Jump to content
Sign in to follow this  
Guest elacayib

Cinlerle Evlenmek.

Recommended Posts

Guest mirzamir

benden önce sana ugrama ıhtımalını hıc hesaba katmıyorsun bakıyorumda

Guest elacayib
bı ara bende bır korku wardı sankı atın ustunde bırı benı tepeleyecek gıbı oluyordu benım zayıf noktam atlar mı aceba eger cınlerden kaynaklanıyorsa

--------------------

nı ye kı elacayıp kesın gelsınler benım onlarla bı husumetım yok olmasınıda ıstemem benden uzak olsunlar tırsıyorum yaw yapma bole

Şimdi sen böyle deyince bak aklıma ne geldi!...

Freud'un ''Beş yaşındaki bir çocuğun fobisinin analizi'' adlı çalışmasında incelenen küçük Hans,bir atın kendisini ısıracağı korkusuyla sokağa çıkamamaktaydı.Çocuğun psikanalizi içgüdüsel istekleri ile süperegosu arasında bir çatışmanın varlığını ortaya koymuştu.Küçük Hans,Oidipus kompleksinden ötürü babasına karşı düşmanlık duyguları geliştirmişti ve bu nedenle onun kendisini cezalandıracağından korkuyordu.Bu korku yön değiştirerek bir at tarafından ısırılma korkusuna dönüşmüştü.Başka bir deyişle at,babasının yerine geçmiş,içsel tehlike kaçınılması daha kolay olan dış bir tehlikeyle yer değiştirmişti. Bilmem senin fobinde bu sebepten olabilr mi? ''Hayret-i kertenkele'' öyle değil mi?:D

Guest buskas
benden önce sana ugrama ıhtımalını hıc hesaba katmıyorsun bakıyorumda

Benim başımda var zaten 1 tane , kontejyan dolu yani o yüzden rahat konuşuyorum.. :P

Guest mirzamir

valla elacayıp ben babamı cok az gordum rahmetlıyı keske benı o tepeleseydı elbet benım korkularımın netıcesıdır katılıyorum zaten tum korkusuzlar canakkalede kaldı

Guest Urumhamatahayil

ben bu konuyu görmemişim ne zaman acıldıda bu kadar ilerledi

tüm mesajları okumadım sadece ilk sayfayı okudum diğer arkadaşlardan bu yüzden özürdiliyorum

ilk önce varlıkları ayırırken şu şekilde düşünelim

bedenli ve bedensiz varlıklar

sonra bunları olumlu olumsuz diye ayıralım

sonuç olrak olumlu ve olumsuz bedenli

olumlu ve olumsuz bedensiz varlıklar var

insanlar hayvanlar bitkiler eşyalar gezegenler yıldızlar bedenli varlıklardır bildiğiniz üzere

bedensiz varlıklarda ise çok ceşitli ve bazıları bilinmekte bazıları ise tam bilinmemektedir. cinler şeytanlar demonlar hetorlar marduklar ısık bedebliler nefilimler klionlar melekler gibi benim aklıma ilk gelen varlıklar bunlar

bu varlıklar diğer arkadaşların da dediği gibi varklı enerjilerden yaratılmıştır su toprak ateş vsvs

yaşayışlarımızla ortak noktalar olduğu gibi hiç benzer olmayan olgularda mevcut tabiki

eğer evliliği cinsel munasebet olarak algılıyorsak

bedenli varlıklar bunu kendi aralarında yaşıyor

insan insan

insan hayvan

insan bitki

hayvan hayvan

hayvan bitki

bunu arrtırabiliriz cinsel acıdan bu varlıkların kendi araalrında munasebet içinde oldukları zaten bilinmekte (bu yazdığım dalga konusunu olmasın lütfen edepli mesaj atın )

bu varlıkların elementleri tutsa bile sosayal acıdan genetik acıdan ve fiziksel yapı şekil acısından ortak noktaları çok az örneğin

örümceklerden hoşlanan insanlar var ve cinsel munasebet yaşıyorlar tıp kitaplarında bulabilirsiniz ne leri ne kadar ortak

şimdi bedenli ve bedensiz varklıklara bakalım

ikisi arasında evlilik olması normal çünkü sevgi dil din cinsiyet cinsel tercih yaşam şekli ne kim nasıl olduğunuızla ilgilenmez sevgi sınırsız ve eşsizdir

bedenli ve bedensiz varlıkların cinsel ilşkisine gelince

cinsel ilşkiyi penisin vaşinaya transferi olarak düşünürseniz hiç bir cinsel yönelimi anlayamaz sınırlı dar bir düşünce içinde kalırsınız bir bakış bile cinsellik olabilir bu ikitarafın bundan haz almasına bağlıdır cinsellik alınan hazza göre belirlenir

özetle sevgi ve cinsel acıdan bedenli ve bedensiz varlıklar her türlü sosyal ve fiziki ilşkiye girebilir girmiştir girmeye devam etmektedir

Guest elacayib

Nihayet beni anlayan biri çıktı...

Guest whitehead

bu sürer gider isteyen evelnsin:_)

;)

Guest Urumhamatahayil
bu sürer gider isteyen evelnsin:_)

;)

böyle söynecek bişey değil bu bir çok gencimiz sorularına cevap alamıyor farklı olma cabasında bilmediği bir çok şey var kimlik sorunu yaşıyor hüddam cağrıp anlatılanlar doğrultusunda bune benzer uygulamalar yapılabilir olayın cidiyetinde değilseniz ciddiyetsiz yazı yazmayınız cünkü bu evlilikler farkında olmadan cahilikten istem dışı yada zorla olabiliyor

evli insalrın bile başına gelebiliyor ve ciidi problemler yaşıyor sitedi sizden önce de yapılan sizde dahil olmak üzere yapılan tüm geyikleri kınıyorum sitemizde gayiğe uygun bölümlerimiz mevcut yada başka sitelerde var ama burda bunu yapmayın sesiz kalıyorum diye niye devam ediyor her konuda bu acıklamayı yapmak zorundamıyım ben bu kadrmı anlayışssızsınız bu açıklamayı tüm ciidi konulara yerli yersiz mesaj yazan arkadaşlar için yapıyorum arada bir olgun olmayı tercih edebilirsiniz

Guest esmanur

tesekkurler urum...sitenin hazinesi bu delikanli...arkadaslar konuyu ogrenmek icin okuyun ve anlayin eglenmek icin degil....

Guest mirzamir

ınsanlarla cınlerın boyle ılıskıler ıcınde oldugunu bılıyorum ıtırazım yanlıs olduguna

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...