Jump to content
İη¢ιѕєℓ

Eşinizle Tekrar Biraraya Gelmek İçin

Recommended Posts

Eşinizle tartıştıysanız ve sizi bir daha görmeyeceğini söylüyorsa üzülmeyin çünkü her ilişkide yaşanabilecek bir kara günü atlatmanız, sevdiğinizi bu inadından döndürmeniz ve kapınıza getirmek için okuyabileceğiniz etkili bu duayı okuduktan sonra aranızın bir anda düzeldiğini göreceksiniz. Bu etkili duayı 7 kere üstüste okuduktan sonraki gün, eşiniz kapınıza kadar gelecektir.

Bismillahirrahmanirrahim

Elif lam mim.zalikel kitab, la raybe fiyh, hüden lil müttekıyn elleziyne yü’minüne bilğaybi, ve yukiymünes salate ve mimma razaknahüm yünfikuun velleziyne yüminüne bima ünzile ileyke ve ma ünzile min kablik, ve bil’ahireti hüm yükınün ülaike ala hüden min rabbihim, ve ülaike hümülmüflihün.

Alıntı

Not: Ayettir aynı zamanda özel günlerde okunmaz.

sadece 7 kere 1 gün okumak yeterli olacak orasını anlayamadım biz eşimle 1 senedir küsüz aynı evde yaşıyoruz salonda yatıyo kendisi benden boşanmak istiyor ama ben istemiyorum çünkü seviyorum

• Like 1

sadece 7 kere 1 gün okumak yeterli olacak orasını anlayamadım biz eşimle 1 senedir küsüz aynı evde yaşıyoruz salonda yatıyo kendisi benden boşanmak istiyor ama ben istemiyorum çünkü seviyorum

ayet arkadaşm bu 7 kez istediğin gün kadar oku etkisini göreceksin,başta niyetini yapmaya unutma.

• Like 1

bakara suresinin ilk 5 ayeti dimi ben yanlışmı baktım acaba[/Q

Bakara Suresinin ilk beş ayeti.