Jump to content
Sunrise

Basak Burclarindan Yardim

Önerilen İletiler

hacersş, 12 dakika önce yazdı:

Bir dokun bin ah işit hakikaten dolmuşun. Sana başağın kötü huylusu denk gelmiş. Başın sağolsun. 

Paragöz değiller çok kazanırlar sevdiği için harcarlar, bereketlidirler çok şükür. Birde şöyle birşey var herşey görecelidir Leyla ile Mecnun misali, leylanın güzelliğini görmek için mecnun olmak lazım.

ben zamaninda bana nasip olmus basagin hayrindan cok zararin gormusdum buda benim sansim sinavim olmus diyeyim

• Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sunrise, 9 dakika önce yazdı:

ben zamaninda bana nasip olmus basagin hayrindan cok zararin gormusdum buda benim sansim sinavim olmus diyeyim

Sen hangi burçsun.

• Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çoğunlukla kararsız, fevri davranışları,öfkeye yenilebilirim, aniden verilen kararlar...

Küsmez kırılsa bile,

Dostluğu ölene kadar gider.

Azıcık aşım ağrısız başım  derdindeler. 

Saflığım var ,herşeye hemen inanırım safsalak derecesi. ...

Titizlik konusu da,düzen tertip konusunda eşleyebilirim. Temizlik hastası değilim. 

Yükselenlerde etkiliyor sanırım. Her başak aynı olmayabiliyor. Bir Başak arkadaşım var o da çok aşırı sakİn gamsız gibi, beni sinir ediyor o hali ☺

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Başak ile koç uyumlu çift diye biliyorum. Demekki öyle değilmiş. Her söylenene inanmamak gerekiyormuş. 

• Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hacersş, 1 saat önce yazdı:

Başak ile koç uyumlu çift diye biliyorum. Demekki öyle değilmiş. Her söylenene inanmamak gerekiyormuş. 

kisiden kisiye degisiyor,,, yasam terzinden aldigi terbiyeden ,,, muhut vs 

• Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap