Jump to content
roseraie

Gerçekleşmiş Bir Dileği Masaya Yatırıyoruz Nasıl Gerçeğe Döndü?

Recommended Posts

Şimdiki zaman kipiyle yazacaksınız arkadaşlar şu an gerçekte öyleymiw gibi yani...

Guest playades

Bilinçaltı temizliği yapıp tıkalı yolları açmak için "ho'oponopono" ve arzularını tezahür ettirmek için de Delta frekansında "imgeleme" yapmak gibisi yoktur... Aslında "imgeleme" herşeyin anahtarıdır... Gerçek gibi imgelerseniz gerçekleşir, bu kadar basittir...

Benim istediğim bişey oldu..Çok önemli değil ama uzun zaman önce bir isteğim vardı..Hatta arkadasıma bu isteğimi anlattım..O kadar emin bir şekilde söyledim ki şöyle böyle bu şekilde ayrıntısına kadar gercek olacak diye ...Gelecek takısı kullandım ama sonrasında bir kere de olmuş gibi hissedip ve sonucu aldığımda hissedeceğim ruh halini yaşadım...Unuttum hatta..Umutla umutsuzluk arasında demeyelim de önemsemedim...Aradan yıllar geçti ve oldu biliyor musunuz...Olunca tek bir şaşkınlık yaşamadım. .Hissederek yapmıştım çünkü ve bu şekilde getirmiştim istediğim şeyi..:)

bundan iki yil oluyor icimden bir kagida tüm isteklerimi 2013 yili icin not almistim o yilin ilk baslarindaydi ve hatta 2014 yili icinde yaptim ama ilk yilda yazarken cok inanmistim isteyerek yazip yazip durmustum yapacam kesin kararlilik icinde yapmistim ve kendim de öyle inanmaya baslamistim ve gercekten iyi yil arda arda isteklerimi hicbirini ertelemeden yazdiklarimi uygulamadim ve cogu seyde akabinde yürürlüge girip gerceklesti ard arda ama bu yil icinde hic canim istemedi isteksizim.. ama sunun farkina vardim beyine kaziyorsuz ve o inandigin seyi ,hayali` ,maddeye` dönüstürüyoruz... ama belki de olacagi vardi da iki yil ard arda isteklerim gerceklesti bu da olabilir yanliz bu yil hic yazasim gelmedi o bakimdan isteklerim bu yil oldukca düsük...