Jump to content
KatnissEverdeen

39 Numara Ayakkabı Giyen Kız

Önerilen İletiler

Evet o ben oluyorum. Gidip 38 numara ayakkabı denedim, ayağıma oldu aslında.Ama bir 39 un rahatlığı yok tabii. Mağazadaki tek 39 numara ayakkabıyı depoya kaldırtıp, ben bunu evde giyer genişletirim dedim ama rahat rahat 39 giymek varken bu işkence niye ? Hemen söyleyeyim 38 numara ayakkabı güzel gelirken aslında sadece burundan 1-2 cm farkeden 39 numara ayakkabı gözüme kocaman görünüyor. Bir de üstüne internette "39 numara ayakkabı giyen kadın " başlığındaki " Iyyy koca ayaklı kız , öyle numara mi olur tu onlara, onlarla arkadaşlık etmeyin, iyi kızlar cennete 39 numara ayaklı kızlar her yere" gibi olumsuz yorumları okudum Tribe girdim a dostlar...

• Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bende 39 numara giyenlerdenim cidden 38 bana dar geliyor senin koca görünmen senin yapina bagli sanirim ince zarif bir yapin vardir.. biraz kalipli isen pek koca gözükmezsin... ben biraz yapiliyimdir iyi duruyor. Birde ayak seklinde elveriyor tabi

• Like 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ya sen boş ver el alemin ne dediğini. Bir kaç tane işsizin gereksiz yorumlarına göre ayakkabı numarası mı belirlenir? Hatta 40 numara al, seneye de giyersin. :D

• Like 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ne olmus yani bnde giyiyorum 39 numara bazi ayakkabilarda :hıh: ama genelde 38 giyiyorum nadiren 39 da giyiyorum..40 giysem ne olacak ki :D boyum uzun,uzun boya minik ayaklar olcak degil ya alla alla :D

• Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bende 39 numara giyiyorum boyum uzun küçük ayak daha komik olur boyuma göre hele şimdi ayaklar şişiyor özellikle günlük ayakkabıları rahat etmekçin 40 alıyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şimdi 39 giyen bekar kızlar evlendikten çocuk doğurduktan sonra 40 giyer. 35 numara ayakkabı giyen narin bir hatun olarak size çok güldüm erkek ayaklı hatunlar.:rofl:

• Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Şimdi 39 giyen bekar kızlar evlendikten çocuk doğurduktan sonra 40 giyer. 35 numara ayakkabı giyen narin bir hatun olarak size çok güldüm erkek ayaklı hatunlar.:rofl:

berrusu bizim ayak numaralarımız büyük değil yeni nesilin ayakları daha büyük şimdi bizim müdür yardımcısı arkadaş var 35 numara giyiyor çocuk reyonundan alıyor ayakkabısını 35 numara normalde bulunmuyor gülünücek birşey göremedim ben ayrıca

• Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bende 35 giyiyorum spor ayakkabılarımı bazen çocuk reyonundan benimde aldığım oldu.Küçük ayaklı bayanları genelde düşünmüyorlar 36'dan başlıyor hep.Ben en çok babet bulmakta zorlanıyorum mesela.Beğendiğim modele özel sipariş verdiğim oluyor.Onun dışında küçük ayakta abiye ayakkabılar,favorim dolgu topuklar çok kibar duruyor.Bence en ideali 36-37 olmalı, tabi bizim elimizde olan bir şey değil.Bence büyük ayaklılar daha şanslı kolay buluyorlardır.

• Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
berrusu bizim ayak numaralarımız büyük değil yeni nesilin ayakları daha büyük şimdi bizim müdür yardımcısı arkadaş var 35 numara giyiyor çocuk reyonundan alıyor ayakkabısını 35 numara normalde bulunmuyor gülünücek birşey göremedim ben ayrıca

Aslında kendime gülüyorum narin dedimya kendime 90 kiloluk bir narinim ben.:rofl:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap