Jump to content
İη¢ιѕєℓ

Kalbinin Sultanını-Padişahını Gerçek Aşkı Bulduran Dua

Recommended Posts

vehuvel aliyyul azim

Dunyada Allah herkese gercek aski sadece 1 kez verir,bu duayla size canini malini kalbini cikartip avuclariniza koyacak gercek seveninizi bulursunuz,

okuyanin eli yuzu yildiz dusmus gibi parlar yuzu nurlanir,kalbi nurlanir ,insanlar yardim etmek sohbet icin deli divane olur,okuyan bayan ise bayanlar kiskanir yuzundeki nuru guzelligini ,

okuyan erkek ise erkekler kiskanir ,

gece yorgun yatip sabah yorgun kalkanlar okusa sabaha dinc uyanir,

1 kere soylenmesi 90 gun korur,bunu okuyan gunden gune genclesir yuzu kirismaz eli burusmaz saci dokulmez basi agrimaz hastalanmaz

gecimsiz kari koca okusa yuvalari bulbul yuvasina doner muhabbetleri artar karisi okusa kocasi yanindan bir dakika ayrilmak istemez kocasi okusa karisi yanindan ayrilmak istemez gunde 100 kere okumak yeterlidir.

ALINTIDIR

• Like 3

Ayetin tamamı okunsa tadından yenmez o zaman. en azından her gece yatarken bir kere..

incisel kardeşim paylaşımın için ALLAH razı olsun.bişey sormak istedim müsadenle.sadece ve hüvel aliyyul azim diye mi tekrarlayacağız 100 defa? sorumu maruz görün ilkdefa görüyorum böyle bir uygulama ama fazileti ne kadar da güzel çok da kısa.bir de bunu var olan sevgilimize bizi çok sevmesi için daha da sevmesi için okuyabilir miyiz? :)

incisel kardeşim paylaşımın için ALLAH razı olsun.bişey sormak istedim müsadenle.sadece ve hüvel aliyyul azim diye mi tekrarlayacağız 100 defa? sorumu maruz görün ilkdefa görüyorum böyle bir uygulama ama fazileti ne kadar da güzel çok da kısa.bir de bunu var olan sevgilimize bizi çok sevmesi için daha da sevmesi için okuyabilir miyiz? :)

hoşgeldiniz foruma sizden de Allah razı olsun :) elbette sevgilinize,eşinize çok sevmesi için okuyabilirsiniz.başlamadan niyet edin.sadece ve huvel aliyyul azim olarak okunacak.

• Like 1