Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
zeyra

Arkadaşlığı Bitirmek

Question

merhabalar içimi yiyip bitiren bır konuyu sızlere fıkır almak ıcın anlatmak ıstedım eşlerimiz arkadastı bızde bu vesıleyle arkadas olduk yaşı benden kucuk kızın ben ablalık yaptım sayılır sık sık aılecek gorusuyorduk ozamanlar aramızda farklılıklar oldugunu hıssettım ama eglenıyorduk vaktımız guzel gecıyordu bırde oturdugum semtte yanlızdım sorun etmedım zaman gectıkce gozume batmaya basladı hersey en basta aıle yapıları bızden cok farklıydı kufurlu konusmalar vs saygısızlık sonra cocuklarımız oldu kendı cocuklarına karsı kufurlu konusmalar dayak vs uyardım ama degısen bısey olmadı eşi sabahlara kadar alemlerde kızı atıyodu basıma cek cekebılırsen cunku tesellı edılecek bır tıp degıl konus konus bıldıgını yapsın en sonra kız psıkolojık sorunlardan hastanede yattı hıc haberım olmadı evıne cıkınca duydum oyle boyle koptuk oda zor gunler yasadı bende ama ıkımızde bırbırımıze ıhtıyac duymadık en son gecen bayram kısa bır tatıle cıktık gunu bırlık nasıl oyle bır hata yaptıysak ıpler koptu para muhabbetıne gırdı sen verdın ben verdım cocuklarını hırpaladı kufurler kavgalar anlıyorumkı bıze kızıyor onlardan cıkarıyor meger hastalıgı suruyormus ılac alıyormus aylarca ogunden sonra konusup gorusmedık nıhayetınde gecen gun yazdım kusura bakma devam etmek ıstemıyorum bırbırımıze bır hayrımız olmuyor eksıklıgımızı hıssetmıyoruz kırmadan guzel bır dılle anlattım ama anlamadı tabı aglıyorum uzuluyorum vs ama ınanaın ben onla artık arkadaslık yapmak ıstemıyorum cocuklarım da etkılenmeye basladı cok fazla kufur edıp sıddet yanlısı oldugu ıcın ben gunahamı gırmıs oldum helallık aldım hakkımı helal ettım ama kalbım sogudu vıcdanım sızlıyor devamlı yazıyor bı akıl verın bana ben kotu bırı degılım kımseyı kırmak ıstemem :( zor gunler yasıyorum hayatımda stres sorun sorunlu tıp ıstemıyorum bu benım hakkım degılmı

7 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhametten maraz doğar, onun için yapabileceğiniz birşey yok

Boş yere evde neden tatsızlık olsun bir başkası için

Bence başkaları için ailenize ve kendinize yaşattığınız üzüntülerin hakkı daha fazla

• Like 1

• 0

Cok haklısınız bunun farkında olarak adım attım ama bana kararıma saygi duymak yerine gecmiste şöyleydik boyleydik muhabbeti yapiyor

• 0

Bence kendinin ve ailenin menfaatlerini ön planda tutmalısın, fedakarlık da bir yere kadar.. Tabii ki karşı taraf mağdur olan taraf olmadığı için bitirmek istemeyecektir..

Allah(cc) ona da şifa ihsan eylesin..

• Like 1

• 0

Canım bitirmen senın ve cocuklarının hayrına öyle bir zamanda yaşıyoruz ki olumsuz şeyleri dikkate almazsan cocuklarının kişilik yapısı etkilenecek ve sen onları toparlamakda gğclük cekeceksin yada istemediğin kişilikte bireyler olacaklar,cocukların kişilik yapısı herşeyi iyi gözlemleyip kendilerinde uygulamaya geciyorlar hemen bunlarıda bilmelisin,bende beni ve ailemi olumsuz etkileyen her şahsa resti cekiyorum bana hızur vermeyen insanları hayatımda istemiyorum,sırf cevrem geniş olsun aman yalnız olmayım deyip bana ve aileme uymayan insanlarla bağ kurmuyorum,kurmamamızda lazım..o yazsın sız yazmayın hatta bende bu sekılde bazılarından uzaklasmak ıstedıgım bır donem sosyal hesabımı kapadım telefonumda whatsap,tango vardı sıldım ve 6 ay falan yuklemdım ıster ıstemz o zaman daha kolay bıtıyor..sen yazmassan oda enı sonu vazgecer,arasada acma,yada bahaneler uydur..yaptıgın sey yanlıs degıl,vıcdan yapmamalısın.

• Like 1

• 0

Cok haklisiniz hepiniz duygularima tercuman oldunuz her yerden engelledim acaba dedim yanlısmi yapiyorum ama icim rahatladi simdi sanirim insan bir yastan sonra cekemiyor zaten hayat yeterince zor duygusal bir donemdeyim hep insanlari kirmamak uzmemek adina bunca zaman ugrastim simdi geriye dönüp bakınca bosunaymıs diyorum

• 0

Sana ve ailene zarar verdiğin kimseyi akraba bile olsa kendi üstüne püskürtmeden dikkatini çekmeden hayatınızdan çıkarın.kalp insana doğruyu fısıldıyor.çok insan sildim bir gün bile ah nerdeler demedim.tavsiye ederim.

• Like 1

• 0

Rahatsiz diyorsunuz madem cocuklar etkileniyor konusacak biri lazim onada evlere gidip gelmeden ttelefondan yardim edebilirsiniz rahat olamamanizin sebebide bu sanirim yardima ihtiyaci var biliyorsunuz yalniz birakmayin derim ve cok saglikli hareketler beklemeyin hastanede yatmak ne demek?cok zordur bence sabredin ama dedigim gibi cocuklarin onunde degil daha iyi bir anne olmasi icin yardimci olabilirsiniz az cok tanımı ssinizdir anlayacagi sekilde konusun kirmadan

Cok haklisiniz hepiniz duygularima tercuman oldunuz her yerden engelledim acaba dedim yanlısmi yapiyorum ama icim rahatladi simdi sanirim insan bir yastan sonra cekemiyor zaten hayat yeterince zor duygusal bir donemdeyim hep insanlari kirmamak uzmemek adina bunca zaman ugrastim simdi geriye dönüp bakınca bosunaymıs diyorum

Bu tarz seyler Allah teala rizasi icin yapilir dogru degil bence kestirip atmak kendini hepten yalniz hissederse intihara kalkisabilir kendine cocuklarina zarar verebilir boyle insan birakilmamali

• Like 1