Jump to content
roseraie

Gerçekleşmiş Bir Dileği Masaya Yatırıyoruz Nasıl Gerçeğe Döndü?

Recommended Posts

uygulamaya katılacak boncuklar aranıyor dıye baslık acıcam vallaha ya

ay yok mu kımse bu kadar uygun evre olamaz yanı

var var şekerim, bi boncuk da burda var :P yakın geçmişte ben de hoponopono, çekim yasası, telekült, yazma-çizme-resim yöntemlerini (ve elbette ki dua da var ;) ) denemiş ve aslında sonradan farketmiş olsam da bi kısmında epeyce iyi neticeler almış kişi olarak ben de varım bu konuda şekerim :thumbsup:

Guest lula

ben varım canım bencede süper bir zaman neden ay tam eenerjisinde :D yeni yılda başlıyor bunddan güzel ne ola bilir

Guest MaSaL

Ya bu olay kuru kuru değilde, meditasyonla ve imgeleme ile birlikte olsa ya, süper olur.

Guest lula

anladım kadarıyla aşk mevzusu içermeden ho'oponopono yöntemiyle deniycez.

Yanlınz ben şun söyleyim dün ilginç birşey oldu. bu ara maddi olarak malum olduğu üzere sıkışık durumdayım ama düzeliyor. Benm internette bişe oldu geçmiş aylarda ta haziranda faturalar yüklü geldi. bi ayın 110 küsür geldi temmuzdu ama ben sınırsız yaptırdımda hangi ay dı hatırlayamadım. aslıdna dilekçe vermem gerekti stünde durmadım. Dün ttnetten bir kagıt gelmiş Allahım ya münasebetsizler fatura zamanıda deilkitek bildim tarih ttnet fatura tarihidir.

actım kagıdı ne görüyüm. saynn ..... haziran ayında olan kota aşımınızda yanlış faturalandırma olmuştur su meblagı kasım ayı faturanızdan kesiyorum :D.. vay bee dedim. temmuz ayını biliorum cok yüksekte haziranı tahmin etmemiştim ben.

Maddi durum konusunda bunu yapıyorum aynı zamanda dua da ediyorum Vakia suresi okuyorum her gün başladım hilal'le birlikte bakalım ben 6 aya kadar zengin olucam inşeallah

--------------------

birde aşk konusunda uyguladığım kişiden normal olarakta olsa bir cevao aldım

Ya bu olay kuru kuru değilde, meditasyonla ve imgeleme ile birlikte olsa ya, süper olur.

hayatım valla kuru degil

bak soyle yapıcaz

1. asama sorunun neyse diyceksin ki hayatımda kendini xxx sorunu olarak gosteren icimde hatalı her ne varsa, bilincaltımda her ne yanlıs ınanıs her ne sorun olumsuz dusunce kalıbı ve korku varsa bunun sorumlulugu bana aıttır bunları ben bilincaltimda yarattım

ve simdi bunların duzelmesine degismesine ve iyilesmesine niyet ediyorum ve diyorum ki seni seviyorum ozur dılıyorum lutfen benı affet tesekkurler

bunun ayrıntısı yok sadece dusunmeden bu cumlelerı ıcınızden ya da seslı olarak soyleyın bu bılıncaltınızı temızlıycek kıme hıtap ettıgınızın bıle bır onemı yok 1 gun boyunca sureklı devam edelım

2. asama, aynı gun olabılır dilek defterinize olmasını ıstedıgınız o seyi ,emir kipiyle olumlu olarak yazin, soyle olsun boyle olsun SONUNA olmuş gibi sükürler olsun teşekkürler yazalım

bu kadarcik hadi bir dilek belirleyin

gercekten zor degil illa herseyi imgelemeyi vs birlikte yapmak gerekmiyo inanın istediklerimizi anında cekecek guce sahibiz

hadi deneyelim

baska kimler var

Guest lula

ben varım

benim dileğim şu en az 2000tl lik net maaşlı iş +yemek +yol ve hayalimde olan iş. bununla beraber ek yapmak istediğim işler var evden yapa bileceğim onlar. bunlarla beraber aylık gelirimin 6000 tl olması( ancak benim masraflarım ve borçlarımı kotarır) :D

Guest lula

sanırım yanlış anladınız Kimsenin gideceği asıl yerden ya da nelerle karşılaşıcağından bir sorgusu inkarı yoktur.

Eğer dünyada verilen bu nimetlerden yararlanmayacaksak Allah sadece iki dal bırakıp ortada bununla yetinmek için de bizi bu şekilde yaratırdı.

Bu çekim yasası konusuna neden insanlar sürekli bir tepkiyle Allah2ı inkarmış gibi bir tavır sergiliyor bende bunu anlamış değilim.

dinimiz gereğince zaten her kul olumlu ve güzel düşünmesi gereklidir.

burda insanlarda normal insan olma yolunda ilerlediği için dervişlik ve evliyalık sınavlarına tabi tutulmadığımız için hayatta olan yaradılmış ve bizlerin nasiplenmesi için verilmişlerden faydalana biliriz. Düzgün bir insan olma yolu ayrıdır dervişlik yolu ayrıdır. Maşaallah Tc'de eren evliya olmak ne kolaymış her insan bir alim ulema olup çıktı

Guest gülümsün

bu konu benim çok ilgi alanıma giriyor beğenerek okuyorum yazılarınızı bende varım boncuklar arasında:) inş dileklerimiz iyilikle gelir bizlere.... denemekten bir zarar çıkmaz ve bu konuda başarılı olmak içinde gerçekten inanmak gerek dualarımızı dahi okurken bir güce bağlılıkla okuduğumuzda rabbim kabul ediyor...... LULA: vakıa suresini maddi açıdan biliyorum ama aşk içinde mı onu okuyorsun

Guest lula

maddiyat için gerçekten çok etkili sabah ve akşam namazlarından sonra ama namazları vakitli kılmalısın.

bide gerçekleşen şu oldu ben bir süre namazları bıraktmıştım düzenli kılamıyordum. istediğim gibi kılamıyordum. hep şunu düşündüm kendimi düzgün namaz kılarken hayal ettim. bu beni mutlu etti. Tekrardan eskisi gibi düzenli namazlarıma başladım.