Jump to content
Guest phoebe

% 100 Ayırma ve Bayıltma Büyüsü

Recommended Posts

Guest phoebe

önce kurbanın ayakkabısı aşırılır:)...sonra o ayakkabıya ........ kere ....................diye okunur. sonra yakın bir mezarlıga tırsa tırsa gıdılır...ayakkabılar ........ dıyerek taze bir mezara gomulur...sonra koşa koşa eve gelınır..kendı evımıze.bir kalıp sabun alınır..isteyen ..... marka sabun kullanabılır, nemlendırıcılı ve kokusu guzel.ayrıca parfumlerı de var.duty free lerden gıttıkce almak lazım. aaaa ıste bayandan tarıf vermenınde zor yanı.konuyu dagıttım.neyse donuyorum hemen.gene soyleyeyım ozelden de mesaj yazmayın..ölümü görün hatta ısırın vermem tarifimi..nerde kalmıstım. evet..ısteyen kostiği az kaçmış ev yapımı sabunda kullanabılır. sonra ........... dıyerek ....... belanı vere dıye dıye ( belanı vere demek sart degıl, kininizin şiddetine baglı, kara torpaklara geliysen vs gibi yoresel agızlarda kullanılabılır burada.spontone olması onemlı.sonra aldıgımız ........... adet ıgneyı gene .............. dıyerek nazikce sabunlara batırıyoruz.sonra da kurbanımızı arıyoruz ıyı ıyı, evdeysen sana gelıyoruz dıyoruz ve evinin saklı bı kosesıne saklıyoruz....son tarıfte cok garantıdır....ozelden ıstemeyın aslaaaaa veremem.....sımdı bır kagıt alıyoruz ve .......... dan yapılma murekkeple ............yazıyoruz....gene maktulun evınde bunu kriş aralarına sokuyoruz.....

bu yuva yıkmada garantıdır..yuvanız yıkıldı dıyelım...kurtulmuyorsunuz daha da...turlu kazalar gecırıyorsunuz, ısınız, duzenınız hatta evınız her seyınız allak bullak oluyor..yanı haylı garantılı...tutmazsa ben de terbıyesızım:p

bu aksamlıkda bu kadar....kurallar geregı tam tarıfı vermedım:rofl:....yanı sımdı bana yonetıcıler hadı yaz bakalım deselerde zaten bi haberım tam tarıften..ama uygulama vermek serbestse ahanda uygulama..sular seller gıbı bılıyorum.:clapping::D

Guest phoebe

hehehehee...senin tarıf benımkınden betermıs walla....yalnız not yaz yellowrose..kışın yapmasınlar yahuu.. yapanın cocugu olmaz ılerde usutur....camasırsız gezılır mı bu soguklarda maazallah:))))

Guest maiadam

bencede ne bu rahatlık yemek tarifi gibi eş ayırma, yuva yıkma büyüleri veriyorsunuz. Birisi size yapsa çok sevdiğiniz eşinizden ayrılsanız, mutlu yuvanız dağılsa ne hissederdiniz?

bende vereyim bir tane etkili

.... tane .... çekirdeği alınır çitlenilip kabukları saklanır. Kabukların içine biraz .... kabuğu biraz .... esansı biraz da .... ..... konulur. Bunların hepsi ......de dövülür. Döverken içinden geldiği gibi hakaret edilir sövülür mümkünse İsmail ...nın Allah ..... versin şarkısı koyularak daha ayinsel bir tarza dönüştürülebilir. Hem negatiflik arttırılabilir. Sonra üzerine .... kere .... duası ve ...... sözcükleri okunur. Bu işlem ile dövülmüş karışım ...... altında kurutulur. Kuruduktan sonra bu karışım ayrılmasını istediğin kişinin evinde tütsülenir.

:D Bu da tütsü formülü :D

(Bu sırada esos ve maiadam burada verilenler uydurma ve espri amaçlı olduğu için bu kadar kızmayın kafaya takmayın. Tabi ki gerçek değiller.)

Guest
:D:D:D ayhh sirius ne diyim sana bilmiyom ismail yk da harbi gaza getirir hee bakıınız: avrupa yakası, burhan ve gaffur (allah belanı versin videosu ) :P

Guest devilcrew
:):D:rofl: tutar bu formüller

Guest phoebe
ya gururduyun kendınızle

yani üstte lahuti cafe yazdıgı ıcın ayrıca bunu makarasına verdık deme geregı hıssetmedım.:D..anlayan anlar demıstım nıtekım oyle de oldu....arkadaslar bunun espırlı bır dille yazıldıgını gercekten mı anlamadınız yoksa azıcık action olsun kavga cıksın dıye mı bu mesajı yazdınız?:punish2:

--------------------

bencede ne bu rahatlık yemek tarifi gibi eş ayırma, yuva yıkma büyüleri veriyorsunuz. Birisi size yapsa çok sevdiğiniz eşinizden ayrılsanız, mutlu yuvanız dağılsa ne hissederdiniz?

aynı sekılde dıger arkadasa dedıgım seylerı sıze de dıyorum.bu bolum eglence bolumu arkadasım, yazılanlarda komık ve gerceklerle alakası olmayan seyler. burada moderator arkadaslara da kınaye vardı sakayla karısık, onlar bıle alınmadı gulerek yaklasmısken sızın bu anlayışsızlıgınız gercekten benı uzdu..ayrıca belkı bu bolum yerı degıl ama yazdıgınız seyı sıze soyleyeyım..bana zamanında hacı kayınvalıdem tarafından buyulerın en agırı yapıldı ve 4 yasında cocugumla esımden ayrılmak zorunda kaldım...bu ıslerı sızlerden ben cok cok ıyı bılırım..başıma geldıgı ıcın. yıllar sonra bu olayı bıraz da komık olarak anlatacak kadar sınır sıstemın duzeldıyse o da buradakı arkadaslarımın olgunlugu ve bılgılı olmasından kaynaklanıyor....umarım bu mesaj oldukca acıklayıcı olmustur...derin acılar sessizdir..bunu unutmayın lutfen