Jump to content
Sign in to follow this  
İη¢ιѕєℓ

Arka Sokaklar'ın Hüsnü Çoban'ı Ölüyor mu?

Recommended Posts

Arka Sokaklar'ın fragmanı sosyal medyayı salladı, hayranları Hüsnü Çoban için bir araya geldi.

57188a6467b0a93494dec443.jpg

Kanal D'nin sevilen dizisi Arka Sokaklar'ın yeni bölüm fragmanı sosyal medyayı salladı.

Özgür Ozan'ın hayat verdiği Hüsnü Çoban karakterinin vurulduğu anlar, izleyicileri üzdü.

5718905818c773696ce53127

Hüsnü Çoban'ın öldüğünü düşünen hayranları Facebook'ta 'cenaze etkinliği' sayfası oluşturdu.

25 bin kişi yarın saat 14:00'te Karacaahmet Mezarlığı'nda gerçekleştirileceği söylenen cenaze törenine gideceğini bildirdi, 17 bin kişi ise 'gitmeyi düşünüyorum' dedi.

Yayın hayatında 11 sezonu geride bırakan Arka Sokaklar'ın efsane karakterlerinden biri haline gelen 'Hüsnü Çoban'ın akıbeti ne olacak?' sorusu, yarın akşam yanıt bulacak.

Şuanda izliyorum bence ölmeyecek dizinin başrolü değil resmen 3 kaptanından biri. O ölürse aileside diziden çıkmak zorunda kalacak bence böyle bir riski göze alamazlar.

Benim Bihterim ölünce tüm aile başsağlığı dilemişti dün akşamda suat için. ne diyeyim hepimizin başı sağolsun:(

• Like 1
  • Thanks 1

Nedense suat a üzüldüm. Yazık o kadar çocuk bir yandan parasızlık bir yandan devamlı is de olan evine vakit ayıramayan koca biryandan kadersiz bir kadındı suat. Dizi bu gerçek değil diye düşünmeyin ülkemizde binlerce yüzlerce suat var. ??

• Like 1

bu performansı kalbimdeki deniz dede bekliyorum birde şu Hülya ölse, ikinci bahar dizisinde çok sevmiştim ama Hülya krakterinde beğenmedim. (Devin Özgür Çınar keşke bu deniz olsaydı)

Edited by hacersş
  • Thanks 1