Jump to content
Sign in to follow this  
Renan

"Piramitler Evrene Enerji Yaymak İçin Yapılmıştır"...

Recommended Posts

"Piramitler evrene enerji yaymak için yapılmıştır"

 

1332623_620x410.jpg

 

Dr. Mehmet Yavuz, insanın aura ve çarka enerjileri ile bu enerji sisteminin sporcu ve yöneticiler üzerindeki etkileriyle ilgili açıklamalarda bulundu.

 

Nöropsikiyatri Uzmanı Doktor Mehmet Yavuz, piramitlerinin bilinenin aksine mezar anıtları olarak değil, evrene kuantumsal enerji yaymak için yapıldığını söyledi.

 

Dr. Mehmet Yavuz, insanın aura ve çarka enerjileri ile bu enerji sisteminin sporcu ve yöneticiler üzerindeki etkileriyle ilgili açıklamalarda bulundu.

 

Aura enerjisinin bilinçaltı ve ruhsal yapıyla ilgili olduğuna değinen Dr. Mehmet Yavuz, "Her şeyden önce insan hücrelerden meydana gelmiş bir yaşayan organizmadır. Atomların olduğu her yerde bir manyetik enerji vardır. Dolayısıyla insanın da bir manyetik enerjisi var. İnsanın dışarıya yaydığı enerjiyi biz aura olarak nitelendiriyoruz. Bu aura enerjisinin özellikle bilinçaltı ile çok ilgisi var. Ayrıca ruhsal haritamızın da bir yansıması durumunda. Bilinçaltımız ne kadar temizse auranın da gücü ve enerjisi o kadar artar. Bu yüzden bilinçaltı temiz kişilerin diğerlerine göre söze yetkisi daha kuvvetli olabiliyor. Bu aura enejisinin beden içinde dolaşan şekline de çarka diyoruz. Çakralar Çin felsefesine göre, hastalıkların oluşumunda çok önemli bir rol teşkil ediyor.

 

Çakraların tıkanık olduğu bölgelerde enerji kesilmesi olduğu için hastalıklar ortaya çıkıyor.

 

İnsanlar ne kadar olumlu düşünürlerse çevreye de o kadar önemli enerji yayıyorlar. Modern tıp ilerde çarka ve aurayı da kabul edecektir diye düşünüyorum" diye konuştu.

 

"TARAFTAR PSİKOLOJİSİ ÇOK ÖNEMLİ"

Sporcu ve yöneticilerin üstünde taraftar psikolojisinin çok etkili olduğunu söyleyen Yavuz, taraftarların ne kadar pozitif olursa bunun sporculara da aynı şekilde yansıyacağını dile getirdi.

 

Kötü tezahüratın sporcu üzerinde olumsuz enerji oluşturduğunu dile getiren Mehmet Yavuz, "Eğer taraftarlar olumlu düşünüp olumlu enerji verirlerse sporculara bu üst düzey olumlu bir şekilde yansıyıp onların da enerjisinin düzelmesine yardımcı oluyor. Kötü tezahürat da aynı şekilde kötü şekilde yansıyor. Dolayısıyla taraftar psikolojisi çok büyük önem taşıyor" ifadelerini kullandı.

 

"PİRAMİTLER BULUNDUKLARI ÇEVREYE VE EVRENE ENERJİ YAYMAK İÇİN"

Piramitlerin bilinmeyen birçok yönüne de değinen Doktor Yavuz, piramitlerin yapıldığı dönemlerde Nil yatağından aldığı enerjiyle beslendiğini belirterek, "Herkes piramitlerin anıt mezarlar olarak yapıldığını düşünüyor. Ama öyle değil. Çünkü yapılan arkeolojik kazılar gösteriyor ki piramitler de bulunan mezar odaları çok az. Piramitler, bulundukları çevreye hatta tüm evrene kuantumsal enerji yaymak için yapılmıştır. Piramitler, o dönemde yaşayan insanların sağlıklarını düzene sokmak, enerjilerini düzenlemek için yapılmış bir enerji santralleri gibi çalışmıştır. Piramitlerini dizilişine baktığımızda eski Nil nehrinin yatağını takip ettiğini görüyoruz.

