumunuzdan itibaren varlığınızın derinliklerine kodlanmış arzu ve aradığınız yanıtlarınız açılmaya çoktan başlandı. Yeniden doğmaktasınız. Bilinçsizlik halinden çıkmaktasınız. Zihin , beden ve ruhunuzu dengelemekte, şifalandırmaktasınız. Ve bunu yapan , başaran kendinizsiniz. Kendini ve ilahi güce inancınız kadar daha güçlü bir enerji yoktur. Başkalarının onayına gerek duymadan , ihtiyaç hissetmeden kendinizi güçlendirin , istikrarlı olun. Yazdıktan sonra yüksek sesle , içeceğiniz suya okuyacağınız her şey , sizden sadece bu konuda bir daha değişkenlik göstermeden , istikrarlı olmanızı beklemekte. Sizin aracılığınız ile kozmosun gizemli dengesi sağlanacak ve seçimlerinizi yerine getirecektir. BU birlik yolunuzda Nasıl? Diye sorup enerji verdiğiniz her şey cevaplanacaktır. Örnek vermem gerekirse mesela “ yıllık … miktar para kazanmayı niyet ediyor , seçiyorum. Bu seçimim ve niyetim hangi sonsuz olasılıklarla , nasıl mümkün olabilir ? “ gibi. Bu konuda ve sorularınız da bilinç düzeyinizi güçlendirin.

Her zaman “ yukarıda ne varsa , aşağıda da o vardır “ diyoruz bilinçli veya bilinçsiz. Hepimiz bu Dünyada gözlerimizi açıyor ve kapıyoruz. Fiziksel bedeniniz içinde ruhunuz vücut buluyor. Ruhunuz , ışığınız bedene geçtikten itibaren bedeniniz yer çekimi alanında kalıyor ve uyuyana kadar bu çekim kuvvetine kökleniyor. Atmosfere uyum sağlıyor, tamamen bedenin kişisel alanında kısıtlanıyor. Ego , fiziksel görünüm , kişilik oluşumları , kafa – beyin içinde sabitleniyor. Ruhunuz tamamen burada taç çakranızın hemen altına yerleşerek vücudunuzu hareketlendiriyor.

 

 

Doğduğunuzda 3 yaşına kadar bilinciniz açık kalıyor. Buranın atmosferine uyum sağlamaya çalışıyor. Aslında doğduğunuzda ruhunuzun amacını biliyorsunuz , özelliklerinizi biliyorsunuz , ruhunuzun yetenek ve faaliyetlerini biliyorsunuz, her şeye açık oluyorsunuz. Ama beden , beyin amacınızdan bir şekilde sizi yavaş yavaş uzaklaştırmaya başlıyor. Yeni bilgiler , ailenin etkisi , çevrenin etkisi ile gitgide ruh amacınızdan sapmaya başlıyorsunuz. Ruhunuza değil , dünya üzerinde oluşan etkilere kapılıyorsunuz. Bir şekilde sizi yavaş yavaş uzaklaştırmaya başlıyor. Yeni bilgiler , ailenin etkisi , çevrenin etkisi ile gitgide ruh amacınızdan sapmaya başlıyorsunuz. Ruhunuza değil , dünya üzerinde oluşan etkilere kapılıyorsunuz. Yanlış şeylere verdiğiniz değerler, aldığınız zararlar ile öz değerinizden de uzaklaşıyorsunuz.

