Jump to content
Sign in to follow this  
İη¢ιѕєℓ

Bolu'da Sobalı Ev Şaşkınlığı!

Recommended Posts

Boluspor'da 30 Ocak'ta teknik direktörlük görevine getirilen Fatih Tekke için kentte sobalı ev kiralandı. Bunun kendi talebi olduğunu belirten Tekke 'Sobayı seven bir insanım. Soba geçmişimle bağımı hep sıcak tutar' dedi

PTT 1. Lig takımlarından Boluspor’da yönetim, yeni teknik direktör Fatih Tekke için Kılıçarslan mahallesinde, tek katlı, müstakil, bahçe içinde, soba ile ısınan ev kiraladı. Hafta sonu sahasında Samsunspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarını sürdüren Boluspor’da teknik direktör Fatih Tekke, antrenman öncesi gazetecilerin sorularını cevaplandırdı. 30 yıllık futbol hayatında futbola önemli şeyler katacak birçok söylemi olduğunu ifade eden Tekke, sobalı ev talebinin ilgi çekmesine şaşırdığını söyledi. Tekke, şöyle konuştu:

"Sobayı seven bir insanım. Soba geçmişimle bağımı hep sıcak tutar. Ne hikmetse çok ilgi çekti. Biz de insanız, uzaydan gelmedik. Futbol benim için çok önemli ama hayat denen bir şey var. Kendinizle baş başa kalmak istediğiniz anlar var. Soba da benim için kendi başıma kaldığım, istediğim arkadaşlardan, dostlardan bir tanesi. En azından benim için istediğim zaman yanıyor."

Bolu yu görünce ne oluyor dedim. Annemin köyü acaba kimin evi reklam oldu:D

• Like 1

Ben boluspor diyince amatör ligte sandım da bir de kaloriferli ev mi tutacaklardı diye düşündümdü 9_9 Ptt ligine kaloriferli ev yakışırdı doğalgazlı falan :D amatörler sobalı+kömür, amatör 3. Ligten aşağısı tezekle ısınan sobalı. Süperlige de şömineli :P

Sobayı hiç böyle düşünmemiştim.. "En azından benim için istediğim zaman yanıyor."

Bende seviyorum sobayı:)