Jump to content
Sign in to follow this  
İη¢ιѕєℓ

#Avustralya, Kedi Soykırımını Durdur!

Recommended Posts

mBGrajJpyEaZXfR-800x450-noPad.jpg?1438086916

Sessiz kalırsak Avustralya'da 2020'ye kadar 2 milyon kedi öldürülecek!

If we keep silent, 2 million cats will have been slain in Australia till 2020!

Yanlış duymadınız, tam 2 milyon kedi. 5 yılda 2 milyon, 1 günde 1100 kediyi öldürmeyi planlıyorlar. Eğer önlem alınmazsa Avustralya Devleti Dünya tarihinde eşi benzeri görülmemiş bir katliama imza atacak.

Ne adına? Gerekçeleri soyu tükenme tehlikesi olan diğer canlıları korumak. O zaman binlerce türün neslini kurutan insanları ne yapalım? Öldürmek bir problemin çözümü olabilir mi?

Bu vahşetin uygulanması ve buna göz yumulması insanlığın bittiği anlamına geliyor...

Bu dilekçeyi paylaşarak, imzalayarak bu akıl almaz soykırıma dur diyebiliriz.

No, seriously! It is planned to kill 1 million in 5 years' time, which means 1100 of them will be cut off from life on daily basis. If no measure is taken, Australian Government is about to be the villain of such a shockingly inhuman slaughter plot!

But, then, all these... what for !?! Guess what! To protect other living creatures!!! If this were the case, what would be needed to stop the human race who has been the murderer of lots of others!?! Killing! Could it ever be the solution!?!

Letting such a slaughter happen or even planning to carry out this means only one thing! We donot deserve to be called 'human' any more!

Now, let's take action! Let's sign and share the related petition here to stop this unbelievably inhuman plot!

TO

the Minister of Environment Mr. Greg Hunt

MUHATABI

Avustralya Çevre Bakanı Greg Hunt

Australia Federal Minister for the Environment Greg Hunt

#Avustralya, kedi soykırımını durdur! #Australia, stop cat genocide!

Kedici Dergisi bu kampanyayı bir imzayla başlattığı, şimdi 152.845 destekçi var.

İmzalamak İçin Tıkla.!

https://www.change.org/p/2-milyon-kedi-%C3%B6lmesin-australia-stop-cat-genocide-greghuntmp?source_location=petition_footer&algorithm=curated_trending&grid_position=18

Allah bildiği gibi etsin bu acımasızları, hemen imzalıyorum.

imzalayamıyorum paylaşım çıkıyor sanırım daha önce imzaladığım bir kampanya.

hemen imzaladım teşekkürler inciselim ...

bir yerde okumuştum avusturalyaya giden medenciler oraya giderken evcil kedilerinide götürmüşler dönerkende doğaya salıvermişler , aradan geçen zamanda bu kediler çoğalmış ve vahşileşmiş eğerki öyle ise , soykırım yerine kısırlaştırma yapsalar ve işaret küpeleriye işaretlesinler ...

O kadar kediyi öldürsünlerde, ilerde sayısız fareyle nasıl başedecekler acaba? Hemen imzalıyorum.