Jump to content
Sign in to follow this  
Guest blessed trinity

KPSS Genel Yetenek-Kültür Kaynak Önerileriniz...

Recommended Posts

Guest blessed trinity

Evet KPSS'ye hazırlanan tüm arkadaşlardan 2010 KPSS için çalıştıkları ya da önerdikleri tüm kaynakları bu başlık altında belirtmelerini istiyorum:) Lütfen kaynakların 2010 formatına yakın güncel kaynaklar olmasına dikkat edelim :)

Guest blessed trinity

Elimde şu an 2009 İhtiyaç yayınlarının genel yetenek ve genel kültür kitapları var.

ayrıca 2010 yargının kitaplarını aldım. Her iki yayının da genel-kültür ve yetenekte ii oldugunu düşünüorum:) Tarihte en iyi konu anlatımı data yayınlarına ait. Bence elinizde güncel bir konu anlatımının olması çok ii olur. Fakat en önemlisi ise soru bankaları.. Dün birkaç tane soru bankası aldım. Data yayınlarının testlerini çözmenizde fayda var:):) Yediiklimin de soru bankaları çok kaliteli oluor. Bir de tarihte zorlanan tüm arkadaşlarıma 'Öğreten Soru Bankası'nı öneriyorum. Aylin Arıcan'ın yazdıgı uzman kariyer yayınlarından çıkan bu kitabın tamamı çözümlü sorulardan olusuor ve de tarihle ilgili püf noktalarını çok güzel verior :)

--------------------

şimdilik blessed trinity yayıncılıktan faydalanıyorum :D

ahuhahaha :D:D:D elimden geleni yapmaya çalısıorum :whistling::whistling:

Elimde şu an 2009 İhtiyaç yayınlarının genel yetenek ve genel kültür kitapları var.

ayrıca 2010 yargının kitaplarını aldım. Her iki yayının da genel-kültür ve yetenekte ii oldugunu düşünüorum:) Tarihte en iyi konu anlatımı data yayınlarına ait. Bence elinizde güncel bir konu anlatımının olması çok ii olur. Fakat en önemlisi ise soru bankaları.. Dün birkaç tane soru bankası aldım. Data yayınlarının testlerini çözmenizde fayda var:):) Bir de tarihte zorlanan tüm arkadaşlarıma 'Öğreten Soru Bankası'nı öneriyorum. Aylin Arıcan'ın yazdıgı uzman kariyer yayınlarından çıkan bu kitabın tamamı çözümlü sorulardan olusuor ve de tarihle ilgili püf noktalarını çok güzel verior :)

-------------------- Yediiklimin de soru bankaları çok kaliteli oluor

çok teşekkür ederim cnm,,yargı ve yediiklimden ben de faydalanıyorum fakat data yayınlarını da alıcam...

Guest blessed trinity
way be blessed kütüphane gibisin

kampa girecem yakında:D:D nevalemi hazırlıorum :whistling::whistling:

--------------------

çok teşekkür ederim cnm,,yargı ve yediiklimden ben de faydalanıyorum fakat data yayınlarını da alıcam...

rica ederim canım :) inşallah kazanırız hepimiz de :)

Guest sevgimsonsuz

Kpss ye giricem bende ama hangi sene giricem bilmiyorum..henüz ciddiye almıyorum sanırım..sadece paylaştığın kaynakları ediniyorum böyle bi fikrim olduğu için:D Allah razı olsun senden de:D:D:rolleyes:

ansiklopedi gibisin arkadşım yahu genel kültür genel yetenek bende datayı çalışıyorum ama yetmiyor.bnm sorunum özellikle ne deniyo ona öncüllü sorular mı hani şu ylnız I yalnız II veya I-II-II lü sorular oluyo ya onlarda biraz zorlanıyorum ama onları da öss soruları çözerek halletmeye çalışıyorum napiim:confused: ama faydası oluyo tavsiye ederim :)

Guest blessed trinity
ansiklopedi gibisin arkadşım yahu genel kültür genel yetenek bende datayı çalışıyorum ama yetmiyor.bnm sorunum özellikle ne deniyo ona öncüllü sorular mı hani şu ylnız I yalnız II veya I-II-II lü sorular oluyo ya onlarda biraz zorlanıyorum ama onları da öss soruları çözerek halletmeye çalışıyorum napiim:confused: ama faydası oluyo tavsiye ederim :)

evet ben de en cok o sorularda zorlanıyorum ne yazık ki :(:(:( üstelik daha bi sürü konu eksiğim var... tarihte çözümlü soru bankaları çok ii oluo bu konuda.. Uzman kariyer yayınlarının Aylin Arıcan tarafından hazırlanmış, konu çözümlü Tarih Öğreten Soru Bankasını tavsiye ediyorum sana :) püf noktalarını çok ii vermiş :)

Guest gökdeniz

bende yediiklim kaynaklarını kullanıyorum çok ayrıntılı konu anlatımı soru bankalarıda güzel