Jump to content
denmeh1

Theta Healing Uygulaması Sonuçları...

Önerilen İletiler

“Merhaba arkadaşlar, ben 2013 yılında Thetahealing Basic eğitimini ve 2014 yılında Advanced eğitimi aldım bu zaman aralığında hayatımda çok büyük güzel gelişmeler oldu.

Öncelikle kendimle aralıksız çalışmalar yaptım, sonra ailemde kardeşime, anneme, teyzeme çalışmalarımı sürdürdüm. Kardeşim çok güzel iş değişikliği yaptı, annemin geçmişten gelen birtakım sorunları, teyzemin tatlı promlemi ve kiloları hepsinin sorunları bir bir çözüldü.

Şimdi birçok kişiye teta seansları yapıyorum herkes bana telefon açıp mutluluklarını paylaştıklarında onlardan çok daha mutlu oluyorum. Bundan 2 hafta önce panik atak olan bir danışanıma iki seans yapmıştım; hayatdan resmen ümidini kesmiş görünüyordu. Dün beni aradığında çok mutlu olduğunu 2 haftada hayatındaki tüm değişimleri anlattı, o kadar mutlu oldum ki..

Yine annemin bitmek bilmeyen ayak ağrısı ve parmaklarında kaşıntılar vardı, dün ayaklarının çok iyi olduğunu artık hiçbir sorununun kalmadığını söyledi tarif edilmez bir duygu bu.

Gül AKMAN

Muhasebe sorumlusu / İZMİR

Merhaba, Theta Healing yöntemi ile iki seans “çocuk doğurma, hamilelik, anne olma” ile ilgili korkularım üzerine çalıştık. Eşim böyle konulara inanmadığı için; seansları iş yerinde öğle arasında telefonda yaptırmak zorunda kaldım. Tam altmış adet negatif inanç kaydım çıktı. Hepsi değişti. Bir de benden seans sonrasında hayal kurmamı istedi. Çok güzel bir hayal kurmuştum bundan yaklaşık bir sene önce. Çocuğumun olduğunu onun yavaş yavaş büyüdüğünü ve hatta okul günlerini dahi gördüm hayalimde. Geçen ay doğum yaptım bir kızım oldu ve dünyanın en mutlu kişisi benim.

Doktorların eşinizde ve sizde çocuk olmaması adına hiçbir sebep yok dediği anda bu çalışmalar hep aklımdaydı. İyi ki yaptırmışım. İmkansız diye bir şeyin olmadığını gördüm. Herşey psikolojik.

Sorun olmaması için adımı vermiyorum. Allah’a ve vesile olan herkese teşekkür ederim.

Tüm teknikleri deneyip her konuda terapi almıştım. Ancak bir türlü çözemediğim konu erkek arkadaşlarımla aramda olan şeylerdi. Bu konuda aile dizimi, eft, regresyon gibi tüm çalışmalara katıldım. Bu tekniklerde sorunumun nerden kaynaklandığını net olarak hep gördüm. Tamam artık şifalandı sorun yok dediler ve ben seanslardan sonra çok mutlu olarak evime döndüm. Ancak bir türlü yaptığımız çalışmaların sonucunu hayatımda göremedim.)

Sonra en son çare olarak bir de Thetahealing seanslarını deneyimlemek istedim. Erkeklerle aramda olan sorunun zaten babamla ilgili olduğunu diğer tüm tekniklerde öğrenmiştim. Ama bu sefer çok farklıydı. Babamla ilgili o kadar çok negatif inancım varmış ki çok şaşırdım.

Kas testi yaptık ağzımın hayır dediğine bedenim evet diyordu, yine evet dediğim şeye bedenim hayır diyordu. “Babamı seviyorum” diyordum bedenim hayır diyordu. “Babama olan öfke ve kızgınlığımı bırakıyorum” diyordum bedenim hayır diyordu.

Çünkü babam çok otoriter biriydi, her zaman hayatımın merkezindeydi. Babam yanlış bir şey de söylese doğruydu benim için. Ondan sevgi almanın yolu onun dediklerini yapmaktı. Ama hiç bir zaman sevildiğimi hissetmemiştim. Babam olduğu için sevmek zorunda gibi hissediyordum kendimi.

Neyse ki thetahealing tekniği nokta atışlar yaparak benim tüm inançlarımı değiştirdi. Bunlar hep yaşanmış olaylardan benim kayıt altına aldığım kodlardı. Bilmediğim hisleri Yeşim Hanım bana yüklerken çok keyif ve huzur doldum. O anda kalbimde hissettim her hissi.

