Jump to content
Sign in to follow this  
denmeh1

EMF Dengeleme Tekniği.

Recommended Posts

Lee Carroll'un Önsözü

Peggy Phoenix Dubro, insan enerji anatomimizde herbirimizi Kozmik Kafes'e bağlıyan Evrensel Uyum Kafesi bilgisine kanallık etmiştir. Peggy ayrıca EMF Dengeleme Tekniği'ni bulmuş ve geliştirmiştir. Bu Ruh ve biyolojinin bütünleşmesini hızlandıran yeni bir enerji sistemidir, ki bu sayede sağlık kazanabilir ve kendi mucizenizi birlikte yaratabilirsiniz. EMF Dengeleme Tekniği, ayrıca gelişim sürecini desteklemek ve hızlandırmak için Evrensel Uyum Kafesi ile birlikte çalışmak üzere dizayn edilmiştir. Bu teknik elektromanyetik alanda insandan insana uygulanan bir yöntemdir ve herkes tarafından kolayca öğrenilebilinen basit bir prosedüre sahiptir. Ruhtan alınmış olan bu bilgi, şimdi kullanabileceğimiz çok kıymetli bir yöntemdir. EMF, Kryon'un bizi varlığımızın tüm potansiyelini tutmaya davet ettiğinde sözettiği ilk yeni enerji sistemidir. Bu, pozitif uygulanabilir bir yöntemdir.

Peggy kafes bilgisiyle on yıldır çalışıyor ve ruhun bu hediyesinin faydaları ve doğasıyla ilgili, kendini lider bir uzman olarak kanıtlamış bulunuyor. Kryon Kozmik Kafes'i, insanların ulaşabileceği en mükemmel alet olarak tanıtıyor. (Daha fazla bilgi için Kozmik Kafes, I. Bölüm celsesine bakınız.) Bu sistemle, kendi kafesiniz vasıtasıyla Kozmik Kafes'e bağlantınızı güçlendirir, hücresel düzeyde bir farkındalığa ulaşır ve yeni yetenekler kazanırsınız. Açıklık, derin bir huzur, sağlık, gençleşme gibi gizli yetenekleriniz ortaya çıkar. Bu teknik sayesinde tüm dünya'da birçok insan İlahı Doğalarını uyandırmıştır ve diğerlerinin de uyandırabilmesi için yardım etmek istemektedir.

EMF Dengeleme Tekniği Kozmik Kafes'e nazik, güçlü ve yumuşak biçimde bir kapı açar. Kryon Seminer Grubunun üyeleri olan Peggy ve Steve tüm Dünya'da -teknik dahilinde- yaşam güçlendirici kurslar vermektedir. EMF Tekniği bizi elektromanyetik doğamıza yeni bir farkındalıkla uyumlayan çağdaş bir inisiyasyon olarak karşımıza çıkmaktadır. O, Kozmik Kafes'e bağlantımızı sağlayan enerji anatomimizle ilgili bilgi vermekte ve yeni enerjiyi derhal kullanabilmemizi sağlamaktadır. EMF tekniği bizi yeni enerjiye bağlar, bu sayede varlığımızın asıl potansiyelini daha büyük miktarlarda tutabiliriz. Şimdi sözü UCL ve EMF Dengeleme Tekniği konusunda bilgi vermesi için Peggy'e bırakıyorum. Kryon, Evrensel Uyum Kafesi'ini "kozmik kafesin geçidi" olarak adlandırıyor.

EMF Dengeleme Tekniği - Sevginin Evrimsel Enerji Sistemi

Kaliforniya'da güzel güneşli bir gün. Oda aydınlık ve ışıkla dolu. Odada birbiri üzerinde enerji çalışması yapan on iki insan görüyorum. Herbirinizin enerji alanında bulunan altın iplikçikler (hatlar) EMF Dengeleme Tekniği olarak adlandırılan bir yöntemle ayarlanıyorlar. Bugün altı günlük seminerin dördüncü günü ve öğrenciler, daha bugünden, hareketlerinde zerafet ve beceri sergiliyorlar. Yüzler, altın enerjiyle çalışırken neşe ve Yaratıcı'nın hatırlanmasıyla parlıyor. Aniden, Kryon kalbimde yoğunlaşırken tanıdık olduğum sıcaklığı hissediyorum. O aynen şöyle diyor: "Şu insanlara bakın sevgili varlıklar. Birkaç gün önce birbirlerine yabancıydılar, şimdi bir aile haline geldiler." Sevgi dalgası bu odayı yıkarken gözlerim mutluluk gözyaşlarına boğuluyor. Katılımcılara az önce ne olduğunu sorduğumda, bana sevgiyi hissettiklerini söylüyorlar. Onlara bir önceki kursta bir katılımcının "Seni hatırlamaya başlıyorum." dediğini anlatıyorum ve hep beraber gülüyoruz. İşte bu Kryon enerjisinin eyleme geçmesidir.

Tüm Benliğimizi Taşımak - Eski ve Yeni Enerjiyi Bütünleştirmek

Kryon yaşamımızın tüm sorumluluğunu üzerimize almamız ve tüm benliğimizi taşımamız için bizi teşvik eder. Şu anda bile daha önce olduğundan çok daha fazla enerjiye sahip olduğumuzu söyler. İnsanlar olarak herbirimizin karşı karşıya bulunduğu mücadele bu enerjiyi gerekli kılmaktadır. Bazı zamanlar bu mücadele çok zorlayıcı bir durum alabilir, ancak sorumluluk sahibi insanlar olarak, bize yardımcı olmaları için bir çok yeni hediyeye sahip bulunuyoruz. Evrensel Uyum Kafesi (UCL) de bu hediyelerden bir tanesi. O bizim sonsuz enerji kaynağı olan Kozmik Kafesi kullanmamızı sağlar. Şimdiye dek ruhsal arayışta olan bir kimsenin yolu dikey olmuştur, ki Yüksek Benliğimize ulaşmak için yukarıya, Dünya'ya bağlanmak içinse aşağıya yönelirdik. Bu davranış eski, geleneksel enerjide uygundu. Şimdi ise dikey harekete ek olarak, enerjiyi şimdide çekip kullanmak üzere yeni yatay enerjiye de uyumlanabiliyoruz. Ve bu uyumlanma bizim Ruhla birikte-yaratma işlemimizi güçlendiriyor.

