Jump to content
KatnissEverdeen

39 Numara Ayakkabı Giyen Kız

Recommended Posts

Bende 35 giyiyorum spor ayakkabılarımı bazen çocuk reyonundan benimde aldığım oldu.Küçük ayaklı bayanları genelde düşünmüyorlar 36'dan başlıyor hep.Ben en çok babet bulmakta zorlanıyorum mesela.Beğendiğim modele özel sipariş verdiğim oluyor.Onun dışında küçük ayakta abiye ayakkabılar,favorim dolgu topuklar çok kibar duruyor.Bence en ideali 36-37 olmalı, tabi bizim elimizde olan bir şey değil.Bence büyük ayaklılar daha şanslı kolay buluyorlardır.

İncisel dediğin gibi ortası 36 -38 arası ama yapacağımız bir şey yok ben özellikle 40 alıyorum rahat ediyim diye

42 numara giyen bayan biliyorum..Bana gore sorun olmamali. Ilk kriter rahatlik olmali.

Ayak takintisi yanlis hatirlamiyorsam japonlarda vardi.. Genc kizken porselen kaliplarla ayak buyumesini engellerlermis.Sonucta ortaya cikan minnacik yumruk gibi ayaklar..

Yere saglam basmak lazimm:))

• Like 2

Gittim değiştirdim 39 la :) oh mis gibi rahat rahat giyiyorum. Zaten 38'39 numara arasinda sadece 6 milimetre fark varmış :) demek ki bunların hepsi psikolojik. :)

Gittim değiştirdim 39 la :) oh mis gibi rahat rahat giyiyorum. Zaten 38'39 numara arasinda sadece 6 milimetre fark varmış :) demek ki bunların hepsi psikolojik. :)

kafana takma böyle şeyleri önemli olan rahatlık sağlık

39 numara giyen kız çocuğu bulursun ama bi prennses bulaamazsın :D :D

Eskiden Çin'de kız çocuklarının ayakları buyumesin diye Demir ayakkabi giydirirlermiş. İstanbul'da Arap turist kadınların 42-43 numara ayakkabı aldıklarını söylediler. İkisinin arasında ortalama sayılır 39:)

39 numara giyen kız çocuğu bulursun ama bi prennses bulaamazsın :D :D

Ne demek o yahu neyimiz eksikmiş prenseslerden :P Kabul etmiyorum.

Eskiden Çin'de kız çocuklarının ayakları buyumesin diye Demir ayakkabi giydirirlermiş. İstanbul'da Arap turist kadınların 42-43 numara ayakkabı aldıklarını söylediler. İkisinin arasında ortalama sayılır 39:)

Yazık vallahi işkence. Ben 38 e dayanamadım sıkıldım :) demirmiş porselenmiş... :)

• Like 2