Sonra ne mi oldu, babam aradı o akşam: “Kızım nasılsın, seni özledim gelsene dedi.” Kırk yaşında biri olarak, babama beş yaşındaki çocukluk halimle koştum ve gittim. Bana öyle bir sarıldı ki sevgisini kalbimde hissettim. O akşam dizine uzandım ve saçlarımı okşadı. Bunu hiç yaşamayan ben kendimi çok güvende hissettim.

Tabi ki erkek arkadaşımla aram düzeldi, artık sorun yok ben değerliyim.

Teşekkür ederim.

Ben çok uzun zaman önce başka bir eğitmenden eğitim almıştım. Henüz tetanın ne olduğunu da çok bilmiyordum. Çok da anlamadan bir şeyler yapmaya çalışıyordum ama bir türlü kendimdeki blokajları çözemiyordum. Sonra Yeşim Hanım’ın Advanced yani ileri seviye eğitimini aldım. Çok güzel bir eğitim oldu. Kafamdaki tüm soruların cevabını bulmuştum.

Eğitim sonrasında da çok destek gördüm kendisinden. Kendimdeki her negatif kök inancımı buldukça ve değiştirdikçe önüm açılıyordu. “Para her yerden gelir” diyordu Yeşim Hanım eğitimde. Ben ise buna pek inanamıyordum. Mucize gibi geliyordu bana. Sonra beklemediğim bir yerden gerçekten para gelmişti. Ben evimi değiştirdim; iki oda bir salon olan evim şimdi yüzkırk metrekare olmuştu. Hem de istediğim yerde.

İşimde ilerledim. Emeğimin karşılığını alamazken şimdi peşin alıyordum. Tek engel biziz ben bunu gördüm. Eğitim sonrası emeğini ve desteğini bizden hiç esirgemeyen bir eğitmen Yeşim Hanım. Herkesin mutlaka kendisinden eğitim almasını tavsiye ederim.

M.İ.

Thetahealing® eğitiminden sonra iş buldum.

“Hocammmmmmmmm Ya inanılır gibi diil.
4-5 aydır acayip torpillerle iş arıyordum Cv min gitmediği yer kalmadı nerdeyse!
“Kızım varken çalışamam” inancımı temizledim 1 hafta önce.
Şu an Urla’da bir fabrikada üretim müdürü olarak bayram sonunda işe başlıyorum.”

Az önce böyle bir mesaj aldım. Ağustos ayında İstanbul’da Basic ve Advanced DNA eğitimi düzenlemiştim. Bir öğrencim İzmir’den gelmişti. Çok da tatlı bir bayandı, çok heycanlı, çok istekli ve bir o kadar da hüzünlüydü içi. Daha kızı yeni yaşına girmiş ve eşinden ayrılmıştı. Sebebini sormadım ama kalbi kırıktı belli ki. İstediği tek şey ise kızına ve kendine mutlu bir gelecek sağlamaktı.

Eğitim tam ağustosun birinde başlamıştı ve bugün 2 ekim. Yani tam iki ay olmuştu bu eğitime katılalı. Hiç yılmadan kendi üzerinde çalışan bu öğrencimiz muhteşem sonuçlar alıyordu.

Daha önce de grubumuzda şöyle yazmıştı kendisi;

Selamlar herkese,

Bugün annemin başı ve omuzları ağırıyordu, theta teklif ettim, hemen uyguladım (evet evet ezberledim hepsini).
Karşımda oturuyor, şifa an’da gerçekleşir diyordu ya
Yeşim Kuzu
hoca , ağrının çekilip çıkarılmasını, yerine yaradanın koşulsuz sevgisinin yerleştirilmesi cümlesini koyarken, annem ağrı geçti dedi (cevap veremedim tabiki ).
Normalde o ağrı, ağrı kesici alırsa migrene belki çevirmeden sabaha kadar sürerdi
‪#‎
yaşasıntheta‬

Böylece an’da gerçekleşmeye de tanık oldum.
Yalnız merak ediyorum bazı kişiler şifayı hemen kabul ediyorken, bazıları yalvarsam etmiyor…

Evimize gelen herkes ben daha beş aylıkken benim çok kilolu olduğumu söyleyip, annemi uyarıyorlarmış. Bacaklarım boğum boğummuş. Bir gün yine öyle günlerden birinde bir tanıdığımız benim için anneme “Bu çocuk kesin obez olur” demiş. Ben kendimi bildim bileli annem bana bu hikayeyi anlatır. Bende kilo almaktan çok korkan biri olarak büyüdüm ve tabii ki hayatımın belli dönemlerinde çok kilo aldım ve bu kiloları vermek için de sürekli diyet yaptım.