UCL'in resmine baktığınızda çakraları kafesin uzun-dikey hatlarına bağlayan yatay hatlar görürsünüz. Bu yatay hatları güçlendirmeyi öğrendiğinizde, Tanrı/Yaratıcı'yla birlikte yaratma yeteneğinizi de arttırmış olursunuz. Bu, Dünya'nın enerji ağının değiştirilmesinin sonucunda yeni enerjide oluşmuş olan yeni ruhsal yoldur. Artık birlikte-yaratma işlemini güçlendirmek için UCL ile çalışabiliriz. Bu kafes, farkındalıkla, enerji çalışmasıyla ve duygularımızın zekasıyla harekete geçirildiğinde varlığı güçlendiren bir zırh halini alır. Aslında yuvanın bulunduğumuz yer olduğunun farkına vardığımızda, yaşam iskeletini neşe ile oluşturma fırsatına da sahip oluruz.

Kısa bir Kişisel Özgeçmiş ve Ahnya ile karşılaşma

27 yıl kadar önce, yirmili yaşlarımdayken, Tanrı/Yaratıcı'yı hatırlamak için içimde derin bir arzu duydum. Dinsel bir çevreye çekildim, Kiliseye katıldım, koro da şarkılar söyledim ve her sene Noel meleğini oynadım. Tanrıya ulaşmak için tutku duyuyordum ve eğer Tanrı bizim babamız ise (o zamanlar Ana Tanrıça'yı bilmiyordum), bir zamanlar onun parçası olmuş olmam gerektiğini düşünüyordum. Tüm kalbimle, eskinin yagılayıcı, incildeki Tanrı'sını değil, şimdinin Tanrısını hatılamak istiyordum.

O zamanlar Tanrı'yı bilme arzusunun aynı zamanda kim olduğumu hatırlama arzusu da olduğunu bilmiyordum. Meditasyonlardan veya mantralardan haberim de yoktu.

Yine de, yaşamaya ve "Hatırlıyorum, hatırlıyorum" mantrasını solumaya başladım. Ve gerçekten de hatırladım. Muazzam bir enerjinin ortasında başlangıcımın ve sonumun olmadığını hissettim. Heryerde ışık vardı. Varlığımın herbir hücresine enerji akıyordu, zamanın dışına çıktığımı hissettim ve sevgi çok yoğundu. İşte o zaman Tanrı'nın gerçek olduğunu anladım. Muazzam bir sevgi, muazzam bir ışık ve... muazzam bir karışıklık! Bedenimdeki tüm hücrelerin tam güçlerine kavuştuklarını hissediyordum ve bu güç sevgiyle tüm devrelerimi yüklemişti. Daha sonradan anladım ki, o anda tüm çakralarım açılmıştı.

Bana ne olduğunu anlamamı sağlayacak yeni çağ magazinleri veya kitapları yoktu. Daha sonraki 16 yıl deneyimlemiş olduğum şeyin ne olduğunu anlamamı sağlayacak bir çalışma yapmadım. Ben yaşamımın bu bölümünden bahsederken "Işıktan Şaşkına Dönmüş" tabirini kullanıyorum. Bu zaman zarfında kendimi farklı disiplinlere -zen, budizm, şamanizm (afrika, brezilya, yerli amerika), hristiyanlık, siddha yoga, hatta dövüş sanatları (taekwondo, taichi, kungfu)- kaptırdım. Bu müthiş enerjiyi aktif hale getirmemi sağlayabilecek herşeyi denedim. Çalışmalarım birçok ruhsal gerçeği de beraberinde getirmişti: "gerçek seninledir, ki cevaplar da", "bizler muhteşem varlıklarız ve üstadlar haline gelebiliriz." Tüm bunlar bana ümit vermişti, ancak bu gerçekleri günlük yaşantımda kullanabilmem çok zordu ve tekrar deneyimlemek istediğim yoğun sevgiyi bana vermiyorlardı. Yıllar süren bu çalışmalara rağmen günlük yaşantım, işim ve evim karman çormandı. Sonsuzluğa dokunmuştum ve hala etkileyici vizyonlar görüyordum, zira günlük yaşantım güçten yoksunluk arzediyordu. Düş kırıklığım derinleşmiş, ama içimdeki Tanrı sevgisi kalmıştı. Bir güç paketine sahip olduğumu biliyordum fakat onu nasıl aktive edecektim? Bu, benim arayışım boyunca kalıcı bir düşünceydi. Kadim öğretilerin anlayışlarını kazandıkça ve hepimizin Bir olduğu farkındalığına vardıkça kalbim daha da fazla sevgiyle doluyordu. Ayrıca gerçeğimin tüm potansiyelini tutabilmeyi tutkuyla arzuluyordum. Yıllar süren arayıştan sonra, içtenlikle ve biraz da dargınlıkla şunu sordum: "Eğer cevaplar benimleyse, tam olarak nerede olduklarını ve onlara nasıl ulaşacağımı öğrenmek istiyorum."

En sonunda, 1988 ilkbaharında, birkez daha başlangıcım ve sonum olmadığını deneyimledim. Bu defa büyüleyici, ışık saçan dişi bir enerji formuyla karşılaştım. Onun ismi Ahnya idi. Kryon ruhun bir cinsiyeti olmadığını söylüyor. Ancak ben Ahnya'yı dişi enerji olarak deneyimledim. Gerçekten de cinsiyeti olmayan bir varlıktı ancak benim karşıma dişil bir ifadeyle çıkmıştı. O da Kryon öğretmenlerinden bir tanesi ve grubun bir parçası ve yaptığımız iş vasıtasıyla Kryon'un gezegensel değişimlerini tamamlıyor. Öğretilerimi sunduğum her defasında Ahnya'da ordadır. Ahnya, EMF Dengeleme Tekniği üstadının işini sunduğu her sefer ve EMF uygulayıcısının seansını gerçekleştirdiği her an ordadır.

Ahnya ve Ben tek bir varlık haline geldik ve UCL olarak adlandırdığımız enerji modeli bana aşılanmış oldu. Bu kanallık konusundaki ilk deneyimimdi ve çok kısa sürede fazlaca miktarda bilgi almıştım. Ahnya'dan UCL enerji modelini ilk aldığımda onun bir hediye olduğunu biliyor ancak ne için olduğunu bilmiyordum. Bir yıl boyunca enerji uykuda kaldı. Daha sonra, 1989'da, Kryon'un gelmesiyle Kafes aktive edildi. İşim (veya şimdi anladığım şekliyle kontratım) ortaya çıkmıştı; Kafes'i yorumlayacak, onu kullanmayı öğrenecek ve diğerlerine de kullanmayı öğretecektim. Parça parça kafes hediyesi ortaya çıkmıştı. Resimde görmüş olduğunuz Kafes'i yorumlamak ve EMF Dengeleme Tekniği'nin ilk dört aşamasını geliştirmek için altı yıl harcadım.

