Jump to content
roseraie

Gerçekleşmiş Bir Dileği Masaya Yatırıyoruz Nasıl Gerçeğe Döndü?

Recommended Posts

Lula allahım dedin mi?

yanı kıme hıtap ettigini düsündün ozur dılerken?

ben hep allahım dıyorum

Guest lula
Lula allahım dedin mi?

yanı kıme hıtap ettigini düsündün ozur dılerken?

ben hep allahım dıyorum

Zaten hep estagfuruallahil azim derim çenem durmaz benim bazende hemen tövbe çekerim. özürdilerken ondan özürdiledim yani şahıstan. teşekkür ederkende ona teşşekür ettim ama burda bir arıza ola bilirmi Allah'amı teşekkür etmeliydim diyede düşündüm sonunda Allah'a hitaben söyleim ve yazdım.

--------------------

ve..? seni gerimi aradı lula?

sinir nerde araması faceden topluca kişiler olarak özelden numarasını yollamış. hoş orda kuzenide vardı. yeni numarası nasıl olur bilemiorum eski bir numara gelen numara. ortak ark. yollamamış

aman canım orta yere facebookta neden koyuyor numarasını

maıl atsın egerkı bazı kısılere gonderıcekse

amac sana numarayı duyurmak

bak goruceksın sen

Guest lula
aman canım orta yere facebookta neden koyuyor numarasını

maıl atsın egerkı bazı kısılere gonderıcekse

amac sana numarayı duyurmak

bak goruceksın sen

özel mesajdan yollamış bazı kişilere wall'da yazmamış. görücez amaç nedir bende msj atcam telimi öylesede akıllıca bir yöntem denemiş ama beni ikna edici bir yöntemi?

Elimdeki işi bitiriyim bir dışarı atcam kendimi. Takıldığımız bir yerde karşılaşa biliriz oturduğumuz yerler hariç iş yerleri yakın, takıldığımız mekanlar vs hemen hemen aynı.:)

--------------------

bu arada şunuda söyleyim size, 18 yaşında Amr Diab vardır mısırlı şarkıcı çok ünlüdür Türkiyede bilinrde. O zamanlar yeniydi bu adam. ben bu adama aşık oldum. Şimdi imajlanmış hali anneme diyorum herkeze ben aşık oldum kim bu hepsinde tepki bide normal biri desen şaşarım.

Bende o olmazsa onun çakması olur derdim görceksiniz çıkcak benzeri karşıma... yaş 22 çıktımı bunun çakması arap :D ne oldu ben aşık oldum..

20 yaşında felandım 22 ola bilirdi. Sami Yusuf'un sesini duydum o an aşık oldum sesine. ben meraktayım kim bu adam.. o zaman net nerde araştırasın benim pc'de internet donanımı var ama line yok orada da mevcut degil evlere.

birgün kanalın birinde çıktı. sesini duydum ama yine geziniyorum ortada ben aşık oldum anne kim bu adam. Annem kızım Allah Rızası için normal birşey de bir gün Allah aşkına bak olcak bu dediklerin görcen sen o zaman.

Tv'de çıktı adam evliymiş benim birden boynum bükülmüş ingilterede olduğunu duydum anne ben gitcem oraya tanışcam bu adamla. annem şakayamı alır dediklerimi hiç bir zaman hemen tepki saçmalama yine diye başlarken duyduk evli..

tabi ben o dönem çakma olan amr diab'la tanıştım ama Sami Yusuf dinledimde bir burukluk olurdu. (O da sinir olurdu ayrı konu.) Bir dönem sonra çakmada kulların rahmetine kavuştu derken ben bu sefer çakma Sami Yusufla tanıştım ve şarkı söylerken hemde :D.... bana hitaben söylediği bir parçayla dikkatimi çekti. Sami Yusuf aslen azeriymiş buda Turk oldu.

