Jump to content
Sign in to follow this  
Renan

WhatsApp'ta GIF Dönemi Başladı...

Recommended Posts

WhatsApp'ta GIF Dönemi Başladı

 

whatsapp-ta-gif-donemi-basladi.gif

 

Son dönemlerin en çok kullanılan uygulamalarından birisi olan WhatsApp için yeni bir özellik daha resmen kullanıcılara sunuldu. İşte konuyla ilgili detaylar.

 

Anlık mesajlaşma, görüntülü konuşma ya da arama yapma gibi pek çok farklı işlevi bulunan WhatsApp sunduğu bu özellikler ve güvenli yapısı sayesinde dünya genelinde en çok tercih edilen uygulamalar arasında yer alıyor. Uygulama bugüne kadar milyonlarca kullanıcı tarafından telefonlara yüklenirken özellikle geliştirilen yeni özellikler kullanıcıların uygulamayı daha çok sevmesini ve uygulamanın kullanım oranlarının daha da artmasını sağlıyor.

 

WhatsApp İle GIF Paylaşılacak

Konuyla ilgili yapılan son açıklamalar WhatsApp için GIF özelliğinin geldiği belirtilirken artık fotoğraf, video göndermenin yanısıra kullanıcılar birbirine GIF de gönderebilecek. Uzun zamandan beri böyle bir desteğin olmaması kullanıcılar adına sorun yaratırken WhatsApp yönetimi tarafından yapılan yeni çalışmalar dahilinde telefonlar üzerinden artık GIF paylaşımların yapılabileceği de belirtildi.

 

WhatsApp Uygulamanızı Güncelleyin

Güncellemeyi alan tüm kullanıcılar kolay bir şekilde telefonlarında mevcut olan GIF için paylaşım yapabilecek. WhatsApp için özel olarak yapılan anlaşmalar sayesinde GIF kullanımı mümkün hale gelirken herhangi bir sorun yaşamadan işlemlerini gerçekleştirebilecek kullanıcıların tek yapması gereken son versiyona uygulamayı güncellemek.

 

Uygulama mağazasını ziyaret edecek kullanıcılar kolay bir şekilde güncelleme işlemlerinin yapabileceğinden dolayı uygulamanın yeni özelliğinin tüm kullanıcılar tarafından kullanılması oldukça kolay olacak

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...