1989'da Ahnya'nın bana göstermiş olduğu yöntemleri kullanarak evimin dışında enerji seansları düzenlemeye başladım. (Daha sonra bu işi insan enerji alanındaki hatları ortaya çıkarmaya benzettim.) Bana verildiği şekliyle modelleri kullandım ancak sonuçlar kişilerin ihtiyacına veya niyetine göre farklılık gösteriyordu. Ara sıra fiziksel şifalar da gerçekleşiyordu ancak amacım enerji alanını dengelemek ve yeni enerjiyi harekete geçirmek olduğundan, ben bunları yan etki olarak görüyordum. Aynı zamanda, yaşantım da dramatik bir biçimde değişmeye başladı. Diğerlerinin kafeslerini harakete geçirirken, kendi enerji sistemim de güçlenmeye ve daha fazla ışık tutabilmeye başladı. Şimdi bu evrensel enerjiyi yayabileceğim bir yere sahibim. Kendi gücümü tutabileceğimi farkettim, ki ben bunu "Öz Enerji" olarak adlandırıyorum - ve Ruhla olan işbirliğim gerçek hale gelmiş oldu. İlk defa, Dünya gezegeni üzerinde aslında yuvada olduğumu hissetmeye başladım.

Müşterilerimin yaşamlarında meydana gelen pozitif değişiklikler sözle yayılmaya başlamıştı ve bu sayede özel uygulamam başlamış oldu. İnsanlar farklı, daha hafif hissettiklerini ve yaşamlarının daha tatminkar olduğunu söylüyorlardı. Bu sonuca herzaman kolayca ulaşılmıyordu çünkü yapılması gereken bir iş vardı ancak müşterilerim ruhlarının bir sonraki adımını atabilmek için kendilerini daha güçlü buluyorlardı. İstikrar ve her defasında bir kişiyle çalışmayla işin söhreti artmış oldu. Daha sonraki yıllarda bu tekniği okullarda, eğitim programlarında, konferanslarda, yeni-çağ dükkanlarında öğretmeye başladım. Bazı küçük radyo ve televizyon programlarına katıldım ve yerel gazetelerde yaptığım işle ilgili pozitif haberler yayınlandı.

Bu süreç zarfında şaşırtıcı bir teklifle karşılaştık. 1995 yazında güvenilen bir Connecticut araştırma-geliştirme firması Stephen ve benimle bağlantıya geçti. Şirket devlet ve askeri işlerde uzmanlaşmıştı. Nasa ödeneğine başvurmak için bizimle işbirliği yapmak ve bireysel ve grup performansını arttırmak, astronotların sağlıklarını güçlendirmek üzere EMF Dengeleme Tekniğinin etkilerini incelemek istiyorlardı. Bu çalışmada bizim görevimiz ise EMF dengeleme tekniği etkilerinin test edilmesi için gereken eğitimi ve uygulamayı sağlamaktı. Diğer bir değişle, ruh ve biyolojiyi birleştirerek kollektif bilinci harekete geçirmemiz gerekiyordu! Şirket Nasa ödeneğini alamayınca düş kırıklığına uğradık ve zamanlamanın doğru olmadığını anlamış olduk. Ancak cesaretimizi yitirmiş değildik ve doğru yolda olduğumuzu biliyorduk. Bir yıl sonra, 1996 yazında, Stephen'la birlikte Kryon kelimeleriyle karşılaştık. Birçokları gibi, bu kelimeleri çok yakından tanımıştık. 1996 sonbaharında, Kryon, Lee Carroll ve Jan Tober'le tanıştık. 1997 Şubatında ise birlikte çalışır olmuştuk.

Evrensel Uyum Kafesi Kendini Muktedir Kılmanın Enerji Modelidir

"Kendini Muktedir Kılma Enerji Modeli neye benziyor?" Atlanta'daki bir Kryon celsesinde Lee/Kryon'a bu soruyu sordum. Bir anda Kryon'un o tanıdık sıcaklığını kalbimde hissettim. Lee ise şöyle söyledi: "Bu cevabın ne anlama geldiğini bilmiyorum ancak o dantel gibi." Evet, on yıldır üzerinde çalıştığım kafesi tanımlamak için ne mükemmel bir yol. Kendini muktedir kılma enerji modelinin farkındalığında ve anlayışında olma gelişimimiz için gerçekten çok önemli. Çakralarımızdan yatay olarak ışık ve enerji yayılıyor. Bu hatlar sekiz şeklinde döngüler oluşturuyor ve enerji anatomimizi çevreleyen dikey hatları besliyorlar. İşte bu ağ UCL'yi oluşturuyor. Ben onu bu şekilde düşünüyorum. Fiziksel anatomimiz kas, iskelet, dolaşım gibi bir çok sistem içeriyor. Enerji anatomimiz de aynı şekilde sistemlere sahip bulunuyor. Bu sistemin -kafesin- temel modeli ise evrensel ve her insanda aynı niteliği gösteriyor. UCL'nin bir bölümünde ışık hatları uzatıldığında, diğer hatlar farklı bir bölümde karşılık verebiliyorlar. Aynen Kozmik Kafes gibi UCL'de son derece uysal ve birbirine bağlı bir yapısı var. Kişisel enerji kafesimiz makrokozmosun mikrokozmik bir modelidir. UCL aynen elekrik transformatörü gibi davranır, asıl görevi bir devreden bir devreye enerji aktarmaktır. Bu nedenle bu işlemi "yeni enerjiye uyumlanma" olarak adlandırıyoruz. O, bizim enerjiyi almamızı ve niyetimiz kanalıyla Kozmik Kafes enerjisini kullanmamızı sağlar.

Niyetin Rolü

Herbirimizde UCL temel modeli aynı olmasına karşın, uyum herkes için farklı ve kişiseldir. O, kişinin vibrasyonel frekansıyla ve Kozmik Kafes arasındaki matematiksel ilişkiye bağlıdır. Enerji anatomisindeki hatların uyumlanması kompleks bir işlemdir ve niyetin rolünün önemli olduğu nokta da işte burasıdır. EMF Dengeleme Tekniği enerji seansının asıl amacı insan enerji alanını dengelemek ve bu sayede kişinin enerjisini mümkün olduğunca Kozmik Kafese açık hale getirmektir.

EMF Dengeleme tekniğinde hareketler son derece zarif ve basit bir şekilde uygulanabiliyor. Seansı gören kişi -şifa, bilinçlenme, stres tedavisi, DNA'ya bağlantı gibi- pekçok şey için niyet edebilir. Seans sırasında, kişinin enerji alanının kozmik kafese uyumu gerçekleşir ve enerji alanı yeniden düzenlenir ,ki bu yeni yapı Sonsuz Kaynaktan (Kozmik Kafes) daha fazla enerji alınmasına olanak sağlar. Bağlantılar tekrar kurulduğunda, çoğunlukla birlikte yaratma yeteneğinde dramatik bir artış görülür. Buradaki asıl faktör ruhun gelişmesidir. Bu etkili yöntem sayesinde titreşim düzeyimizi yükseltiriz, ki bu durumda Dünya'nın titreşim düzeyi de yükselir. Birçoğunun Yükseliş olarak adlandırdığı süreç bu sayede gerçekleşmiş olur.

