Jump to content
Guest Kuantumx

Çekim Yasası Dönemleri Ve Önemli Ayrıntılar

Recommended Posts

Guest gözükara
ben de senin gibi duraktan inmeyip devam ettim aynen senin gibi çevrem bırak, unut filan derken yaptım..heh ne oldu sonucu gördük ne oldu dersiniz evlendi başkasıyla :) hee hiçbir durakta da inme sıkılganlığım yoktur hani. he derseniz ki pozitifliğin seni olsun hedefteki kişiye ulaştırmaz başka iyi fırsatlar çıkarır katılıyorum çok güzel şeyler yaşadım başka tabi ki. ama illa olacak diye bir kaide yok bilesiniz bu da karamsarlık yapmayı gerektirmez çünkü Allah bazı şeyleri kısmet etmiyorsa olmuyordur ister çeim yasasının kitabını yaz istersen acayip pozitif biri ol, pozitif olmak sadece fırsatları iyi değerlendirmeni sağlar yoksa imgelediğin herşeyi elde edersine inananlar aşırı saftır bence kusura bakmasın kimse. herkesin her istediği olsaydı dünyada ne işimiz var adem peygamber gibi atılmaz cennette kalırdık.:derisive: çekim yasasını incelerken titreşim yasasını da inceleyin, yoksa bu yolda kafanıza daha çok tokmak yersiniz. hadi eyvallah :whistling:

neşesu, bence mutlaka bır yerlerde yanlış uyguladığın bır şey vardır, bu benim görüşüm tabı, umarım hayal ettığınden daha güzel şeyler çekersın hayatına...

Güzel paylaşımdı Gözükara teşekkürler. özellikle dışarıda bir Tanrı'dan değil, içimizdeki Allah'tan isteme bölümü... Sonuçta bu isteği yaratan da O..

Ben son zamanlarda Allah'ım benim kalbim senin kalbin, onu dileğine kavuştur diyorum sık sık.

Guest neşesu
neşesu, bence mutlaka bır yerlerde yanlış uyguladığın bır şey vardır, bu benim görüşüm tabı, umarım

hayal ettığınden daha güzel şeyler çekersın hayatına...

Canımsın inan herkes benim bu kadar azimle inanmama artık alay eder olmuştu, o kadar inandım ama şu var şu an o yılları düşündüğümde iyi ki o kişi olmamış dedim çünkü gerçekten sevgi neymiş başkasında gördüm :) bu da var işte, teşekkür ederim canım benim güzel dileğin için..bazen hayat biz birşeyleri planlarken bizim için başka şeyleri hazırlıyor gibi geliyor hep umutlu olmak güzel birşey herşeye rağmen..sevgiler..

duygu merhaba sözüm sana herşeyi biraz zamana bırak başka ortamlara gir meşgliyet yarat kendine bak düşün herşeyde bi hayır vardır onu unut demiyorum şunu biliyorumki zaman insana ilac gibi geliyor ve eminimki ettigin dualar kabul olacak .

bende şuanda karanlık tayım durakta inmek üzere ama niyeyse icimde ki his devam et güzel günler önünde diyor ama ben tükenmiş bir durmda iken icimdeki sesimi dinleyim ne yapayım bilemedim.kendimi hic bir işe yaramıyormuş gibi hissediyorum

Guest ChameLe

Etrafımdaki insanlar sürekli beni sinirlendirirken öfke duymadan nasıl olumLu olabilirim...mesela az önce annem tam olumlama yaparken beni sinir etti...gel de sakin ol!!!///:

Guest sokaklambasi

karanlık dönem. benim karanlık dönemim sanırım 2008 ağustos ta başladı. Kısa dönem asker olarak Hakkari - Çukurcaya gittim. Irak a 7 km mesafede havan, kurşun, roket sesleri arasında 6 aya yakın zaman geçirdim. Taburumuz 16 eylül de taciz edildi teröristler tarafından. 20 ye yakın roket ve abartmıyorum 1000 lerce mermi yağdı tepemize. Allah a şükür ki hç kimseye bir şey olmadı. 16 ocak 2009 da askerden döndüm istanbul a. uçaktan indiğimde sözlümü göreceğimi umuyordum. ama öyle olmadı. aynı gün görüştük fakat kırılmıştım. aradan zaman geçti. Ben hep sevdim onu. fakat ara ara kopukluklar yaşadık. barıştık . son olarak 03.05.2009 da şiddetli bir tartışma ile ayrıldık. Ben böyle olmasını istememiştim asla. çok uzun süre görüşmedik. ( 2009 ağustos ta evlenmeyi planlıyorduk. 5 yıllık bir ilişkimiz vardı.) son ayrımamızın üzerinden yaklaşık 7 ay geçmişti ki ben yeniden beraber olabilmek için aradım onu. görüşmeyi bile zor kabul etti. ama görüştük. yaklaşık 1 ay ara ara barışmaya ikna edebilmek için aradım, yüzyüze geldik. sonunda bana bir başkası olduğunu söyledi hayatında. yeni başlayan bir ilişkiymiş. ben hala yılmadım. üzerimizde bir musibet olduğuna inanıyordum. Bir arkadaşım vasıtası ile bir hoca ya gittim. bana 5 yıl kadar önce bir muska yapıldığını söyledi hoca. yaklaşık 4-5 gündür hocanın bana antidot olarak verdiği muskayı takıyorum. ve bu sitede bulduğum bazı duaları okuyorum yeniden barışabilmemiz için. onun bana dönmesi için.

benim karanlık dönemim oldukça uzun sürdü anlayacağınız.

Ama her karanlıktan sonra güneş doğacağına inanıyorum. İnancımı yitirmedim. her şey güzel olacak. :)

Guest

çekim yasası dediğiniz şey allaha inanara kdua etmekler de mümkün neden dua etmiyorsuzun allahım isteyenin duasını kabul eder şu ana kadar ettiğim duaların hepsi oldu hiç şüphemde yok sizde deneyin belki konuyu dagıttım ama dua herleyden daha güçlü

Guest Duruu

peki insan bu karanlık dönemini kendiside yaratmış olabilirmi? yani herşeyin çok güzel gittiği bir olayda, istemeden, aceleci davranarak, tabiri caizse bi çuval inciri berbat ettiyse, bunu da bi karanlık dönem olarak algılamak doğru olurmu.