Jump to content
Sign in to follow this  
Renan

NASA Canlı Yayını Kesti Sebep UFO!..

Recommended Posts

NASA Canlı Yayını Kesti Sebep UFO!

 

1461153229323.jpg

Uluslararası Uzay İstasyonu’ ndan (ISS) canlı görüntüler yayınlayan NASA, birden bire ortaya çıkan Dünyaüzerindeki ilginç bir cismin görüntülenmesiyle canlı yayını kesmek zorunda kaldı. Sebep cisim hakkında açıklama yapmak zorunda kalması…

 

Yıllardır uzaylılar var mı yok mu? Tartışmaları sürüp giderken ortaya çıkan, gerek kamera gerekse fotoğraflar ile uzaylı varlığını desteklemeye çalışanlara hep uçuk gözü ile bakılmıştı. Ancak görülüyor ki bu UFO severler doğru söylemiş. NASA istenmeyen görüntülerin ortaya çıkması üzerine olaya derhal müdahale ederek kamuoyuna yaptığı yayını kesmesi ile olayı doğrulamış oldu.

 

Uluslararası Uzay İstasyonu'nun (ISS) kesintisiz canlı görüntülerini paylaşan NASA, bugün açıklayamadığı bir nedenden ötürü yayını kesmek zorunda kaldı. Canlı Yayını kendi kanalı üzerinden bu görüntüleri yayınlayan uzay araştırma kuruluşunun yaptığı bu yayın kesme olayı üzerine bazı komplo teorisyenleri: "NASA bu yayın kesintisini kasıtlı olarak gerçekleştirdi çünkü kameranın kayıt açısı içerisinde net şekilde görülebilen bir UFO yer alıyordu." diyerek NASA'yı gerçekleri saklamakla suçladılar.

 

Canlı yayının videosuna dikkatli bakarsanız görebileceğiniz gibiDünya'nın üzerinde bulunan bu belirsiz cisim gri renkte ve etrafında mavi çizgiler mevcut. Bilim-kurgu yapımlarındaki uzay gemilerine benzerliği, acaba bu figürlerden mi alındı düşüncesini kafalarda oluşturmuyor da değil. Zira Milyar dolarlık bütçeli filmler için NASA dan yardım almamak akla ziyan olur. Nasa ya yapılan yardım ile onların desteğini almak zor olmasa gerek. Dikkat ederseniz son dönem uzaylı figürleri ve hatta uzay gemileri hep aynı.

 

UFO araştırmacılarından biri olan Tyler Glockner (YouTube'daki secureteam10'un kurucusu) NASA'nın bu olayı ikinci kez gerçekleştirdiğini savunuyor. Tyler'ın iddiasına göre 2014 senesinde dev, sarı bir disk kameranın görüş açısına girmişti ve NASA'nın canlı yayını o an kesilmişti.

 

Ancak NASA'nın sırrı saklaması bunlarla sınırlı değil.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bu görüntüler neden hep bulanık? Hadi 15 sene önce olsa anlaşılabilir ama koskoca NASA'nın 2016'yı bitirdiğimiz şu zamanda 2mp'lik görüntü vermesi tuhaf. 16mp'lik kamerada bile ekran yakınlaştırıldığında resim dağılmıyor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

amerikanın herhangi bir konuda herhangi birdoğru söylediğine tanık olmadım işleri güçleri yalan dolan ve hile

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bizim ülkede büyük bir olay yaşansa hemen otoyol köprü açılır. Amerikada bir olay olsa ufo görünür.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...