Kryon Yaratıcı, üstadlar (İsa ve Budda gibi), ruhsal liderler, aileler, arkadaşlar için duyduğumuz sevginin, aslında kendimiz için duyduğumuz sevginin bir yansıması olduğunu söyler. Bu sevgiye sahip çıktığımızda, kendimize daha fazla saygı duymaya başlarız. Yüksek Benliğimizin sevgisi çok engindir ve biyolojimiz onu tutabilecek derecede güçlü olmalıdır. İşte bu yüzden hazırlık gereklidir! Öncelikle sevgiyi içimizde tuttuğumuzda bir bütün haline geliriz. Daha sonra diğerleriyle sevgimizi farklı bir perspektiften, daha önce bilmediğimiz bir şekilde paylaşırız. UCL'nin aktive edilmesi, kendini sevme ve kendine değer verme enerjisinin alınması için gereken bir hazırlıktır. Uzunca bir süredir öğretilerimde sevgi temasını işliyorum. Yıllar boyunca bu kelimenin yanlış şekillerde kullanıldığını hissettim. Daha sonra Kryon'la karşılaştım ve kalbim sevgiyle doldu! Dünya'nın enerjisi nihayet sevginin sürekli akışı için hazır hale gelmişti ve biz onu gerçekten de idare edebilecektik. Şimdi bunu UCL'yi kullanarak merhametle, sevgiyle ve neşeyle yapabiliriz.

Evrensel Uyum Kafesi İplikçiklerinin Tıngırdatılması - Elektriksel Bir Gelişim

(Çevirenin notu= Burada tıngırdatma olarak kullandığım tabirin ingilizcesi strum, yani yaylı bir sazı tındırdatma anlamına geliyor, ben de her ne kadar komik görünüyor olsada bu tabiri kullanmayı uygun gördüm) Eğer Evrenle gerçekten iyi bir iletişim kurmak istiyorsanız, bu yeteneği uygulamayla geliştirebilirsiniz. O telli bir enstrumanı tıngırdatmaya benzemez. Birçoğunuz şu anda meditasyon, enerji çalışması veya niyet yoluyla vibrasyon yaratarak Kozmik Kafes'in iplikçiklerine ulaşıp, onları direkt olarak tıngırdatabiliyorsunuz. UCL'nin iplikçiklerini tıngırdattığınızda ise bağlantıya kişisel imzanızı atmış ve evrene iade adresini vermiş olursunuz! UCL'nin dış iplikçikleri enerji anatomimizin bir parçasıdır. Resime baktığınızda, onların canlı ve titreşiyor olduklarını görürsünüz. Bu enerji iplikçiklerini nasıl kullanacağınızı öğrendiğinizde, Kozmik Kafesle bağlantınızı arttırmış ve güçlendirmiş olursunuz. Artık Kafes'in titreşimsel sonuçları size direkt olarak, kişisel bir biçimde yanıt verebilir. Kişisel bağlantınızla UCL'e dokunduğunuzda kendinizi güçlendirme potansiyelinizi yüksek düzeyde arttımış olursunuz. Daha önce sadece çok az sayıda üstadın ulaşabildiği kozmik planda yeralmaya davet ediliyorsunuz. Siz bir üstadsınız, siz ruhsunuz. Sizi, kendi üstadınızı ortaya çıkarmaya davet ediyoruz.

Tüm ışık savaşçılarının emekleriyle, bu gezegende ve kendimizde birçok değişim gerçekleştirdik. Enerji anatomimiz de daha fazla ışık ve enerji tutabilmemiz için bu emeklere karşılık veriyor. Çalışmalarımız UCL dahil bu çağdaş enerji sisteminin doğumuna katkıda bulundu. Kemiklerinizdeki mineral bileşim, iskeletinizi, elektromanyetik enerji için ideal bir iletken haline getiriyor. Deri rengimiz ne olursa olsun içimizde elektrik mavisini barındırıyoruz. UCL'nin oluştuğu şey enerji alanınızın bir parçası ve bir şekil almaya başlamıştı. Enerji modelleriyle tekrar tekrar çalıştıkça, ışık beden gelişimini görebilme şerefine sahip olduğumu anladım. UCL hakkında burada sunulan bilgi insanlarla, bireysel ve toplu olarak yapılan binlerce çalışmanın bir ürünüdür.

"8" Şekli - Sonsuzluk Döngüsü

Ahnya bana sekiz-şeklinin çakralardan yayıldığını ve bizi Öz Enerjiye bağladığını gösterdi. Bunlar UCL'in kendini dengeleyen döngüleridir. Yaratıcı ve sizin aranızdaki sonsuz bağlantıyı ifade eden sonsuzluk sembolünü oluştururlar. Bu ışık iplikçiklerinin evrenden insan biyolojisine bilgi taşıdığını gözlemledim. Biyolojinin bilgiyi sekiz-döngüleri kanalıyla geri gönderdiğini gördüğümde, enerji anatomimizin bu bölümünün aktive edilmesiyle oldukça büyük bir gelişim sıçraması gerçekleştirebileceğimizi farkettim. İşte bu, birlikte yaratmayı buraya ve şimdiye taşımanın anlamıdır. Evrenden geri gelen enerji dalgaları gelecek realitemizi şekillendiren deneyimleri de beraberinde getirir.

Sekiz şeklindeki sonsuz döngüleri gözlemledikten kısa bir süre sonra, UCL'nin dış ağını oluşturan uzun iplikçikler oluştu. Uzun iplikçiklerin on iki tanesi kafesin dış katmanını oluşturuyordu. Son zamanlarda, sekiz şeklindeki döngülerin ortasında oniki tane daha iplikçik aktive edildi. Niyet, enerji çalışmaları ve anakalıbın enerji alanında kopyalanması Kafes'in tam formunun oluşmasını sağlar. Ne kadar güzel bir gelişim! UCL ile çalıştıkça, biyolojinizde yeni enerjiyi tutma kapasitenizi de arttırırsınız. Bu UCL'nin tam oluşumunun gerçekleşmesini de sağlar. Bu kelimeleri okurken ve resime bakarken dahi varlığınızdaki Kafes enerjisini canlandırıyorsunuz. Mesaj sisteminin nasıl çalıştığına dair temel anlayışı kazandığımızda, kendi realitemizin yaratıcıları olduğumuzun da farkına varırız. Evrene daha güçlü, berrak, sevgi dolu ve nazik mesajlar gönderdiğimizde daha sağlam ve berrak bir realite yaratmış oluruz.

