Jump to content
sanane1976

Cinlere Karşı Atom Bombası Mp3

Recommended Posts

S.A evet arkadaslarimin yazdiklari dogru bu ayetleri kendilerinin okumasi cok daha faydalidir. Zaten okuyabiliyorsa birisi kendisi okusun eger o kadar yetenegi yoksa bunu dinleyebilir. Ve dinlediginizde göreceksiniz, bazi yerleri belli sayilarda tekrarliyor bunlarada dikkat edilmesi sart yani bunlar tilsimlari birde kendi okumak isteye ayni sekilde okursa etgili olur ama okuyaninda takvasina göre karsiya tehsir eder bunu unutmayalim bazisi bir okumada hasta ayaga kalkar hic bir seyi kalmaz bazi 100 defa okuyunca ancak bu etgiyi görürü arif cosan hocamizin demesine göre okumanin tehsiri okuyanin takvasina bagli yanlis anlamayin amacim insanlari okumakdan vaz gecirip tembelliye alistirmak degilde is yerinde otobüsde minibüsde devamli dinleme sanslari var ve dinleyenler etgilerini görecekler. elhmd. bende hastalik olmamasina rahmen is yerinde günde 3-5 defa kesin dinlerim kulakligi takip cep telefonuma dinlerim. Spor yaparken vesayire ve bir sürü mail aldim olumlu yönde lütfen bana mail atacaginiza buraya yazin yasadiklarinizi dinlerken Birde Bu Garipe Dua Etmeyi Lütfen Unutmayın amacim sadece hizmet, hepinizi cok seviyorum RABBIM Acil Şifalar Versin !!!

Bir Garip

Guest nnic

sevgili sanane;

öncelikle özür dilerim önyargılı yaklaşımım için,yada söylemesemde düşündüğüm için:)

Terkiplerde,okumalarda kişinin takvası ve becerisi elbette çok önemlidir..Ama böyle mp3 lü olaylarda okuyan kişinin değil,dinleyen kişinin o andaki konsatrasyonu,olaya tabii oluşu,okunanı hissetmesi ve inanması önemlidir..

Yoksa emeğine sağlık,diline sağlık okuyanın başka bir fonksiyonu yoktur..Yani keramet kişinin kendisindedir..

Yanlış anlaşılmalara mahal vermemek için bu açıklamayı gerekli gördüm..

Estafirullah

evet haklisin din gardesim yani gözler kapali konsantireli bir sekilde kalp de salavati serif yada kelimei tevhid cekerek dinlenmesi etgisi kesinlikle artirir. Yazimda demisdimki müslümanlardan yardim geldi hanimimin hastaliginda oda bana demisdi ne kadar kalp ile zikr edilirse o kadar insan gücleniyor manevi gücü kast ediyor ve onun o gücüne iblisler rahatsiz oluyorlar müslümanlar ise faydalaniyorlar demisdi.

• Like 1

denedim gerçekten okumanın hızlandığı yerlerde gerçekten sınırlarını zorluyor.ayet-i hırz gibi fakat bir kaç sure eklenmiş

Guest vâcid

Ben bunu deneyeyim diye dinledim...Sonlarına doğru...istemsiz bi şekilde güldüm....güldüğüm anda "cebbaru..mutekkebbir..." deniliyordu...