 

 

Bu sefer ne oluyor? Yeteneklerinize , ruhsal değerlerinize, ruhsallığınıza güven duymayıp değer vermeyerek madde dünyasında da, mali kaynaklarınız , ilişkileriniz de değerini yitiriyor. Maddeye güveniyorsunuz ama onu kaybetmek istemeyip , korkuyor ve endişeleniyorsunuz. Sınırsız bir enerjiniz varken kontrolünüzü kaybediyor, özgürlüğünüzü yok ediyor ve bolluk duygusunu da yaşayamıyorsunuz hiçbir konuda. Tüm zenginliğin formülü sizin yaşam gücü enerjiniz ve kendinize olan değerde. Sizlere her türlü kaynak imkanı verilmişken siz kendi değerinizi toprağa gömüyor , ilahi plandan uzaklaşıyor , kapatıyor ve ölüyorsunuz. Bilincin kontrolünü yitirerek , şüphe ve korkularınızı ister istemez yaşıyorsunuz. Bu sefer sizlerin ruh amacını hatırlatmak için çevrenizde ruh kardeşleriniz belirmeye başlıyor. Bir yandan dünya üzerinde kardeşleriniz de olurken , bir yandan eğitim hayatına geçip , yeteneklerinizi görüp, sabit bazı fikirleri , öğretileri alıp , sadece zihninize itibar ediyorsunuz. Sinir sisteminiz , zihniniz devamlı çalışıyor veya çalışmıyor. Devamlı bir şeyler öğrenip , arayışa geçiyorsunuz.Normalde bilgelik yolunuzun sırrı sizde saklı iken siz çevrenin düşüncelerine daha çok itaat ediyorsunuz. Bu yolda tek gram ilerleyemeyen bilinçsizlere uyum sağlıyor , doğru düzgün iletişime geçmiyorsunuz, zihin ve ruh kontrolünden çıkıyorsunuz. Ruh kardeşleriniz sizi duyarsa eğer yolunuzda size yardımcı olmaya başlıyorlar. 7 yılda bir size mutlaka yardımcı , yön gösterici biri , bir şekilde hayatınıza giriyor.

 

 

Bir anneye biyolojik olarak transfer olup, embriyonik kese içinde koruyucu ve besleyici duygusal bir sıvıdan beslenip, gelişip okyanusa doğru yüzüyorsak , Dünya da aynı şekilde. Asıl anne babamız da o . Bir Annenin çocuğu iyi olsa veya olmasa da devamlı onun için endişelenir, korku duyar , sizinle enerjisi çıkar, yükselir veya inişe geçer. İşte bu Dünyada da aynı şekildedir. Bu dünyayı var edende , yok edende bizim ruh ve eden enerjimizdir. O sadece sevgiyle,şefkatle beslenir. Saf sevgi ile sadece. İşte bu 9 yıl sonunda gerçek ruh amacınızla bu Dünyayı ya yükseltecek yada tamamen yok edeceksiniz. Kıyamet dediğimiz olay o kadar da çok uzakta değil. Çocuklarımız adına 10 yıl sonra Kova çağına geçerek bunun olmasını sağlayacak, bizlerin sayesinde daha iyi bir Dünyayı ya hak edecekler ya da bizlerle birlikte kaybedeceklerdir. Ruhunuzu güzelleştirin , ruhunuza değer verin ki, sevin ki, her şekilde burada bolluğu ve bereketi yaşayıp , ışığı,sevgiyi demirleyin.

 

 

