Jump to content
Sign in to follow this  
кυвiŁαу

Vatanım Sensin'den Atatürk'lü Fragman

Recommended Posts

Vatanım Sensin'den Atatürk'lü fragman

 

Kanal D'nin reyting rekortmeni dizisi Vatanım Sensin, Atatürk'ün ölüm yıl dönümünü unutmadı ve 10 Kasım'a özel bir fragman yayınladı

Başrollerinde Halit Ergenç ve Bergüzar Korel'in rol aldığı Vatanım Sensin dizisi yayınlanan 10 Kasım'a özel fragmanıyla izleyenleri şimdiden ekrana kilitledi.

 

10 Kasım günü 3. bölümüyle Kanal D ekranlarına yayınlanacak dizideki Atatürk'lü sahne izleyenlerin tüylerini diken diken etti.

 

Dizide Yunan binbaşı 16 Mayıs 1919'da İstanbul'dan ayrılan Bandırma Vapuru'nda Mustafa Kemal adında tehlikeli bir ismin olduğunu, bununla ilgili istihbarat raporunu Binbaşı Cevdet'e sunuyor.

 

Osmanlı casusu olarak Yunan ordusuna sızmayı başaran Binbaşı Cevdet, istihbarat dosyasındaki Mustafa Kemal resmine baktıktan sonra "Tanımıyorum. Alt devrelerden muhtemelen. Tehlikeli biri olsaydı mutlaka tanırdım" diyerek Yunan binbaşıyı geçiştiriyor.

 

Binbaşı Cevdet, Yunan binbaşı odasından ayrıldıktan sonra ise "Hey Mustafam. Hiç değişmemişsin. Yolun açık olsun Paşam." diyor.

 

 

 

VATANIM SENSİN DİZİSİ 

Vatanım Sensin dizisinin yönetmenliğini Yağmur-Durul Taylan kardeşler yapıyor. Dizinin senaryosunu ise Necati Şahin ve Nuran Evren Şit kaleme alıyor.

 

Kanal D ekranlarında yayınlanan Vatanım Sensin dizisinin başrollerini; Halit Ergenç, Bergüzar Korel ve Onur Saylak gibi isimler yer alıyor.

 

Dizinin çekimleri, İstanbul’da kurulan dev platonun ve yine İstanbul, İzmit, Ayvalık ve İzmir’de dönemin dokusuna göre seçilen ve döneme uygun olarak çekime hazırlanan mekanlarda yapılıyor.

 

Kaynak: Vatanım Sensin'den Atatürk'lü fragman

Share this post


Link to post
Share on other sites

Yolun açık olsun Paşam.. Etkileyici olmuş, fazlasıyla etkilendik haliyle..neyse

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...