Jump to content
Sunrise

Basak Burclarindan Yardim

Önerilen İletiler

Merhaba ,,,,

Burc ozelliklerini internetden ezbere olarak okuyorum hepsi nerdeyse copy paste

ama ben tecrube edilmis dusuncelerden yardim istiyorum,,,

aramizda erkek basak burcuyla ilgili genel olarak yorum istiyorum

tanidiklariniz,arkadasiniz,sevgiliniz ola bilir.

ve ya kendiniz basak burcu ola bilirsiniz

basaklar nasil bir huya kisilige sahip

yorumlarinizi bekliyorum :)

• Like 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

başak fedakarlığın pik yapmiş hali temiz düzenli olması sıkıntı yaratmazsa

cimrilik olabilir. güçsüz kadınla işleri olmaz tartşmaları siddetldir bakmayın sakin haline

• Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bir kova olarak basak erkegiyle her gun tartisiyoruz)) bi cozemedim. Bazi konularda asiri kiskanc. Istedigi olmazsa cok kotu kavga ediyoruz sonda huyuna gidip olayi ben duzeltmeye calisiyorum. Ama bazen sucun kendinde oldugu kafasina gercekten dank ettiginde pisman oldugunda ozur diler gonlumu almaya calisir. Umursamaz gibi gozukuyor. Kendince cok mesgul:D ama oyle degil. Umursuyor da ama belli etmiyor. Asiri derecede egoist. Iliskimizi o yurutuyor sayilir. Daha cok onun dedikleri ve istedikleri olur. Kova olaraktan kiyamiyorum ona tartisma falan olsun istemiyorum huzur mutluluk istiyorum. O yuzden dediklerinin buyuk kismina tamam diyip konuyu kapatiyorum. Durumu kurtarmak icin yalan soyler ama sonra biraz sıkıştırınca itiraf eder ya da pot kirar yalani belli olur:D bide sanki ne kadar samimi olsakta bi duvar örmus kendine iceri giremiyorsun. Buz adam diyorum ona. Duygularini pek belli etmez ve de susmayi tercih eder. Disardan sakin gorunur ama kafasinda neler dönuyordur kim bilir.

• Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bir kova olarak basak erkegiyle her gun tartisiyoruz)) bi cozemedim. Bazi konularda asiri kiskanc. Istedigi olmazsa cok kotu kavga ediyoruz sonda huyuna gidip olayi ben duzeltmeye calisiyorum. Ama bazen sucun kendinde oldugu kafasina gercekten dank ettiginde pisman oldugunda ozur diler gonlumu almaya calisir. Umursamaz gibi gozukuyor. Kendince cok mesgul:D ama oyle degil. Umursuyor da ama belli etmiyor. Asiri derecede egoist. Iliskimizi o yurutuyor sayilir. Daha cok onun dedikleri ve istedikleri olur. Kova olaraktan kiyamiyorum ona tartisma falan olsun istemiyorum huzur mutluluk istiyorum. O yuzden dediklerinin buyuk kismina tamam diyip konuyu kapatiyorum. Durumu kurtarmak icin yalan soyler ama sonra biraz sıkıştırınca itiraf eder ya da pot kirar yalani belli olur:D bide sanki ne kadar samimi olsakta bi duvar örmus kendine iceri giremiyorsun. Buz adam diyorum ona. Duygularini pek belli etmez ve de susmayi tercih eder. Disardan sakin gorunur ama kafasinda neler dönuyordur kim bilir.

Bunların dişi versiyonları da aynı oluyor demek ki, yazdıklarının hemen hemen aynısını ben de yaşıyorum :D

• Like 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bunların dişi versiyonları da aynı oluyor demek ki, yazdıklarının hemen hemen aynısını ben de yaşıyorum :D

Basa gelen cekilir, napalim yapacak bisey yok :D

• Like 1
  • Haha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gönderildi (düzenlendi)

Ben bu konuyu nasıl kaçırmışım. xD

Ben Boğa eşim Başak 35 - 36 yıl beraberlik maşallah... 

Çok süslüler,titiz, hassastır, özenlidir, umursamayacak birşey bile değerlidir onlar için. Hele ayakkabı konusunda çok hassas lar, felaket kavgacılar, üstün çıkma çabaları, haksızsalarda özür dilemesini gönül almasını bilirler... Kıymetini bilir el üstünde tutarlar.. 

Ömür törpüsü bunlar. 

Burçlara önem vermezdim birkaç kişi burç önemli özelliklerini bilmek gerek araştır diyince, şimdi bu konuyu da görünce soru işaretleri yerini buluyor. 

tarihinde hacersş tarafından düzenlendi
  • Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gönderildi (düzenlendi)
Sunrise, 25.10.2016 - 14:21 yazdı:

Merhaba ,,,,

Burc ozelliklerini internetden ezbere olarak okuyorum hepsi nerdeyse copy paste

ama ben tecrube edilmis dusuncelerden yardim istiyorum,,,

aramizda erkek basak burcuyla ilgili genel olarak yorum istiyorum

tanidiklariniz,arkadasiniz,sevgiliniz ola bilir.

ve ya kendiniz basak burcu ola bilirsiniz

basaklar nasil bir huya kisilige sahip

yorumlarinizi bekliyorum :)

Konunun üzerinden yaklaşık iki sene geçmiş beraberlik durumunuz varsa gözü kapalı evlen derim ilk başlarda sıkıntı yaşarsınız ama çok mutlu olursun. 

Sevgi, saygı ve sabırdan sonra mutlu evliliğiniz olur. Ayağına kahve bile yapar getirir. Artık bir bütün oluyorsunuz senin düşüncelerin ondan, onun düşünceleri senden akıp gidiyor. Sadık bir sevgilidir. Arkanı daya şüphe bile etme derim ben... 

tarihinde hacersş tarafından düzenlendi
  • Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hacersş, 3 saat önce yazdı:

Konunun üzerinden yaklaşık iki sene geçmiş beraberlik durumunuz varsa gözü kapalı evlen derim ilk başlarda sıkıntı yaşarsınız ama çok mutlu olursun. 

Sevgi, saygı ve sabırdan sonra mutlu evliliğiniz olur. Ayağına kahve bile yapar getirir. Artık bir bütün oluyorsunuz senin düşüncelerin ondan, onun düşünceleri senden akıp gidiyor. Sadık bir sevgilidir. Arkanı daya şüphe bile etme derim ben... 

sadiklik konusna katilmiyorum,,, 

ben boyle cozdum basaklari

cok guzel bir insani yari yolda birakib gide biliyorlar

tam bir poragozler paraya asiklar 

titizlik konusuna pek fazla katilmiyorum

tabi yorumum benimtanidigim basaga ozeldi kendisi rahmetli oldu  malesef gommek zorunda kaldim ona bu yakisirdi cunku 

ne dolmusum bee :)

• Like 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sunrise, 33 dakika önce yazdı:

tabi yorumum benimtanidigim basaga ozeldi kendisi rahmetli oldu  malesef gommek zorunda kaldim ona bu yakisirdi cunku 

Onun yukseleni farklıdır. Hiç bir başak titizlikten ödün vermez.

• Like 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sunrise, 2 saat önce yazdı:

Bir dokun bin ah işit hakikaten dolmuşun. Sana başağın kötü huylusu denk gelmiş. Başın sağolsun. 

Paragöz değiller çok kazanırlar sevdiği için harcarlar, bereketlidirler çok şükür. Birde şöyle birşey var herşey görecelidir Leyla ile Mecnun misali, leylanın güzelliğini görmek için mecnun olmak lazım.

• Like 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap