Jump to content
Sign in to follow this  
İη¢ιѕєℓ

Hırsız İle İlgili Rüyalar Boşa Değildir

Recommended Posts

Durduk yere kimse rüyasında hırsız ile uğraşmaz. Rüyada hırsızı yakalamaya çalışmak, hırsızı görüp bağıramamak, hırsızı itip düşürmeye çalışmak gibi genel hırsız rüyalarını çok sık görmeye başladıysanız aman dikkat!

 

 

Özellikle iş hayatında ya da maddiyatın hakim olduğu mal mülk konuları gibi işler esnasında haksızlığa uğramak, yanlış insanlarla yola çıkmak rüyanızda hırsızlarla uğraşmanıza sebep olacaktır. Genelde onu ihbar etmeye, yakalamaya, ondan korkup saklanmaya çalışırken kendinizi bulacaksınız. Hırsızı gördüğünüz mekan ve yanınızdaki kişiler bu dost olmayan kişilerin adresini de söylüyor olacaktır.

 

 

Rüyanızda birisini hırsız sandınız ve aslında olmadığını gördüyseniz bu kişiler hakkında yanlış yargıya varıyorsunuz demektir. Hırsızı yakalattıysanız bir şekilde o kişilerden kurtulmanın yolunu bulacaksınız. Hırsız size zarar verdiyse artık size zarar verecek noktada duruyor ve siz o insanları engellemiyorsunuz demektir. Tabi daha da önemlisi çok sık hırsız görmeye başladınız ve her seferinde onunla uğraşırken buluyorsanız kendinizi aman dikkat derim. Çünkü gerçekten sizi dikkatli olmaya bir hırsız tehlikesinin etrafınızda dolaştığını söylemeye çalışıyor olabilirler.

 

 

Birebir yaşanmış bir deneyim olarak farklı olaylar çerçevesinde bir camdan içeri girmeyen hırsız rüyaları yaklaşık 1 sene sonra o camdan içeri girilerek hırsızlık yapılması ile son bulmuştur. Cama tırmanma mesafesi aslında oldukça yakın iken rüyayı gören olaya bu noktadan hiç bakmamış ve sonunda hırsızın içeri girmesi ile o rüyaların bittiğine şahit olmuştur.

 

ALINTI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bende gecen gece rüyamda hirsizlik yaptim ve uyanınca cok korktum gercek sanip,kuruşu kuruşuna haram yememeye dikkat ederim çünkü,,aradan üç beş gün gecmemiştir sanırım,arabamı soydular :/ bu yazıyı okuyunca dikkatimi cekti kendi rüyam ve arabamın soyulması,ilginç.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...