Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
bernabp

Gözümde mikrop mu var?

Question

Uzun bi zamandır bunu düşünüyorum düz bir renk olan bi yere uzun süre dikkatli baktığımızda zaman sanki gözümun önünden renksiz birşey geçiyor nereye cevirsem gözümu o tarafa doğru gidiyor yani şöyle uzun biraz ve üstünde nokta seklinde şeyler var hatta kuyruk kısmına doğru aynisindan bi tane daha olmuş gözüme bir rahatsızlık vermiyor simdilik kaşıntı ağrı yok aglayincada gözümden çıkmadı bir turlu sabun da soktum napmam gerekiyor ciddi anlamda korkuyorum bulunduğum yerde göz doktoru da yok maalesef bizimkiler limon falan sik diyor ne yapsam ?

14095845_1730654487200611_2048287738593413235_n.jpg?oh=7f8eaffcaf28d9ae0d8c9cd903406f1f&oe=585C1585

tamm olarak şekil bu insan kendi gözündeki mikrobu görebilirmi yoksa bu çöp gibi bişeymi ama nedn çıkmıyor su falan vuruyorum yokkk

5 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Olur arada öyle. Mikrop değil o. Zaten mikrop dediğin şeyler mikroskobik canlılardır yani gözle görmen mümkün değil.

• 0

Durmaz gider. Arada yine gelir. Bazen böyle gözünün önünde noktalar aşağı doğru akar. Bazen ışık hüzmesi gibi onlarcası yanıp söner. Yani gözünü sabunla çitilemeni gerektirecek bir sorun yok. Göz göre göre kör etcen kendini. :)

• 0

Göze kaçan cisim için göz içine bir tane keten tohumu salınır o gözde dolaşır ne varsa temizler.

Eğer mikrop kapmış ise ılık çay demi ile gözün cevresi ve göz kapatılarak üstten pansuman yapar gibi silinir.

Sende bu durumlar yok bilgi olsun diye yazdım..

• 0

Sağol matrix :*

Durmaz gider. Arada yine gelir. Bazen böyle gözünün önünde noktalar aşağı doğru akar. Bazen ışık hüzmesi gibi onlarcası yanıp söner. Yani gözünü sabunla çitilemeni gerektirecek bir sorun yok. Göz göre göre kör etcen kendini. :)

Aynen dediğin gibi :) napim yav korktum ehliyet alamadan kor olmayayim hihihi