Jump to content
Guest Lair_of_Lizbeth

Kötü Şansı Def Etmek İstiyorsanız

Recommended Posts

Guest Lair_of_Lizbeth

Bu büyüyü gün doğumuna yakın saatlerde yapmalısınız.

Bir taş bulun.(Belli bir standartımız yok.Kısaca uygun olduğunu düşündüğünüz büyüklükte bir taş).Onu sıkıca tutun ağlayabiliyorsanız ağlayın.Tüm kötü şansınızın kederinizin o taş tarafından emildiğini ve o taşın içine hapsolduğunu hayal edin ve o taşa çok iyi odaklanın.Ve şunları söyleyin:

"I release the past

I release my fears

I let go of all that harms

My future is clear

And I am charmed"

Taşı güneş tam ufuk çizgisinde görünmeye başlarken gömün.Büyüyü açık alanda yapmalısınız ve aynı zamanda gömmelisiniz.

Gün ışığının sizdeki tüm kötü şansı yok ettiğini düşünün.

Bu büyüyü dolunaydan bir sonraki gece yapmanız gerekli.

İsterseniz 7 gece boyunca aynı şekilde büyüyü yapmaya devam edin.

Dolunayın etkisi herkeste olumlu sonuçlar bırakmayabilir dikkatli olmada fayda vardır.Su gurubu yada yükseleni su gurubunda olanlara faydalı olacağını düşünüyorum.

Aglamanin sans getirdigine inananlardanim. Burda gorunce cok sasirdim, burdaki uygulamaya gerek oldugunu dusunmuyorum kendi adima. Her zor durumda oldugumda aglayarak yeniden dirildigimi ve guclendigimi hissederek ise koyuldugum hic bir is ters gitmemistir. Tavsiye ederim, icinizdeki negatif enerjiyi aglayarak cikarin, ama asla SIZLANARAK degil, kafanizda istediginiz seye ulasacaginizi hayal ederek ve gercekten isteyerek.

Keryneia, 16.07.2010 - 00:25 yazdı:

Aglamanin sans getirdigine inananlardanim. Burda gorunce cok sasirdim, burdaki uygulamaya gerek oldugunu dusunmuyorum kendi adima. Her zor durumda oldugumda aglayarak yeniden dirildigimi ve guclendigimi hissederek ise koyuldugum hic bir is ters gitmemistir. Tavsiye ederim, icinizdeki negatif enerjiyi aglayarak cikarin, ama asla SIZLANARAK degil, kafanizda istediginiz seye ulasacaginizi hayal ederek ve gercekten isteyerek.

Kesinlikle katılıyorum genç bir kızdım yaşımı hatırlayamıyorum bir konu açılmıştı bana o anda çok dokunmuştu birden söze karışmıştım ve başladım salya sümük ağlamaya beni dindiremedi ve alaylı dalga geçerek birşeyler söyledi bir taraftan elleriyle yüzüme dokundu felan daha sonraki yıllar da bir şekilde oldu.. Bu olayı hiç unutmamış bana sonra kendisi hatırlattı sen o zamanları ağlamıştın .. ve isteğin oldu diyerek . Nasip işi...

yaf böyle şeylere inanmayın kötü şans diye bişe yoktur dikkatsizlik veya beceriksizlik sonucu oluşan olaylar vardır.. başınızdan geçen kötü şans dediğiniz olayları bir sakin kafa ile analiz edin sonuç olarak ya ihmalinizi bulursunuz veya dikkatsizliğinizi.. bilmediğiniz şeyleri yapmayın..

hiç ingiliş büyüsüde yada işte ritüelide görmemiştim komedi resmen artık taşlara kaldık desenize taşa vuralımm 🤣kafamızı

Şimdi ingilizce yazıyorlar anlayan var anlamayan var. Benim fikrim ben bu enerji olaylarına inanıyorum. 

Kimsenin duymasını istemediğimiz bir olayı veya kızgınlığımızı kitabı açar olanca gücümüzle anlatır kitabı kapattığımızda rahatlardık. Dinginlik ve huzur gelirdi üzerimize, buda öyle birşey. 

"I release the pastI

release my fears

I let go of all that harms
My future is clear
And I am charmed"

Geçmişi serbest bırakıyorum
Korkularımı serbest bırakıyorum 
Tüm zararların gitmesine izin veriyorum 
Geleceğim parlak
Ve büyüleniyorum

• Thanks 1

Çekim yasasıda zaten bu yönde geliştirilmiştir.. olumlamalar frekans titreşim ve enerji.. ne isterseniz o yönde frekans ve enerji yayarsınız..