 

Nil nehrindeki suyun alçalıp yükselmesi ile bir enerji ortaya çıkmıştır. Bu enerji piramitlere yönlendirilerek orda biçimlendirilip çevreye yayılıyordu. Bu enerji henüz keşfedemediğimiz, bizim bildiğimiz enerjilerden çok farklı bir enerji türü. Ama artık Nil nehrinin yatağının değişmesinden dolayı piramitler eski işlevini yerine getirememektedir" şeklinde konuştu.

 

"BİREY OLARAK HEPİMİZİN OLUMLU DÜŞÜNMESİ GEREKİYOR"

Son olarak her bireyin olumlu düşünmesi gerektiğini sözlerine ekleyen Mehmet Yavuz, "Çevremizdeki herkese karşı güzel düşünme sorumluluğumuz var. Günümüzde tıp sadece ilaç tedavisine mahkum durumdadır. Ama tedavilerin sadece ilaçlardan ibaret olmaması gerekiyor.

 

Tıp teknolojileri artık kendisine yeni tedavi modelleri bulmak zorundadır. Ben zaman içerisinde enerji tıbbı açısından büyük gelişmeler olacağını düşünüyorum" dedi.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Antik Misirin sanat,matematik,tip,astronomi,mimari vs dallardaki gelismisliklerini, gunumuzden daha degisik temellere insa ettikleri ve farkli ilimsel referanslari baz aldiklari bugun kusku goturmez bir gercektir ..

 

Gunumuzde maddeyi temel alan ve teknolojiyi maddenin ilekenlik ozelligine dayandiran bilim, MisiRda gezegenlere, kozmik etkilere pozitif enerjiyi yayan toplayan donusturen faktorlerin ustune bina edilmistir .. gunumuzde pozitif enerjileri kismen yakalayabiliyoruz cunku materyal bi altyapiya itilmisiz fakat misir bu enerjiyi adeta feveran ettirmistir ..

 

 

Kedileri kutsal kabul ettiklerini sanmiyorum, tam tersi kedi negatif enerjiyi en iyi algilayan ve donusturen icguduye sahip ev canlisidir .. eskiden evlerin yatak odalarini kedilerin davranislarina gore secerlerdi .. kedileri(basta kedileri) bir pusula olarak kullandiklarini dusunuyorum . tipki iyi egitilmis kopekleri pusula olarak kullandigimiz gibi . atlari vs hayvanlari kendi potansiyeline gore nasil egitip verim alabiliyorsak kedileri de ayni sekilde leduni bir metodla egitmislerdir.

 

 

Bu arada piramitlerin en tepesinde altindan bir mini pramit ile butunlestigi gercegi vardir, fakat bunlar gunumuzde mezar yagmacilari tarafindan yagmalanmistir .. Altin elektrigi iyi iletir diye bi referans o medeniyet icin eksik kalicaktir.. dusundurucudur .

 

Sekil ve cagrisim olarak piramit dinamizmdir,sivri uclar enerji yonlerini tayin eder .. gunumuzde besin zinciri, sosyal statu vs katmanlar icin sema edilen piramit algisal olarak bir yukselisi ve zeminin saglamligini sembolize eder ..

 

Ama en can alici nokta;

Akarsularin yatistirici ve dogal olark sprituel guduleri tetikleme ozelligi vardir, nilin kutsal kabul edilmesiyle piramitlerin ise nilin kiyilarina insa edilmesi de belli kozmik tarihler ve belli tabiat olaylarinin(gunun belli saatlerinin..) ve bilmedigimiz bircok pozitif faktorun tek bir planda kaynasmasi ve belli bir teretoriaya bilincli olarak manevra ettirilmesi dusunulebilir .. bunun neticesinde de akillara bir islevsellik gelmesi ve medeniyetin ileri gitmesi gayet tabi olucaktir ..

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...