Jump to content
lavinia26

Olumsuz Düşüncelerimi Değiştiremiyorum.Çekim Yasasını Nasıl Uygulayacagım?

Recommended Posts

Bu konuda Çekim yasasının sizler için olumlu yönde çalışmasını istiyorsanız öncelikle ilişkilerinize dair korkularınızı temizlemelisiniz. Korkularınız temizlenmeden istediğiniz kadar olumlama yapın içinizden bunu reddedeceksiniz. Korkularınızı temizledikten sonra kendinize his yüklemeleri yapmanızı öneriyorum.

Bu konuda Çekim yasasının sizler için olumlu yönde çalışmasını istiyorsanız öncelikle ilişkilerinize dair korkularınızı temizlemelisiniz. Korkularınız temizlenmeden istediğiniz kadar olumlama yapın içinizden bunu reddedeceksiniz. Korkularınızı temizledikten sonra kendinize his yüklemeleri yapmanızı öneriyorum.

Benim kaybetme korkum var bunu nasil temizleyebilirim. Kaybetmekten korkuyorum. Ya olmazsa ya o hayatimdan cikarsa diye korkularim var. Bunlarla yuzlesip mi temizlemeliyim.

tam da boyle bisey aramak icin foruma bi bakayim dedim. benim de ihtiyacjm var. son zamanlar sevgilime guvensizligim basladi. iliskimiz ciddi orasi kesin. isi geregi arayani cok oluyor, sabahtan aksam 9a kadar da calisiyor. mesela en son 1 saat once oldu. aradim 15dk falan mesgul oldu. diyor annemle konusuyorum ama ben inanmamayi seciyorum nedense. bu tip seyler cok oluyor biktim artik. ona guvenmek ve mutlu olmak istiyorum. bu yuzden sacma dusuncelerimi de yok etmem gerek. yoksa olmadigi yerden hayatima iliskime o sacmaliklari cekicem. her gun huzursuz olmaya bisey buluyorum, sevgilimi de biktiriyorum dogal olarak.

Bütün yaşadıklarımızı çocukluğumuzda ki bilinçaltı kayıtlarımızla biz oluşturuyoruz. Bizi rahatsız eden şeyleri çocukluğumuzda ilk ne zaman yaşadık, hangi inancı oluşturduk ve bunun bize kazandırdığı şey neydi sorularının yanıtlarını bulmadan hiçbir yöntemle bilinçaltı kaydı değiştiremezsiniz. Bu da kolay değil tabi ki. Fazla zamanım olmadığımdan şimdilik ilk yazan arkadaşıma yardımcı olmak isterim. Sizi korkutan rahatsız eden şey gerçekleşirse en kötü ne olur sorusunun yanıtını ister buradan ister özelden yazın. Yapmanız gereken şey en büyük korkunuz ya da olumsuz inancınız ne onu bulmak. İsterseniz kendiniz de bulabilirsiniz. Bulursanız ister Theta ile ister olumlamalarla ve/veya başka yöntemlerle değiştirebilirsiniz.

Cok ama cok tesekkur ederim gercekten çok mutsuzum ozelden de konusabiliriz buradanda siz nasil rahat olursanız. Son iki iliskimdede sana gelecek veremem cok iyi kizsin seni uzemem dediler arayan kisiler aramaz oldular bakin suan goruselim desin diye bekliyorum ama gorseniz tam tersi olmasi lazim ben bu konudan cok mutsuzum :( nasil yapicam nerden baslayacagim bilmiyorim olumli disinucem diyorum ama basaramiyorum basardigimda olumsuz birsey oluyor iyi diyorum kötü cikiyor :(

• Like 1

Burdan konusun mumkunse lutfen. Onerileri biz de ogrenebilelim

Bütün yaşadıklarımızı çocukluğumuzda ki bilinçaltı kayıtlarımızla biz oluşturuyoruz. Bizi rahatsız eden şeyleri çocukluğumuzda ilk ne zaman yaşadık, hangi inancı oluşturduk ve bunun bize kazandırdığı şey neydi sorularının yanıtlarını bulmadan hiçbir yöntemle bilinçaltı kaydı değiştiremezsiniz. Bu da kolay değil tabi ki. Fazla zamanım olmadığımdan şimdilik ilk yazan arkadaşıma yardımcı olmak isterim. Sizi korkutan rahatsız eden şey gerçekleşirse en kötü ne olur sorusunun yanıtını ister buradan ister özelden yazın. Yapmanız gereken şey en büyük korkunuz ya da olumsuz inancınız ne onu bulmak. İsterseniz kendiniz de bulabilirsiniz. Bulursanız ister Theta ile ister olumlamalarla ve/veya başka yöntemlerle değiştirebilirsiniz.

Thetaya nasil iniyorsunuz. Ben youtubedan dinliyorum oyle inmeye calisiyorum ama uyuyakaliyorum.

Beyin frekanslarini dusurmeyi cok denedim ama basaramadim bi turlu. Oysa thetaya inilirse istedigin herseyi yapabilirsin diye biliyorum :)

Doğru biliyorsunuz. O bir teknik. Egitim almanız gerek. Genel tavsiyeler sadece geçici ise yarar. Benim icin farketmez ama kok inanc bulmak icin derine inmen gerek. Ozel konular burada konuşulur mu o anlatanın bileceği iş. Kok inancı bulmadan çözüm üretmek ancak geçici mümkün.

Doğru biliyorsunuz. O bir teknik. Egitim almanız gerek. Genel tavsiyeler sadece geçici ise yarar. Benim icin farketmez ama kok inanc bulmak icin derine inmen gerek. Ozel konular burada konuşulur mu o anlatanın bileceği iş. Kok inancı bulmadan çözüm üretmek ancak geçici mümkün.

Kok inanc ne demek ki. Kusura bakmayin ama anlamadim orasini :\

Kök inanç ben de bir yerde okumuştum. Örnek verirsek; bir erkek çocuğu 5 yaşlarında filan annesine çok düşkün. O gün kuzeninin ya da başka bir çocuğun elini tutuyor annesi. Bir yere gidiyorlar. Çocuğu farkedemiyor. Çocukta bütün kadınlar beni bırakır gider duygusu yerleşiyor. Bu kök inanç oluyor. Ya da çocukken parayla ilgili olumsuz duygular yerleşiyor. Para kirlidir. Zenginler şımarık ve kötüdür gibi. Hayat boyu kök inanç yerleşiyor sana para... Çok değişken şeyler olabilir. Ama çocukluğunda sana yerleşmiş bir inanç diye biliyorum.