Jump to content
lavinia26

Olumsuz Düşüncelerimi Değiştiremiyorum.Çekim Yasasını Nasıl Uygulayacagım?

Recommended Posts

Olumsuz düşüncelerimi değiştiremiyorum.Çekim yasasını nasıl uygulayacagım?

Lütfen yardım edin,her ilişkim aynı nedenle bitiyor.

Çok güzel kız olduğumu söylüyorlar çok akıllı hem fiziğin hem yüzün çok güzel gülüşün çok güzel diyen insanlar beni üzüyor ve ben bunu değiştiremiyorum.Her ilişkimde olumsuz düşüncelerimi değiştiremiyorum.Nerden başlayacağımı nasıl yapacağımı bilmiyorum.Pozitifi çekmek istiyorum yardımlarınızı bekliyorum.

Ben de ayni seyleri yasiyorum. Sevgilimle her sey guzelken birden kaybetme korkusu başlamışti bende. Hicbir sey yoktu ortada. Sonra da aramiza biraz mesafe girdi. Eskisi gibi degiliz. Kaybetme korkumu sevgiye donusturmek icin olumlamalar yapiyorum. Ben ne yapmaliyim nasil dusunmeliyim. Çekim yasasini nasil uygulamaliyim. polyannacılık oynamadan nasil pozitif olunur?

Öküzlük erkeğin fıtratında var. Bunu değiştiremezsin. Sen adımlarını sağlam atmaya bak.

:) güldürdünüz bwni teşekkür ederim :)

ben beni düşüncelerimin yönlendirdiğini düşünüyorum mesela: ben ne zaman ilgilenmeye başlasam onlar ilgilenmeyecek düşüncesini atamıyorum ve aynısını yaşıyorum.

Ben de ayni seyleri yasiyorum. Sevgilimle her sey guzelken birden kaybetme korkusu başlamışti bende. Hicbir sey yoktu ortada. Sonra da aramiza biraz mesafe girdi. Eskisi gibi degiliz. Kaybetme korkumu sevgiye donusturmek icin olumlamalar yapiyorum. Ben ne yapmaliyim nasil dusunmeliyim. Çekim yasasini nasil uygulamaliyim. polyannacılık oynamadan nasil pozitif olunur?

bu düşüncelerimizi değiştirmek için bilgili kişilerin bize yön göntermesi gerekmete yoksa kendi kendimize başa çıkamayacağağız :(

Haklisiniz. Artik bir seyler yapmak istiyorum. Ben yasadigim bir seyi anlaticam. Facebook surekli donduruyordum. Arkadasim sebebini sordugunda. Cocugun biri beni cok seviyor vazgecemiyor. Annesi de beni cok seviyor. Annesini uzmek istemiyorum demistim. Ama yalandi asla böyle bir sey yoktu. Aradan biraz zaman gecti. Bu soyledigim gercek oldu. Ne yazik ki su an boyle bir durum var. Ben cekim yasasina inaniyorum. Agzimizdan cikan sozler hepsi cok etkiliyor hayatimizi bunun farkindayim. Ama bunlari nasil yonlendirebilirim ?

herhangi bir hareket yada söz olsa konuşmayalım yapmayalım ama düşüncelerin üzerinde oynayamıyorum namaz kılarken bile aklımdan hiç olmadık şeyler geçiyor onu bile yönlendiremiyorum. ama bir çaresi olmalı

Bir seyleri biz cekiyoruz hayatimiza farkindayim ama bunu nasil yaptigimi bilmiyorum. Bilincalti ile ilgili arastirmalar yapiyorum ama bir sonuca varamadim. Bilgisi olan kimse yok mu ?

Bacım tecrübe konuşuyor burada. Ben bu yaşam formlarıyla 10 senedir aktif olarak aynı ortamda bulunuyorum. %90'nın genel kültürü sıfır, sorumluluk duygusu yok, uçkurunun derdine evlenir aldığı kızı da perişan eder, sorsan en delikanlı en dindarı kendisi ama fantazi kurmadığı kız yok, üstüne kırdığı cevizlerin de hattı hesabı yok ama alayı bakire kız arar. Sanki hak edecek bir hayat yaşamış gibi! Adam yerine koyup sohbet etmek istersin, her kelimeye bir anlam yükleyip salak salak güler...

Bunlar için kendinizi parçalamayın. Hatta elinize geçirdiğinizi yürüme bahanesiyle takın kolunuza, yolunuzun üzerindeki ilk falezden aşağı atın. Falez yoksa tır da olur.

Kubilay Bey siz boyle söylüyorsunuz ama benim abim var. Esine sadik. Masallah cok guzel gidiyor evliligi. Seviyor seviliyor mutlu. Arkadaslarimin da var boyle guzel iliskileri. Olmasi gereken bu zaten.

• Like 1