11:11 zamanında, kendimiz için daha fazla sorumluluk almayı kabul ettik. Solara'nın işi kendi enerjimizi daha fazla miktarda sahiplenmemizi de içeriyordu ve sonuç olarak, kişisel kayıtlarımız enerji alanımıza salınmış oldu. Tarihiniz - kalıtsal modelleriniz, eski-yaşam kayıtlarınız, ve bu yaşamda deneyimlediğiniz herşey- arkanızda bulunan uzun iplikçiklerde kayıtlıdır. Bu kayıtlar küçük ışık diskleri gibi görünürler ve elektromanyetik olarak bilgiyi tutarlar. Aşırı miktarda enerji bu disklerden birini sarmaladığında, şimdiki zaman olarak adlandırdığımız yerde kendini sürekli bir realite olarak tezahür eder. Eğer bu realite bizim arzuladığımız şeyse bu iyidir. Ancak genelde enerji tarihimiz gelişimimizi engelleyen negatif modeller yaratır. Arkamızdaki uzun iplikçiklerde enerjiyi dengelediğimizde niyetimiz, "enerji tarihi"ni veya "geçmiş"i altın bilgeliğe ve desteğe çevirmektir. Nazikçe aşırı negatif enerjiyi temizleriz, bu sayede bu bölümü kendi realitemizi yaratırken daha hayırlı şekilde kullanabiliriz. Karmik arındırma fırsatının mümkün olduğu bir zamanda yaşıyoruz. Bu iplikçikler de ihtiyaç duyduğumuz daha fazla enerjiyi bize sağlıyabiliyorlar.

Resimde vücudun merkezinden direk şekilde geçen saf ışığa bir göz atın. Burada, merkezinizde, işlem halindeki çakra sisteminin birleşimi bulunur. Bu çekirdek enerjidir, bizi sonsuz kaynağa bağlayan UCL'nin açık devresidir. Burada enerji akışı ne kadar fazla olursa, ruhsal bilgi salınımı da daha fazla gerçekleşir. Kryon'un söylediği gibi asırların bilgeliği içimizde durmaktadır. Ruhsal zeka herbirimizin doğasında vardır, ancak bu zekayı kullanmak niyetimize bağlıdır. Ruh ve biyolojinin evliliği bir realitedir, ve elimizde bulunan görev bu realitenin kolaylaştırılmasıdır. Bu işlemin bir özelliği de dış dünyanızda ne oluyorsa olsun muazzam bir huzur hissetmenizdir. Kryon'un Katran meselini hatırlayın. Geçmişi tutan aşırı enerjiyi temizlediğinizde ve çekirdek enerjinizi güçlendirdiğinizde, süreci yavaçlatan kalın katran da temizlenmiş olur. Yüksek Benliğinizle işbirliğinizi kuvvetlendirmiş ve yükseliş statüsüne ulaşmış olursunuz. Burada, çekirdeğinizde sonsuz şimdiyi deneyimlemeye başlıyabilirsiniz.

Şimdi'de ne kadar bulunursanız, o kadar fazla elektriksel enerji taşımış olursunuz. Geçmişinizin ve gelecek potansiyellerinizin tümünün enerjisi şimdi'de bulunmaktadır. Yükseliş için ihtiyaç duyulan güç veya "meyva suyu" birleşmiş şimdidir. İnsan enerji alanının ön tarafındaki ışık iplikçikleri tüm potansiyel olasılıklardan oluşur. Lineer zamanda bunu gelecek olarak adlandırıyoruz. Buraya, umutlarımızı, hayalerimizi ve dileklerimizi yerleştiririz. UCL'in bu bölümüne ayrıca korku ve endişe bazlı olayları da yerleştiririz. Bu uzun iplikçiklerde yeralan ışık diskleri verici gibi davranırlar ve "benzer" enerjiyi çekerler. Evren hiçbir zaman yargılamaz, bizler özgür iradeye sahibiz. Sonsuz olasılıklara sahip varlıklarız. İletinin gücüne göre, potansiyel bir realite yaratılabilir. Tabiki, pozitif bir yaklaşımla umutlarımıza ve dileklerimize odaklandığımızda, korkumuzu ve endişemizi temizleme yolunda çalışmış oluruz. Bu şekilde, katranı temizlerken birlikte-yaratma yeteneğimizi arttırmış, gelecek olasılıklar arasına birlikte-yaratma niyetimizi ekmiş oluruz. Şimdi UCL hakkındaki teknik bilgiyi, birlikte-yaratırken neler olduğunu, neden dikkatimizi verdiğimiz şey haline geldiğimizi daha kolay bir biçimde anlıyabilirsiniz.

Dairesel Zaman

UCL resmi üzerinde çalışırken, arkadaki enerjinin (geçmişin) merkezdeki enerjiye (şimdiye) nasıl bağlandığını ve onu nasıl beslediğini gözleyin. Bu çekirdek eneerji de ön taraftaki enerjiye (geleceğe) bağlanır ve onu besler. Kanallar iki tarafada açıktır, yani gelecek hem şimdiyi hem de geçmişi besliyebilir. Burada, dairesel zamanda yaşamanın ne demek olduğunu anlamaya başlıyoruz. Geçmiş, şimdi (Çevirenin notu: Burada present kelimesi kullanılıyor) ve gelecek bağlantısı sonsuz şimdiyi yaratır. Gerçekten geçmiş, şimdiki zaman veya gelecek yoktur; sadece sonsuz şimdi vardır. Bu bilgi yeni değildir. Ram Dass'ın kitabı "Şimdi burada ol" kitabını yaklaşık yirmi beş yıl önce okudum (ve sevdim). Yıllar süren çalışmadan sonra "şimdi burada ol"a geri döndüm.

Ancak şimdi bir fark var; bunu daha önce bizler için mümkün olmayan bir şekilde yapabiliriz. Bu Kryon'un gezegen üzerindeki manyetik çalışmasının bir sonucudur. Kryon şimdide yaşamamız için bizi yüreklendirir, celselerde hep şöyle söyler: "bu bilgi onu şimdi duyanlar içindir, bu bilgi onu kasetten şimdi dinleyenler içindir, bu bilgi onu şimdi okuyanlar içindir." Portland'da bizlere "zamanın aynı olduğunu, ancak zaman çerçevesinin özdeş olduğunu" söylemişti. Dairesel zaman denilen arenada yaşamayı öğrendiğimizde, elbette varlığımızın daha da fazlasını bedenimizde taşımış oluruz. EMF Dengeleme Tekniği bu bilinçle bize şimdide pratik bir şekilde çalışma yolunu öğretmektedir.

