Jump to content
Sign in to follow this  
Guest elacayib

Cinlerle Evlenmek.

Recommended Posts

Guest elacayib

Kaldı ki,ateşten halk edilen cinlerin babası olan Adem'in topraktan halk edildiği gibi...Babadan başka diğer cinler,ateşten yaratılmış değildirler.Adem'den başka,diğer insanların topraktan yaratılmadıkları gibi...QUOTE]

-

el acayip ben bu lafi hic anlamadim...

niye cinlerin babasi adem olsunki..

Babadan başka diğer cinler,ateşten yaratılmış değildirler.Adem'den başka,diğer insanların topraktan yaratılmadıkları gibi...???

?????

????????

Ben farkında olmadan yanlış yazmışım şöyle olacaktı:

Şimdi dikkatlice bir oku! Sanırım anlıyacaksın virgüle dikkat et!

Kaldı ki,ateşten halk edilen cinlerin babası , Adem'in topraktan halk edildiği gibi...Babadan başka diğer cinler,ateşten yaratılmış değildirler.Adem'den başka,diğer insanların topraktan yaratılmadıkları gibi...

Anladın sanırım. :)

--------------------

cinler atesten yaratıldı ve hiç bir degişime ugramadı ates degilse ne ?

İnsan da topraktan yaratıldı ama şimdi toprak değil. Cinler'in şimdiki yapısı ise tam bir muamma...

Guest Resureksiyon

Nora : link verilmişse oradan devam edin demek oluyor...

ben o yazıyı yazmadan önce tıkladım tıkladım açılmadı yapacak bir şey yoktu artık çok geçti :confused:

Guest Aysun

Cinlerle insanlar evlenebilirler, bu Sunni liğin Şafi mezhebince caizdir. Yani hem cin hem de insan şafi olmalı ki evlenebilsinler

Guest koorbonik

cinlerle insanlar la evlenebılır arkadaş olur narmal ınsan kılıgında gelebılır kandırmak ıstetıklerını kandıra bılırler dıkkat etmek gerekır kulaktan dolma bılgılerle olmaz oyle bılgılendırgınız için elacayıb ve star 67 de tesekkur ler

Guest lurthz
Cinlerle insanlar evlenebilirler, bu Sunni liğin Şafi mezhebince caizdir. Yani hem cin hem de insan şafi olmalı ki evlenebilsinler

şafi nendemek oluyor ?

Guest novus

benim yorumum "yuhh!"şeklinde olucak.evlensek napıcaz yani ehehehe! ne zihin örtüşür ne ruh ne beden.dünyalılardan bile uygun eş bulmak bu kadar zorken, sen git elin ciniyle evlen!..ayrımcılığa girmesin de, pek akıl karı değil sanki:D

Guest Urumhamatahayil

bu konuda yeterli yazı yazılmış yorumlar hüddama uygun değil

cafe bölümünde isterseniz yeni bir konu açarsınız konu kapatılmıştır

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...