Jump to content
Sign in to follow this  
Renan

Vine Yerine O Geliyor!..

Recommended Posts

Vine Yerine O Geliyor!

 

vine-yerine-o-geliyor.png

 

Twitter tarafından yönetilen Vine uygulaması kapatıldıktan sonra Hype adı verilen yeni bir uygulamanın piyasaya sunulacağı belirtildi.

 

Vine uygulamasının geliştirilmesini sağlayan iki isim bir araya gelerek yeni bir uygulama yaratacak. Özellikle Twitter tarafından Vine uygulamasının kapatılmasına karar verilmesi bu konuda iki girişimciyi de teşvik ederken yeni bir uygulamanın piyasaya sunularak Vine kapatılması sonrasında oluşacak boşluğun yeni uygulamayla doldurulmasının planlandığı belirtildi.

 

Hype Farklı Bir Deneyim Sunacak

Konuyla ilgili elde edilen bilgilerle farklı bir görüntü yayınlama uygulamasının geliştireceği belirtilirken kullanıcıların fotoğraf ve video üzerinden çok farklı içerikleri oluşturabileceği açıklandı. Öyle ki haber ya da konuşma programları gibi farklı efektlerin bulunduğu uygulama kullanıcıların çok özel içerik oluşturmasını sağlayabilecek. Konu ile ilgili hazırlıkların büyük oranda tamamlandığını söylenirken uygulama Beta kullanıcılarda test edavi edilmiş durumda. Bu açıdan bakıldığında iOS işletim sisteminde ilk olarak yer alacak uygulama böylece kullanıma sunulduktan sonra Vine eksikliğini gidererek farklı bir kullanım sağlayacak.

 

Android’e Gelecek

Uygulamanın Android işletim sistemleri için de geliştirileceği belirtilirken önümüzdeki süreçte resmen piyasaya sunulacak olan uygulama zorlu sektörde daha fazla kişiye ulaşmak için önemli bir yarışa girecek.Uygulamanın kullanımıyla ilgili şu ana kadar net bir şekilde açıklamalar yapılmamış olsa da önümüzdeki günlerde yapılacak tanıtımlarını ardından bu konuda tüm detaylar öğrenilecek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...