Jump to content
Sign in to follow this  
İη¢ιѕєℓ

Okuduktan Sonra Uyuyamayacağınız 6 Doğaüstü Hikaye

Recommended Posts

1995 Yılında Terry Cottle isimli bir adam 22 kalibrelik tüfeği ile kafasına ateş ederek intihar etti. Organ donörü olduğu için kalbini 57 yaşında Sonny Graham isimli bir adamı verdi. Fakat Sonny, Terry'nin dul eşi ile görüşünce, çok korkunç bir şey oldu..

 

 

 

 

 

Sonny, Terry'nin dulu ile teşekkür etmek için buluştuğunda ona aşık oldu. 2004 Yılında evlendiler fakat 4 yıl beraber geçirdikten sonra ilişkileri aynı Terry ile yaşadıklarına dönüştü. Bu ilişkinin sonunda, Sonny'de kafasını aynı tüfekle vurarak intihar etti.

 

1976 Yılında Allen Showery denilen bir hastahane çalışanı, iş arkadaşı Teresita Basa'yı bıçaklayıp yakarak öldürdü. Polisin tek şahidi ise kadının kendisiydi.

 

desktop-1426258275jpg-728x728.jpg

 

Basa'nın ölümünden bir yıl sonra aynı hastahanede Remy Chua adındaki bir adam, Basa'nın hayaleti ile konuştuğunu ve hayaletin ona musallat olduğunu söyledi. Chua bir süre sonra garip hareketlerde bulunup transa girmeye başlamış. Bir noktadan sonra herkesin içinde Basa'nın sesi ile konuşarak Showery'nin katili olduğunu anlatmış. Showery bu olaya direkt şahit olduğu için korkudan orada itiraf etmiş. Kimse Remy Chua'ya bunun neden olduğunu bilemiyor.

 

1973 Yılında Greg Garett adındaki bir çocuk Enfield, Illinois'te bahçesinde, kimsenin ne olduğunu anlayamadığı bir hayvan tarafından saldırıya uğrar...

 

desktop-1426260049jpg-728x728.jpg

 

Bu olay üzerine Enfield efsanesi başlar. Illinois'in bu mitolojik yaratığı efsaneleşir ve herkes yaratık ile ilgili hikayeler anlatmaya başlar. Yaratığın tipi her seferde değişir.

Çocuklarına bakamayan alkolik anne Doris Bither, ona bazı varlıkların musallat olduğunu söylediğinde kimse inanmadı...

 

desktop-1426263953jpg-728x728.jpg

 

Doris bunun üzerine çevresinden tanıdığı bir kaç paranormal araştırmacıyı çağırdı ve kendisini izlemelerini istedi. Bir noktadan sonra, araştırmacılar Doris'in doğru söylediğini ve gerçekten de bir şeylerin ona musallat olduğunu onayladı. Kimse neler olduğunu anlayamadı.

İngiltere'de yaşayan 18 yaşındaki Carissa Glenn, Cornwall'daki evinde garip sesler duymaya başladı, öğrendiğine göre bir önceki kiracı, bu evde kendini asmıştı.

 

desktop-1426263330jpg-728x728.jpg

 

Carissa, söylediğine göre bu eve taşındığından beri kendisini asmayı hayal ediyordu, fakat bu hayali kendisi kurmuyordu rüyalarında görüyordu. Bir gece iyice içtikten sonra, kendini asılı buldu ve zar zor kurtardı.

1x1a.gif

90'larda bir gece gazeteci Brian Bethel, sinema çıkışı iki çocukla karşılaştı, çocuklar 10 yaşındaydı fakat gazeteci onlarla karşılaşınca yaşadığı en büyük korkuyu hissetti

 

desktop-1426261561jpg-728x728.jpg

 

Çocuklar, gitmek istedikleri filmi söylediler ve adamın onu götürmesini istediler. Bethel korktu ve reddetti. Bunun üzerine çocukların gözleri karardı, adamın aracına binmek istediler fakat adam davet etmedikçe binemeyeceklerini söylediler.

 

Bethel bunun üzerine oradan kaçtı fakat tecrübelerini internette yazmaya devam ediyor. Dünyanın her yerinde bu siyah gözlü çocuklarla karşılaşan insanlar var.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...