Jump to content
  • 0
KatnissEverdeen

Göğüs Kafesinde Hissedilen Kötü Enerji/ Sıkıntı Nasıl Giderilir?

Question

Arkadaşlar bir olaya üzüldüğümde, sıkıntılı bir olay yaşadığımda (ya da bir ara her sabah net bir sebebi olmaksızın surekli olmuştu) göğüs kafesimin içinde orta kısmında bir sıkıntı hissediyorum bir üzüntü (pişmanlık yeterlilik özlem yani ne kadar kötü duygu varsa birleşimi gibi bir his)yani nasıl ifade ederim bilmiyorum, eziyet oluyor arkadaşlar kurtulmak istiyorum bu histen, ağlamak istiyorum ama içime akıtıyorum sanki , ağlayamiyorum. Dua, psikolojik öneriler, enerji çalışmaları her ne öneriniz varsa bekliyorum.

7 answers to this question

Recommended Posts

• 0
Arkadaşlar bir olaya üzüldüğümde, sıkıntılı bir olay yaşadığımda (ya da bir ara her sabah net bir sebebi olmaksızın surekli olmuştu) göğüs kafesimin içinde orta kısmında bir sıkıntı hissediyorum bir üzüntü (pişmanlık yeterlilik özlem yani ne kadar kötü duygu varsa birleşimi gibi bir his)yani nasıl ifade ederim bilmiyorum, eziyet oluyor arkadaşlar kurtulmak istiyorum bu histen, ağlamak istiyorum ama içime akıtıyorum sanki , ağlayamiyorum. Dua, psikolojik öneriler, enerji çalışmaları her ne öneriniz varsa bekliyorum.

Allah şifa versin, kusura bakmayın anlamadıgım bir konu oldugu için benden sadece dua

• 0

En basit ve etkili çözümü çıplak ayakla toprağa basmak, ister niyet ve imajinasyon eşliğinde, isterseniz sadece öylece durun. Hatta acil durumlar için balkonda toprak doldurduğunuz büyük saksılardan faydalanabilirsiniz. Mümkünse düzenli olsun, birikip daha fazla ilerlemesin yoksa uyuyamazsınız.

• 0

b12 değerlerini ve kan değerlerini ölçtür kan değerlerinde ve vitamin düşüklüğünde bu sorunlar ortaya çıkıyor, ruhsal sağlığı da etkiliyor dolayısıyla

• 0

Valla panik atak anksiyete depresyon belirtilerinden biri yasadiginiz sorundur siz öylesiniz diyemem ama sıkıntı bunalim psikoljik belirti olabilir yaşamışligimdan biliyorum ankisyete yasadigim vakit tabi ki tek bu belirti degik bi cok duygu değişimi yaşadım bir tanesi fe sizin yasadiginiz sorundu baktiniz devam ediyo bi psikologa görününün ya da kendi iredeniz güçlüyse yenebilirsiniz dualarla mesela günde 100 defa la havle vela kuvvete illa billahil aliyil azim diyin bir de 70 defa inşirah süresini okuyun rabbim sifa versin

• Like 1

• 0

Sadece inşirah suresinin ilk ayeti de yeterli olacaktır. İçinizden geldiği kadar. Bir de ya basıt esmasını en az 72 kere okuyun.

Rabbişrahli sadri ve yessirli emri. Vahlul ukdeten min lisani yefkahu kavli

Ey rabbim. Göğsümü aç, genişlet. İşimi kolaylaştır. Dilimde bulunan düğümü çöz de, anlasınlar beni"

• 0

insirah suresine devam ediyorum okudugumdan beri kalbinde daralmalar sIkintilar hic yasamadim hep  huzur hissettim