Jump to content
Sign in to follow this  
sessiz nehir

Kötü Rüya Gördüğünüzde Ne Yapmalısınız

Recommended Posts

Uyanır uyanmaz bir baş kuru soğanı alın ucundan dörde ayırın tamamen parçalanmasın,acısı dışarı çıksın yeterli. Allahım rüyamı hayırlara çıkart diyerek dörtyol ağzı olursa daha iyi ama imkan yoksa normal yola atın ve hemen arkanızı dönüp içeri girin o an soğanı attığınız yere dönüp bakmayın. Bu uygulamayla rüya ya gerçekleşmez ya da en az hasarla atlatılır.

• Like 1

hiç duymadım.

benim bildiğim uyanınca sola dönüp 3 kere tükürülür. sonra 3 kere euzu besmele çekilir. sonra sağ tarafa dönülür.

• Like 1

Mutlaka herkesin farklı formülleri vardır ama ben bu olayı çok yaptım ve faydasını gördüm aklınızda bulunsun.

• Like 1

benim bildiğim uyanınca sola dönüp 3 kere tükürülür. sonra 3 kere euzu besmele çekilir. sonra sağ tarafa dönülür.

harika ve pratik bir uygulamadir bu

ben de yaparim bunu .. seytanin en katlanamadigi sey tam tavladim derken kulun Allaha olan itimadi ile hakikati farketmesidir .. tukurme kismi ise insanin cesaretini arttirir

Uyanır uyanmaz bir baş kuru soğanı alın ucundan dörde ayırın tamamen parçalanmasın,acısı dışarı çıksın yeterli. Allahım rüyamı hayırlara çıkart diyerek dörtyol ağzı olursa daha iyi ama imkan yoksa normal yola atın ve hemen arkanızı dönüp içeri girin o an soğanı attığınız yere dönüp bakmayın. Bu uygulamayla rüya ya gerçekleşmez ya da en az hasarla atlatılır.

cok güzel de ben bugün tatsiz rüya gördüm gec oldu peki cikmamasi icin ne yapabilirim ?

• Like 1

Seytani ruyalar icin yapilmasi iyi olabilir.

Neticede cin bedene ugramistir ve bilindigi gibi sogan cinleri ceker

Kediye iplik yumagi uzatinca oynama gudusune karsi koyamadigi gibi cinlerin de yaratilis itibari ile karsi koyamayacaklari zaaflari vardir .. belli keskin kokular onlari kacirir da ceker de .

sogani 4e bolmek ve 4 tarafa yayilan kokunun soganin ozune dogru bir cekme tahriki olusturmasi Allahualem tam bir bubi tuzagi etkisi yapacaktir

sogani yola atmak ise barinmaya calisan seytani pratik bir hamleyle kapi disari etmek demektir

Fakat, bu yontemin sadece ara ara seytana acik kapi birakan kisiler icin gecerli oldugunu dusunuyorum .. yani gunaha batmis birinde rituelin tesiri gorunmez

Rüyalar alemi çok farklı bir alemdir arkadaşlar. Yani biz zannımızca kötü bir rüyya gördük diyelim. Amma velakin bu rüyya hakikat itibariyle aslında çok iyi bir rüyya olabilir.

Bizim zannımızca kötü olduğunu düşündüğümüz bir rüya görerek uyandık ise yukarıda arkadaşların dediği gibi sol tarafa 3 kere tükürür gibi yapıp Euzu Besmele çekmeli ve "Allah'ım gördüğüm rüya eğer şer ise bu rüyanın şerrinden sana sığınırım. Eğer hayır ise Hamd olsun" demeliyiz.

Edited by mina306
  • Like 1