Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
alperim

Akil Danismaya Geldim

Question

merhaba arkadaslar ben 5 sene önce sorunlu bi evlilik yapmistim ve kendimi burda bulmustum neyse benim sorum simdi bi tümör amaliyati oldum ve bazi organlarimi da aldilar dr acil cocuk yapmami yoksa ilerde hic cocugum olamayacagini söyledi yalniz ben bekarim ve ne etrafimda ne hayatimda kimse yok... biliyorum belki cogunuz yapilacak bisey yok diyeceksiniz ama yinede sormak istdedim size kim bilir belki bi duasi bi yolu vardir belki bi okuyan olur diye bu arada bende dua ediyorum tabi allahim hayirli bir insan cikar karsima diye ama olmuyor ne yapmaliyim her sey olacagina varir diyip ölece kabul mu edeyim bilemedim iste....

• Like 1

6 answers to this question

Recommended Posts

• 0

herseyde bi hayir vardir illa doktorun dedigi cikmaz elbette belki olur cocugun ama hayirli olmayada bilir o yüzden hep hayirlisini iste olmasa da hayirli oldugunu anlarsin.. gecmis olsun

• Like 1

• 0

Valla ne diyeyim bu iş duayla olur mu bilemedim..Geçmiş olsun ..Önemli olan sizsiniz..Bence sağlığınızı ön pland tutun..Eğer yüreğinizde bir çocuk sevgisine ayrılmış yer var ise bu yere talip çok çocuk var..

• Like 1

• 0

Bu iş duayla olur arkadaşım , her iş duayla olur , benim önerim eğer gerçekten istiyorsan Hz isa nın hacet duası diye yaz Google a ve anlatıldığı şekilde yap. Allah tüm evreni bilimi kuralları her şeyi yaratandir o isterse her şey mümkündür, bunun bilinciyle duani ondan iste. Allah yardımcın olsun.

• Like 2