Evrensel Uyuma Bir Çağrı

Kryon Kozmik Kafes'in, Ruhun bize sunduğu en güçlü aletlerden biri olduğunu söyler. Fizikçileri Kozmik Kafes enerjisinde çalışmaları için teşvik eder ve orada insanlık için harika keşiflerin bulunduğunu söyler. Kryon ayrıca bizleri Kozmik Kafes'e kişisel olarak ulaşabileceğimiz bir vibrasyonel frekansa davet eder. Günlük yaşantımızda bu enerjiyi kullanabilmemiz için kendi enerji anatomimizi güçlendirmemiz ve dengelememiz gerekiyor. UCL bizim Kozmik Kafes'le olan kişisel arayüzümüzdür. Bu gelişim süreci fiziksel bedenlerimizde aslında olduğumuz altın varlığın ifadesini mümkün kılar. Bu enerjitik çalışma sahneyi Yaratıcıyla öznel ve interaktif bir birleşim için hazırlar. Uyum, Kryon çalışması sonucunda bizler için mümkün olan daha fazla elektriksel enerjiyi tutmamızı ve ifade etmemizi sağlar. Bunu yeni enerjiye uyumlanma olarak adlandırıyoruz. Elektriksel enerji aslında herbirimizin içinde bulunan ruhsal kıvılcım veya güçtür. Evrensel Uyumu çağırmanın amacı bilinçli bir biçimde kişisel arayüzümüz UCL'yi kullanarak sonsuzlukla daha güçlü bir birlik kurabilmektir. Raslantılar (veya senkronizasyonlar) sadece başlangıçtır! Bazılarınız bulunduğunuz yerin aslında yuva olduğu realitesinde yaşıyorsunuz. Ruhla aramızdaki perde şeffaflaştıkça yalnızlık hissi de kayboluyor. Bu işlem 90'lı yılların başında başladı ve 2012 yılına kadar devam edecek. Enerji çalışması ise bu zamanda en fazla öneme sahip görünüyor!

Sevginin Elektromanyetik Kanunlarının Düzenlenmesi

Sevginin ruhsal kanunları ve elektromanyetizm keşfedilmeyi ve Ruhla bağlantımızda kullanılmak üzere düzenlenmeyi bekliyorlar. UCL canlıdır ve sevgiyle titreşir ve buna riayet etmemiz gerekiyor. Bana Ahnya tarafından bildirilen enerji dengeleme bilgisini yorumlarken, çoğunlukla enerji modellerini doğru biçimde takip edebiliyordum. Ancak yanlış bir hareket yaptığımda, Ahnya nazikçe, sevgi dolu ve sabırlı bir yaklaşımla beni düzeltiyordu. Tercih edilen sırada hareketleri yaparken ellerimin ve kollarımın bana ait olmadığı hissine kapılıyordum. O zamandan beri birçok defa rehberlerim değişti, ancak baştan beri uzun altın ışıktan üç varlık benimle birlikte bulunuyordu. Her zaman benimleydiler ve sol tarafımda duruyorlardı. Onları sevgiyle Üç Akıllı Adam olarak adlandırmıştım. Birgün, yaptığım işe bir isim vermem gerektiğini hissettim. Güçlü bir rehberlikten sonra, bu prosedürü "EMF Dengeleme Tekniği®" olarak isimlendirdim. Ancak tepkim çabuk oldu. Ne yani dedim, bu kolayca akılda kalabilecek, etkileyici bir isim değil. Üstelik çok da donuk. Ona yıldız geçidi veya daha etkileyici bir isim takamaz mıydım? Vurgulayarak "Hayır" dediler ve nazikçe yakın zamanda insanların EMF'nin farkına varacaklarını ve bu ismin onlar için anlamlı olacağını söylediler. Hatırlayın, bu bilgi 1989 yılında gelmişti. Şimdi ise insan bedeninin elektromanyetik alanının gelişimimiz için anahtar olduğunu biliyoruz.

Altın Enerji Modelleri - Işığın Kalıpları

Ahnya'nın bana ilettiği bilgiyle birlikte, herbirimizden yayılan altın ışığı farketmeye başladım. Ayrıca birçok kristalize ışık modeli gördüm. Bu modellere kanallık etme deneyimim, "enerjitik olarak" bu modeller haline gelmemdi. Burası bu işlemi açıklamanın yeri değil, ancak bugüne dek bu modellerin beş tanesi haline geldim. Onlar elmas şeklindeki (veya baklava şekli) ışık ve enerjinin kalıplarına benziyor. Ben bu kalıpları EMF Dengeleme Tekniğinin kalbini oluşturan aletler olarak görüyorum. Kalıplar her bireyin UCL'sinde bilgi ortaya çıkarılırken veya aydınlatılırken katalizör görevi görüyorlar. Kalıplar, enerji dengeleme tekniğini kolayca öğretmemi ve UCL'ye çabucak ulaşabilmeleri için öğrencilerin enerji alanlarındaki ayarlamaları yapabilmemi sağlıyorlar.

Kurslar derslerle, uygulamayla ve sözsüz iletişimle sunuluyor: kelimeler teoriyi açıklamak, tekniği uygulamak ve sözsüz talimatlar için ışık kalıplarına kanallık edebilmek üzere kullanılıyor. Talimatlar görsel ve öğrenilmesi de çok kolay. Kurslarda sürekli neşe deneyimleniyor ve katılımcılar kutsal, sevgi dolu enerjiyi hissetmek üzerinde yorum yapıyorlar. Bu altın enerji modelleri enerji alanında tekrar edilen bir dizi hareketle ortaya çıkarılıyor. Bu, orjinal negatifliğin acısını tekrar yaşamaya gerek kalmadan, kişisel niyetlerle UCL'nin aktive edilmesi ve güçlendirilmesi için enerjinin tekrar modellenmesiyle veya ayarlanmasıyla sonuçlanır. Ders öğrenilmiş = Bilgelik kazanılmıştır. Çalışma ayrıca insandan insana elektromanyetik bağlantının dinamiklerinin anlaşılmasını da sağlar. İnsan enerji alanında çalışırken, hareketler naziktir ve Tai Chi'ye benzerler. Prosedürler eksiksiz ve kusursuzdur. Herzaman bu evrensel ayarlamayı Dünya'ya güçlü bir bağlantıyla tamamlarız. Dünya ile ortaklığımızıa saygı duymanın ne kadar kutsal ve gerekli olduğunu söylememe ihtiyaç duyduğunuzu sanmıyorum.