Bu olaydan sonra ben başladım Allah'ım Sen beni seviyorsun bak istediklerim aslen olamasada çakmalarını bana yolluyorsunnnn da ben artık Orjinal olanı istiyorum Asıl olanı ki asıllı bir ilişki olsun artık. dedim.

Hala'da öyle diyorum. İnanın tipleri de adamların kişilik yapılarıda o kadar çok benzeşiyorki anlatamam size.

Bu sefer ben asıl olan kişi diyorum hedefim. çakmaları yerinde sağ olsunlar bende asıl olanla olsun diyorum.

işte çekim yasası

amr ile tanıstın mı cıdden o rayı anlamadım?

yoksa o da mı cakması geldı?

Guest lula
işte çekim yasası

amr ile tanıstın mı cıdden o rayı anlamadım?

yoksa o da mı cakması geldı?

ay canım çakmasıydı yaaa. profesyonel body trainer'dı (amr diab'da body yapıyor bu arada) bu kadar olur dedim. ben bunu geçen yıl fark ettim. Arkadaşlarımla paylaştım resimleri gösterdiğimde şoktalardı pes dediler. Aslını istesen olucakmış diye. :D.korktular benden ondan sonra ben bir başladım tövbe çekmeye geçmişte düşündüklerim vs için onlarda olursa ben naparım.

öbürüde aynı sami yusuf gibin minyon tipli müzikle uğraşan. şaka gibi geldi önce bir kaldım ne oluyor felan dedim kendi kendime. ikincisini diyorumki ark ben bunu birine benzetiyorum (sima özürlüyüm laf aramızda) kim acaba daha önce hiç görmemiştim.

aman dedim kim bilir kime benzetiyorum dedim. geçen yıl fark ettim sami yusufa benzettiğimi. :D

Guest Mavisiyah

lula şu çekim yasasını baştan anlatabilirmişsn.. şimdi sen seni seviyormu allah a mı diyrosun sevdiğinemiii anlamadım?arkadaşalr çekim yasası hakkıdna çok bilgili arkadaşal vardı çekim yasasında endişeye kaılmak ya da çok üzerinde durmak olumsuz etkiliyormuş duyguyu serbest bırakmak lazımmış o başlığı bulsam bir daha okuyacam ama:)

Guest Mavisiyah

teşekkürler..

--------------------

aradım ama bulamadım..

Guest lula
lula şu çekim yasasını baştan anlatabilirmişsn.. şimdi sen seni seviyormu allah a mı diyrosun sevdiğinemiii anlamadım?arkadaşalr çekim yasası hakkıdna çok bilgili arkadaşal vardı çekim yasasında endişeye kaılmak ya da çok üzerinde durmak olumsuz etkiliyormuş duyguyu serbest bırakmak lazımmış o başlığı bulsam bir daha okuyacam ama:)

ben anlattıklarımı bu geçmiş zaman şahısları ben çekim yasasını bilmeden olmuş. çokmutluluk link atmıştı oraya bir bak ben yeni uygulamamda asıl olan kişiye karşı seni seviyorum dedim.

Normal şartlarda ben Allah'a biraz nazlıyımdır ( bu şöyledir "Allah'ım sen beni çok seviyorsun biliyorum bende Seni Çok seviyorum. Çok Şükür" derim bir olay bir istek karşısında degil her zaman gün içerisinde tekrarlarım.). Delimisin sen diye bilirsiniz ama benim İrtibatım Allah'la böyle. Bir sıkıntı olduğunda ben neyim ki verdiğine göre çözümüde vermişsin. derim ve orada bırakırım. arkasından çok geçmez nasıl bir çözümse hemen karşıma çıkar.

Bu uygulamamda Seni Seviyorumu şahısa söyledim aşk felan şuan görünürde degil fakat olucak yakında.

İstiyceksin ve bırakıcaksın çok fazla üzerinde düşündüğünde mesajlar karışa bilir. Sadece iste ve bırak gün içerisinde kafanı yormasın.

Benim kafa yormadıklarım yorduklarımdan daha çabuk oldu.