Jump to content
İη¢ιѕєℓ

Esmalarla Enerjinizi Yükseltmek

Recommended Posts

Esmalarla enerjinizi yükseltebilirsiniz.Bu uygulamayı 4 aşamada yapacağız.

1. Aşama:

Nefesinizi tutarak 3 kere

Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü

Allahumme salli ala seyyidina Muhammed ve ala ali seyyidina Muhammed

Estağfirullah el azim ellezi la ilahe illa hüvel hayyel kayyume ve etûbu ileyh

Ya Kayyum

Ya Fettahu

Allahu Ekber

Lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâhil aliyyil azîm

2. Aşama:

Bu aşamada enerjimizi yükselteceğiz. Bu uygulamada Besmeleden başlayarak, Lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâh a kadar hiç nefes vermeden okuyunuz. Sonra nefes alıp tekrar aynı şekilde okuyunuz. Bunu 3 kere tekrarlamanız gerekmekte.

1 Kere Besmele

1 Kere Kelime-i Şehadet

1 Tevessül (Peygamber Efendimiz, Hz. Hızır A.S. ve Şeyh Muhyiddin ibn Arabi Hz.leri nin ruhlarına hediye eyledim diyeceksiniz)

1 Kere Estağfirullah

1 Kere Lâilâhe illâ Ente subhâneke innî kuntu minezzâlimîn

1 Kere Lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâh

3. Aşama:

Bu aşamada 1. aşamayı aynen tekrarlıyoruz. Böylelikle çalışmamızı kapatıyoruz

4. Aşama:

Bu aşama, zikrimizin son kilit aşaması. Nefes tutmanıza bu aşamada gerek yok. Yaptığımız uygulamarın etkisinin bizde kalması için yapılan kilit uygulamadır.

11 Kere Lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâhil aliyyil azîm

Böylelikle enerji yükseltme zikrimiz tamamlanmış oluyor.

Alıntıdır

Edited by İη¢ιѕєℓ
  • Like 2
  • Thanks 2

Estanbul yaklaşık 12 senedir hizmet veren bir forum. Devamlı konu araştırıp okuyordum. Tesadüfen mi yoksa Allahın bir hikmeti mi diyeyim bilemedim. Allahım siteyi kurandan devamlılığını sağlayan kullardan da razı olsun. 

Geleyim esas meseleye şimdi benim nefesim kesiliyor yaşadıklarımdan dolayıdır belkide uyku apnesi tedavisine varıncaya kadar her türlü tıp bi tedavimi yaptırdım. Yan yatacaksın, zayıflayacaksın, burun kemiği eğri biri dar biri geniş dikkat edeceksin vs. Vs..  ( kilo problemim annem vefat edince birden aldım. Şimdi eski kiloma  döndüm çok şükür) 

Sitede 10 gün  önce bu konuya rastladım ve yaptım. İnanırmısınız nefes problemin kalmadı nefes kesilmesi yaşamıyorum. Yapmanızı tavsiye ederim nacizane. 

Allah razı olsun. 

• Like 1
Edda, 21.05.2018 - 20:29 yazdı:

bir kezmi yapmamız gerek yoksa belirli aralıklardamı?

Bana soruyorsan ben bunu okuduğumda beri yapıyorum. Nefes problemim yok oldu Allah a şükür. Tavsiye istersen adı üstünde enerji. Enerjin yükseliyor sağlıklı güçlü oluyorsun. Bezgin yorgun değil sanki sinirlerin alınmış dingin bir halin oluyor. Herşeye eyvallah diyorsun buda geçer diyorsun. Ramazanda özellikle çok asabi oluyordum. Şimdi sana ne oldu lokum gibisin diyorlar. 

• Thanks 1
hacersş, 23.05.2018 - 02:19 yazdı:

Bana soruyorsan ben bunu okuduğumda beri yapıyorum. Nefes problemim yok oldu Allah a şükür. Tavsiye istersen adı üstünde enerji. Enerjin yükseliyor sağlıklı güçlü oluyorsun. Bezgin yorgun değil sanki sinirlerin alınmış dingin bir halin oluyor. Herşeye eyvallah diyorsun buda geçer diyorsun. Ramazanda özellikle çok asabi oluyordum. Şimdi sana ne oldu lokum gibisin diyorlar. 

Hâlâ uyguluyormusun 

Sen yazınca hatırladım. Okuduğum zamanlar faydası olmuştu. Ben genelde 65 ve 68 kiloda iken nefes darlığı çekiyorum birde kalorifer yandığı zaman boğaz kuruluğu yaşıyorum. Kaloriferin üzerinde ıslak havlu koyuyorum nem yapması için. Kilo verdim geçti. Bunların çözümünü bulamadık. Şimdi 55 ile 60 arası kilodayım. diyafram nefes takibi yaptığımdan şu an sorunum yok çok şükür. Namazımı kılar tesbihlerimi çekerim yani burda yazılanların  hepsini okuyorumda uygulanışını yapmıyorum açıkçası. 

Öfke ve sinire iyi geliyor. 

Edited by hacersş