EMF Dengeleme Tekniğinin Dört Aşaması

EMF dengeleme seansı sırasında, bilinçli olsun olmasın uyumlama işlemi herkes için gerçekleşir. Çoğu insan enerjinin bedenlerinde hareket ettiğini hisseder, ancak bu başarılı bir seans için gerekli değildir. Her seans şöyle başlar: "Benim içimdeki yaratıcıdan, senin içindeki yaratıcıya ve sahip olduğumuz ortaklık adına, başlamamıza izin verin." Bu davranış ortak bir onay ve içsel bilgeliğin şereflendirilmesi olarak hizmet eder. EMF Dengeleme prosedürü insan enerji alanında oluşturulan dört farklı modele veya aşamaya sahiptir. Bu hareketler Kozmik Kafesle kişisel bağlantıyı güçlendirerek uyumu canlandırırlar.

Her model özel bir niyete sahiptir

I. Aşama: akıl ve duyguları dengelemek için (zihin ve kalbi). İlk model stres temizliği ve özgürlük ve huzur hissiyle sonuçlanır. Yeni enerjide kalble düşünmenin ve zihinle hissetmenin ne anlama geldiğini düşünmek son derece yardımcıdır. Enerji anatomisinde çakra sistemiyle karşılıklı etkileşen bir katman oluşturan ışık ve enerji iplikçikleriyle çalışmayı öğrenirsiniz. Akıl ve duyguların dengelenmesi önemlidir. Akıldan bahsettiğim şeyse, muhakeme, düzenleme ve anlama yeteneğidir.

II. Aşama: kendi doğrultunda ve desteğinde yoğunlaşmak için. Bu aşamada, merhametli ve nazik bir biçimde duygusal kalıpları temizleyebiliriz. Niyetimiz geçmişimizi altından bir bilgelik ve destek kolonuna, bizi şimdide merkezleyen çekirdek enerji kolonuna dönüştürmektir. Bu altın kolon kendini muktedir kılma enerjitik duruşunu da destekler. Artık geçmişimizden kaynaklanan negatif enerjiler bizi engeleyemezler. Asıl soru şudur: "Bütüne daha verimli bir biçimde nasıl bağlanabilirim?" Bu nedenle iplikçikleri -ki ben onları bilgi taşıyan -kalıtsal, genetik, geçmiş yaşam- ışık diskleri olarak görürüm- anlamak önemlidir. Her bir dakikanın detayı kaydedilmiştir. Kryon (8 Mayıs 1999'da) DNA'mızın manyetik kılıfından ve bilim adamlarının birşeylerin eksik olduğunu anlamadan bunu farkedemeyeceklerinden sözetmiştir. Bunlar Yaratıcı'nın manyetik kodlarıdır.

III. Aşama: çekirdek enerjiyi yoğunlaştırmak için. Bu tuttuğumuz ışığı yaymamıza izin verir. Platinum enerjisi ortaya çıkarılmıştır ve çakralar çekirdek enerjiyle uyumlanırken bir birleşme meydana gelir. Bu uyumlama bizler Evrensel işleyişte daha fazla sorumluluk alıyorken gereklidir. Burada ruhsal zekamızı ifade eder, huzuru deneyimler ve Ben O'yum kavramını hatırlarız.

IV. Aşama: enerjitik başarıya odaklanmak. Çoğu zaman gelecek olarak adlandırdığımız bir potansiyele sahip bulunuyoruz. Bu aşamada, Ruhla birlikte kendi yaşamlarımızı yaratma amacıyla UCL'deki özel enerji reseptörleri ve vericileriyle çalışmayı öğreniriz. Kafesin bu bölümünü ayarlar, bu sayede neşeyle potansiyelimizi birlikte-yaratabiliriz. Yaratıcıyla işbirliği yapmak ne büyük bir şeref!

Tüm aşamalarda, model Ruhtan alındığı şekliyle oluşturulur ancak uyumlama her insanın doğuştan gelen bilgeliğine göre değişir. Herkes farklıdır, bu nedenle sonuçlar da her zaman ilgi çekici ve bireyseldir. Halen Evrenin herbirimizde nasıl bu biçimde kişisel olabildiğine hayret ederim! Kozmik Kafes herbirimizin parçası ve hepimiz birbirimize bağlıyız. Kryon da bizleri Aile olarak adlandırıyor.

Üstatlık: Dengenin Duruşu

EMF Dengeleme çalışmasının asıl odağı günlük yaşamda dengenin sağlanmısıdır. Dengenin bu altın duruşu bizler, Dünya ve Evren gelişim aşamasındaki enerjitik realitenin yeni yapılarına uyumlanırken tekrar tekrar meydan okumayla karşı karşıya kalır. Bu duruşu sürdürürken ve onunla bağlantılı yüksek vibrasyonları kazanırken dengeyi bozan koşulların uzaklaştığını görürsünüz. Daha sonra birçoğunun şifa olarak adlandırdığı şeye sahip olursunuz. Kutsal bireysel dengenizi sürdürüyorken, huzura ve kollektif bütüne katkıda bulunmuş olursunuz. Bu denge daha sonra zerafetin bir ifadesi haline gelir.

Bizlere üstatlığa ulaşma izninin verildiğini hatırlayın. Üstatlık statüsünü kazanmak tüm benliğimizi tutabilmek anlamına gelir. Kryon bunu nazikçe yapmamız için bizi teşvik eder. Bazılarımız onu gülünç bir biçimde yapabilir, ancak gerçekten bunu yapabiliriz. Ahnya'da şöyle der: Arada sırada kozmik bir yumurcak olmak iyidir ancak bunu sevgi ve mizahla yapmalısınız. Üstadlık düzeyinde yaşadığınızı bir düşünün: Her zaman huzur dolu bir yüz ifadesi, neşeyle atan bir kalp, hiçkimseyi yargılamama, sabır, mizah, şefkat, alçakgönüllülük, sessizlik, şeref ve daha da fazlası... Üstatlık düzeyi için çalışmak, ne zaman vermek ve ne zaman almak gerektiği bilgisini de kazandırır.

Üstatlık statüsünü kazandığımızda, diğerlerinin de bu statüyü kazanmaları için yardımcı olabilir ve yükselişe ulaşmak için enerjiyi tutabiliriz. Bu sevgi dolu bir süreçtir - yaşamlarımızı daha mutlu bir hale getirir, vibrasyonumuzu yükseltir ve diğerlerinin de yükseltmesine yardımcı oluruz. EMF Dengeleme Tekniği öğretmenlerinden bir tanesi bu çalışma için şöyle diyor: "Bu sistemden neler beklenebileceğini açıklamak imkansız bir vazife olurdu, çünkü Ruh ve Biyolojiyi birleştirmeye başladığınızda sonucun insandan insana farklılıklar gösterdiğini görüyorsunuz. Ancak elde edilen sonuç her zaman herbirimizin Dünyamızın ve Evrenimizin hayrı içindir."