Kendinizle iletişim halinde olun, barışık olun. Objektif ve sübjektif tarafınızı da dengeli kullanın. Bu dünyanın sadece sevgiye , barışa , suya, ışığa ve doğru iletişime ihtiyacı var. Ve bunu sağlayacak sizin ruhunuz , aşkınız. Zihninizi , bilincinizi tamamen açın. Ruhsal gelişiminizi, yukarıya olan sonsuz güven ile geliştirin. Şifa enerjisi tüm insanlık da mevcut iken, böyle güçlü mükemmel bir enerjiye sahip iken manevi değerlerinizden uzaklaşmayın. Hiç kimseye muhtaç değilsiniz. Sadece gerçek özünüze ve ilahi kaynağınıza olan ihtiyacınız. Sevgi en büyük şifa kaynağınızdır. Tüm ilişkilerinizi gözden geçirip, sizinle eşit güç de ilerleyenler bırakın yanınızda olsun. Sizi aşağıya çeken herkesi gönderin. Teşekkür edin onlara , bağışlayın , şükran duyun ve azat edin. Bırakın onlarda yolunu bulsun. Af edememe , bağışlamamak gibi durumlarda bulunmayın. Siz evet mükemmel , harika varlıklar olabilirsiniz , ama siz kimsiniz de bu konuda ilahi bir adalet var iken , o adaleti kendiniz sağlamaya çalışıp , ruhunuza acı çektiriyor ve af etmiyorsunuz. Onu bırakın da ilahi plan halletsin. Hiç mi inanmıyor ,şüphe duyuyorsunuz da bundan bir türlü kendinizi geriletiyorsunuz. O zaman ne dua edin , ne inançlarınız doğrultusunda ritüeller yapın. Sizi seven , her daim affedici olan , yolunuzu bulma konusunda devamlı işaretler veren Yaradanınız var iken havanız,egonuz kime çok merak ettim şu an. Teslimiyet ve inanç olmadığı, şüphe duyduğunuz sürece istediğinizi seçin , niyet edin hiçbir işe yaramaz. O yüzden yolunuzda size ne kadar olumsuzluk veren , kötülük yapan , aşağıya çeken her kim ,durum ne varsa affedin, serbest bırakın. Ruhunuz da böylece bu testi iyi şekilde geçsin. O zaman gerçek uyum , huzuru bulacaksınız.

 

 

Güçlü ve kararlı olun, kabullenin ve ilerleyin. Bu derin mücadelenizi ne kadar çabuk sona erdirirseniz o kadar çabuk yükselir, mükafatlarınızı alırsınız. Ruhsal büyümeniz yoksa 2017 sonu ile tamamlanır, sürenizi de uzatırsınız. Dünyanın şifalanmaya ihtiyacı var. Onu değiştirip , yaratarak, aktif hale getirerek kendinize de iyilik yapacak ve esas ruhsal amacınızı yerine getireceksiniz. Hepimizin tek bir ruhsal amacı var. Bir ve bütün olarak Dünyayı en güçlü şekilde şifalandırıp , gelecekte olan gerçek Dünyayı çocuklarımıza en iyi şekilde bırakmaktır. Ne çok para kazanmak , ne çok ün – başarı , ne de aşkı yaşamak. Hepimizin tek gerçeği yuvamızı en iyi hale getirip , sonsuzluğumuza kavuşmamızdır. İşte o zaman koşulsuz sevgi gerçeğiniz sizinle olacaktır. Kendinizi ve Yaradanı koşulsuz sevin. Bırakın diğerlerini. Siz kendinizi ve Yaradanınızı beklentisiz , koşulsuz sevdikçe zaten bir bütün hale geleceksiniz. Bütüne olan anlayışınız , sevginiz, özveriniz ayrımcılık yaratanlarla , uyumsuzluk yapanlarla yok etmeyin. Ruhsal farkındalık yolunuzdaki testlerden geçmenizi sağlayan nefret ettiğiniz – etmediğiniz , düşman belleyip – bellemediğiniz herkese teşekkür edin, affedin, sizi deneyimlendirdiği için şükredin. Ve lütfen sıçramaya katılın.

 

 

Bugün ve yarın tüm bunları, seçimleri, niyetleri, dünyayı, bağışlamanız gereken şeyleri yazın, suya okuyun sesli şekilde ve için ki hücrelerinize işlenmiş kodlamalar iyice açılıp, bilinç ve bütün halinde yükselelim. Özünüze , muhteşemliğinize hoş geldiniz o zaman .

 

 

Karanlıkta kalan ışığınız parlasın... Gittiğiniz yerlere mum olun... Sonsuz olun...

 

 

Her birinizin eşsiz varlığını sevgiyle selamlıyorum.

 

Sevgiyle, Sevgimle

 

Hülya Balıkavlayan

Share this post


Link to post
Share on other sites

İnciselim emeğine sağlık. Karanlıkta kalan ışığımız parlasın hep beraber:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...