Jump to content
Sign in to follow this  
İη¢ιѕєℓ

PlayStation 4 Slim Geliyor

Recommended Posts

[h=2]Oyun konsolu dünyasının tartışmasız lideri PlayStation 4, yeni bir versiyon ile kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Bir süredir zaten oldukça hareketli olan Sony cephesinden resmi bir açıklama gelmemiş olsa da fotoğraflar son derece ikna edici.[/h]

 

 

 

PlayStation cephesinde bir süredir PlayStation 4K ve PlayStation Neo gibi isimler duyuyorduk. Hatta Sony, yeni bir konsol duyuracağını resmi olarak açıklamıştı. Ancak herhangi bir fotoğraf ve teknik özellik paylaşılmamıştı.

ps-4-slim-1.jpg

Dün ortaya çıkan fotoğraflar ise bahsi geçen yeni konsolu işaret ediyor. Ancak fotoğraflar, kaynaklarda “PlayStation 4 Slim” ismine dikkat çekiyor. İsimlendirme konusu son derece karışık görünse de gerçek olan şey, yeni bir PS4 versiyonunun geleceği.

ps-4-slim-ps4.jpg

Twitter’da ortaya çıkan fotoğraf, kısa süre içerisinde silindi ancak haber siteleri fotoğrafı çoktan kaydedip yayınladı bile. Haberimizin içerisinde yeni PlayStation 4 versiyonuna ait olduğu iddia edilen fotoğrafları bulabilirsiniz.

 

[h=3][/h]

 

PlayStation 4 ile karşılaştırmalı olarak sunulan fotoğrafta, yeni konsolu büyük ölçüde daha ince olduğu dikkatlerden kaçmıyor. Tasarım detayları klasik modele benziyor ancak boyut farkı dikkat çekici. Kutulu olan fotoğrafta sağ üstte yer alan “500 GB” ibaresi yeni konsolun depolama alanını işaret ediyor. PlayStation 3 konsolunda da “Slim” isimlendirmeli bir versiyon ile tüketicilerin karşısına çıkan Sony, yeni konsolu ile şimdiden merakla bekleniyor.

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...