Jump to content
sanane1976

Cinlere Karşı Atom Bombası Mp3

Recommended Posts

Guest supersonic

içeriği hakkında da bilgi verebilir misiniz? sadece kur'an- kerim'den sureler mi okunuyor? hangi sureler?

Guest ozgur

peki büyü yapılmış birisi bunu dinlerse ne olur yani etkisi olurmu

dinleyebilir yani anlamadim bir sey var insanlar ne kadar cekiniyor bunu dinlemekden sonucda RABBIMIN ayetleri tabii ki musallatli kisileri rahatca dinleyemezler Sıkıntılı dinlerler ama dinlenebilir yani icindeki iblislere karsi bir atombombasi etgisi yapar !!! ve sonuclarini lütfen yazin bekliyorum ins.

Guest ozgur

anladım yok ben şunu demek istedim büyüyü bozarmı anlamında sonucta varlıkla var bu kişide

yani devamli dinlendiginde yani sikca dinlendiginde yaklasmalari biraz zor cünkü her dinlediginde gücleri azaliyor iceride iblisler geberiyor güc kaybediyor. !

sanane 1979 kardesim,

sana özelden mesaj atmaya calistim olmuyor bitürlü, neden acaba, ben de linkten indiremedim, ama buna cok ihtiyacim var, kocam senin hanimin gibi rahatsiz. insaallah birdaha denedigimde olur,

simdiden cok tsk ederim

________

denedim bicok kez olmuyor, sana niye yazamiyorum acaba?

_______

bu mp3 adi varmi? kendim arayip bulsam?

Guest TraumA

kutsal kitaptan ayetler olduğu belirtilmiştir.bence bu şekilde dinlemek yerine hergün kutsal kitap okuyarakta bence rahatlayabilir insan..

Guest nnic
kutsal kitaptan ayetler olduğu belirtilmiştir.bence bu şekilde dinlemek yerine hergün kutsal kitap okuyarakta bence rahatlayabilir insan..

Kur'an zaten kendisi şifadır..Okunduğu zaman ,yada dinlenirken insanda uhrevi bir rahatlık hissedilir.

Sonuçta bu gizemli mp3 fatihadan başlıyor,ayetel kürsi,amenerrasulü,zammı sureler v.s okunuyor..Dinlenekten ziyade okumak daha faydalıdır..Öyle tahmin edilen gibi bir gizem yok..

Guest TraumA
Kur'an zaten kendisi şifadır..Okunduğu zaman ,yada dinlenirken insanda uhrevi bir rahatlık hissedilir.

Sonuçta bu gizemli mp3 fatihadan başlıyor,ayetel kürsi,amenerrasulü,zammı sureler v.s okunuyor..Dinlenekten ziyade okumak daha faydalıdır..Öyle tahmin edilen gibi bir gizem yok..

aynı fikirdeyim