Bir dövüş sanatçısı hareketleri öğrendikçe ve duruşları uyguladıkça enerjiyi yönlendirme yeteneğini arttırarak bir üstad haline gelir. Konser kemancısı yaşamı boyunca enstürmanı üzerinde çalışır. Aydınlanmış insan üstadlığı, yaşamında heranın önemli olduğunu anlayarak ve gelişimi için sorumluluğu alarak uygulayabilir. İşte size niyetle birleştirildiğinde birlikte-yaratma emeklerinizin potansiyelini arttıracak ruhsal bir strateji. Bunu her EMF Dengeleme Seminerinde anlatırım. Öncelikle, kazandırdığı bilgelik için tarihinize saygı duyun (geçmiş). İkinci olarak, sonsuz güce bağlantınızı uyumlayan çekirdek enerjinizi (present - şimdiki zaman) merkezleyin. Son olarak da, potansiyel realitenize (gelecek) ulaşıp dengeleyin. Bu sayede, niyetlerinizi daha büyük bir açıklıkla birlikte-yaratabilirsiniz. Kendini muktedir kılma kavramında yaşadıkça, daha fazla kendinizi muktedir kılmış olursunuz. Bu çok mistik bir kavram değildir, ancak işe yarar!

Kanatlı bir Okul

EMF Dengeleme Tekniğini sekiz yıldır öğretiyorum. Bu deneyim dolu yıllar programla ilgili bana ve benimle birlikte her kursa katılan Işık Varlıklarına büyük bir güven verdi. Birgünlük Evrensel Uyum Kafesi Kursuna herkes katılabilir. Bu kursta UCL ile ilgili yardımcı bilgiler verilir ve onu güçlendirmek için çeşitli enerji uygulamaları anlatılır. Devam etmeyi seçenler tekniğin dört aşamasını da öğrenip, uygulayıcı, hatta öğretmen haline gelebilirler. Dört aşamalık sertifika ve kişisel gelişim programı için üç günlük temel ve üç günlük gelişmiş eğitim kursuna katılmak gereklidir. Her öğrenci yeni enerjiyle uyumlandığından eğitim çok hızlı gerçekleşir ve talimatlar da kısadır. Hareketler zarif ve öğrenilmesi kolaydır. Enerji kişinin ihtiyaçları doğrultusunda vücutta kendi kendini düzenler ve yönlendirir.

EMF Dengeleme Tekniği seminerleri enerji çalışmalarıdır. Bazı insanlar tekniği kendi gelişimleri, yakınları ve arkadaşları için öğrenirler. Bazı insanlar EMF'yi uyguladıkları metoda bir ek olarak öğrenirler. Diğerleri EMF Dengeleme Tekniğini yeni bir kariyere başlamak için, uygulayıcı olarak öğrenirler. Bu çalışmayla büyük bir uyum içersinde olduğunu hissedenler, öğretmen eğitim programına da katılabilirler. Bir öğretmen dört tekniği de uygulama ve diğerlerine öğretme hakkına sahiptir.

Ruh ve Biyolojinin UCL yoluyla evlendirilmesi

Kryon insan bilincinin Dünya'yı yeni bir vibrasyona taşıdığını ve bunun da kendi realitemizin fiziğini değiştirdiğini söyler. İnsanlık sorumluluk almak ve Yükseliş sürecinde ilerlemek için bir adım öne çıkmıştır. Gerçekten de, kritik kütleye ulaşmış bulunuyoruz. Üstadlık yolunda ilerledikçe, daha fazla enerji ve ışık tutabilme olanağına sahip oluyoruz. UCL tüm ışık savaşçılarının yaptığı çalışmalar sonucunda oluşmuştur. Birlikte-yaratma işlemini güçlendirmek için yatay enerji modelini kullanabiliriz ve bu mekanizma sayesinde birlikte-yaratma enerjisini buraya ve şimdiye taşırız. Bu gelişim sürecinde her birimiz bir parçaya sahibiz. Yeni çağ hediyeleri de Ruh ve bizim aramızdaki gerçek bir işbirliğinin sonuçlarıdır.

Tam potansiyelimize ulaşırken, psikolojik değişiklikler meydana gelir. Hormonlarımız daha farklı salgılanır. Bu beynimizde ve bedenimizde kimyasal bir reaksiyona neden olur, ki bu da bizi Yükseliş için ve yeni çağda yeni bir realitede yaşamamız için bizi hazırlar. Enerji tüm enerji alanımızdan akmaya başladığın da, fiziksel bedenimiz de hormonal ve kimyasal değişikliklerle etkilenir. Neticede, vücut şaşırtıcı bir hızda tekrar tekrar kendini iyileştirme ve gençleştirme yeteneği kazanır ki bu sayede Kryon'un bahsetmiş olduğu daha uzun yaşamlara sahip olabiliriz. Daha da fazlası, öğrenme işlemimiz de dramatik bir değişikliğe uğrar, ki kollektif bilince bağlanıp ihtiyaç duyduğumuz bilgiyi ordan elde etmeyi öğreniriz.

UCL varlığınızın çekirdeğinde, kalbinizde başlar. Kendini muktedir kılan bir insan haline geldikçe biyolojiniz de güçlenir. Bu kollektif Tüm'le olan kişisel bağlantının başladığı yerdir. Herbirimiz kollektif gerçeğin bir parçasını içimizde taşırız. Ruhsal başarı yolunda,bir başka insana Kutsal potansiyelinin ifadesi için yardım ettiğimizde, kendimize yardım etmiş oluruz- işte bizler bu derecede birbirimize bağlıyız. "Evrende insan niyetinden ve sevgiden daha büyük bir güç yoktur." Ayrıca Kryon sürekli Ruh'un bizi ne kadar sevdiğini hatırlatır. Kozmik Kafese kişisel bağlantınız sevginizi ustaca ifade etmenizi, sevgi içinde gelişmenizi ve Ruhun sınırsız sevgisi haline gelmenizi sağlar.

Uyumun Kutlanması

Kocam Stephen, EMF Dengeleme Tekniği çalışmasının diğer yarısını oluşturur. Stephen ve ben tüm Dünya'da seminerler düzenliyoruz. İnsandan insana ışık kalıplarını aktive ediyoruz. Şu anda altı ülkede EMF Dengeleme Tekniği öğretmenleri bulunuyor. Bu ülkeler: ABD, Kanada, Avustralya, Yeni Zelanda, İngiltere, Singapur. Öğretmenim/Partnerim Ahnya, tüm bu bilgiyi aldığım aışık saçan varlık şu anda muazzam bir sevgi yayıyor ve bu buluşmayı kutluyor. Size birşey söylememi istiyor: "Bunu söylemekten büyük memnunluk duyuyorum: Sizleri çevreleyen kafesin uzun iplikçiklerini çoğu zaman kanatlara benzetiyorum!"

Namaste, Sevgili Aile.

Peggy Phoenix Dubro