Jump to content
sanane1976

Cinlere Karşı Atom Bombası Mp3

Recommended Posts

Guest

kardeşim heşey allahın izniyle olur dua dinlediğin için birşey olacagını sanmam allah herşeyi gören işitendir allahıma sığındım diyerek okumaya dinlemeye başla

çok sağolun en üstteki linkten açıldı hemen,dinlerken gözüm hep bilgisayardaydı,bişey olcak mı diye.olmadı Allah tan.sadece mausa dokunamadım elektrik çarpar gibi oldu birkaç kere.ve içimden pencereyi açmak geldi,sokağa bakarak dinledim.

bu durumda bende cin yok çok şükür.

Guest

belli olmaz o an geçici oalrak çıkmışta olabilir yada korkmayan cinde olabilir her cin bundan korkarmı bakacagız i gidim memlekete hatunuma dinletim

Guest

Ben bunu bayağı sevdim.Koydum telefona heryerde dinliyorum.Etkileri ise kusma hissi ayaklarda silkilme rahatlama.Birde ilk dinlediğimde sin4rlenme oldu sonunu getıremedim. Ama kafam karışıyor.Aca bizim zarar verdiklerimiz daha sonra bize zarar verirmi.

Guest beyto1989

bana bi haller oldu yaw titremeye basladım tüylerim diken diken oldu ....

s.a Kardeslerim bacilarim ilk baslarda yazdigim gibi cok etgili bir kurandir. yani tam seytana ve cinlere vurucu ayetler degisik siralamalar ile okunuyor. Korku olayina gelince sakin korkmayin özellikle bayanlar biraz cekiniyor ama simdiye kada bundan kimseye bir sey olmadi bana mailime bu mp3 hakkinda gelen yorumlari görseniz tekrar eski yasantima döndüm, cok rahat uyuyorum, tekrardan güler yüzlü oldum, üzerimdeki halsizlikler kalkdi, artik kalp carpintilarim yok geceleri cok rahat uyuyorum, kafamdaki problem kötü düsünceler gitdi. gibi bunlari duyunca mutlu oluyorum birde wallahi bekledigim sadece hayirli dualariniz ne olur eksik etmeyin bu garip den dualarinizi RABBIM hepimize acil sifalar versin, düyna ve ahiret saadeti versin. !!!

Guest werzogen
s.a Kardeslerim bacilarim ilk baslarda yazdigim gibi cok etgili bir kurandir. yani tam seytana ve cinlere vurucu ayetler degisik siralamalar ile okunuyor. Korku olayina gelince sakin korkmayin özellikle bayanlar biraz cekiniyor ama simdiye kada bundan kimseye bir sey olmadi bana mailime bu mp3 hakkinda gelen yorumlari görseniz tekrar eski yasantima döndüm, cok rahat uyuyorum, tekrardan güler yüzlü oldum, üzerimdeki halsizlikler kalkdi, artik kalp carpintilarim yok geceleri cok rahat uyuyorum, kafamdaki problem kötü düsünceler gitdi. gibi bunlari duyunca mutlu oluyorum birde wallahi bekledigim sadece hayirli dualariniz ne olur eksik etmeyin bu garip den dualarinizi RABBIM hepimize acil sifalar versin, düyna ve ahiret saadeti versin. !!!

Allah razı olsun paylaşımınız için ben ilk başta açtım pc den başlarında dinlemek istemedim eşimle konuştum sonra ellerimle gözlerimi kapattım karnım ağrıdı hafif sonra sol kolum hafif karıncalandı uyuştu sonra kalbim hızlı atmaya başladı kapatmamak için direndim bittikten sonra baş ağrısı halen devam ediyor hatta az önce dinledik ve aşırı esneme esneye esneye çatladım gözlerimden yaşlar geldi karnımda hafif halen ağrı var baş ağrımda geçmedi bağırmak geldi içimden bir an dinlerken gülmüştüm şimdi sinir başladı ama onlara inat mp3 e yükleyip kulaklığımla dinleyeceğim birde sorum olucak bize büyü yapıldığını bildiğim için söylüyorum bunun etkisi varmıdır? birde benim sürekli kafamda kötü düşünceler oluyor sanki 2tane benden var ve savaşıyorum ve son zamanlarda çok korkmaya başladım evde sürekli yalnız olmamdanmı bilemiyorum ama danışmak istedim.tekrar Allah razı olsun hastalıklarımıza şifa olur bizdende uzak olurlar inşallah

Guest karanlıklord

ya kalbim sıkışıyor dinlerken bu neden ?

Guest

musallatlat birine dinlettim hiç bişe olmadı