Bazen kilo almamak için yediklerimi çıkarmak için kendimi kusturdum. Doğal olarak metabolizmamı da bozdum. Ergenlik dönemim hep böyle geçti. Şimdi yetişkin biri olarak çok zayıfım, ama kabızlık sorunum hiç geçmiyordu. Hergün bu sorunum beni sürekli strese sokuyordu. Özel günlerde çok çaresiz kalabiliyordum.

Bilinçaltı ve kişisel gelişim konularına çok ilgi duyan biri olarak, iş dışında sürekli bilgisayardan bu konuları araştırıyordum. Yine böyle bir zamanda karşıma Yeşim Hanım’ın sitesi çıktı. Randevu aldım ve kendisiyle yüz yüze görüştüm ve bir seans yaptık. Yapılan çalışma çok rahatlatıcıydı ve hiç tanımadığım bir insan karşımda benim düşüncelerimi bana aktarıyordu. Bilinçaltımda olanları tek tek değiştirdi ve bana 3 gün içinde rahatlıkla bu sorunumun geçeceğini söyledi.

Evet üç gün bekledim ve o günden sonra herşey normale döndü. Ben de bu tekniği öğrenmek için ThetaHealing® eğitimine katılacağım. İyi ki bu şifa tekniği ile tanıştım.

Gonca Y. – İstanbul

Üç yıldır birlikte olduğum ve çok iyi anlaştığımızı düşündüğüm sevgilimle nişanlandım. Ama nişanlanır nişanlanmaz ilişkimize sürekli bir belirsizlik ve gerilim hakim olmaya başladı. Dört buçuk ay nişanlı kaldık ve giderek birbirimizden koptuğumuz bir süreç oldu. Ben bir şeyleri toparlamaya çalıştıkça daha çok dibe vurduk.

Artık kendimden ve ilişkimden ümidimi kestiğim bir anda tesadüfen bu yöntemle tanıştım. Durum çözümlemesinin ardından 2 seans uyguladık. Aylardır uyumayan ben o gece huzurla uyudum. On gün içinde nasıl olduğunu anlamadığım bir hızla asla cevaplanmayan sorularım cevaplandı. Herkes eteğindeki taşları döktü ve şunu öğrendim ki asla yapılmayacak bir evlilik için çok sevdim dediğim adam beni oyalıyormuş. Çünkü evlilikle ilgili sorumlulukları alabilecek gücü yokmuş. Bunu “erkek” olduğunu zannettiği için benimle paylaşamıyormuş.

Evlensek bile muhtemelen bir kaç ay sonra boşanma noktasına gelecekmişiz. Tabi bütün bunları mesaj atarak bildirdi. Bende kendi kendime evlilik hayali kurmuşum. Gerçek bir travmaydı benim açımdan.

Terapinin bende yarattığı en güzel etki o kadar ağır olay yaşamış olmama rağmen bende iz bırakmaması oldu. Kendimle yüzleşmeme fayda sağladı. İyi ki seni tanıdım ve iyi ki hayatıma dokundun.Sevgiler.

M.ONAT

Thetahealing sayesinde sinir ilacını bıraktım.

On yıldır lustral ilaç kullanıcısıyım. Öyle kafanıza göre bu ilaçları kulanıp bırakamıyorsunuz. Reçeteyle doktorlar yazıyor ve ayda bir kutu bitiyor. Bazen ilacım bitmiş oluyordu ve ben de eczaneye gidip almayı unuttuğumda bir gün bile geçse hemen halsiz düşerek yatıyordum, kafam yastıktan kalkmıyordu.

Ne zaman bilinçaltımın temizlenmesine karar verdim ve bu terapileri kızım bana uygulamaya başladı; işte o zaman önce duygularım değişti. Kendimi daha mutlu, huzurlu, sağlıklı ve dinç hissetmeye başladım. Ruhsal olarak da kendimi iyi hissediyorum. İyi ki bu teknikle tanışmışım. Artık hiç bir ilacın bağımlısı değilim.

Teşekkürler teta şifası.

S.Bilge Ayhan

Benim onbir yaşında bir oğlum, dokuz yaşlarında da “bir kız bir erkek” ikizlerim var. Babaları çalıştığı için çok geç eve gelir ve sürekli çocuklarla ben ilgilenirim. Ama eşim de evde olduğunda hep küçük oğlumla daha çok ilgilenir ve ona “aslanım sen yaparsın” der her konuda, büyük oğluma da “senden hiçbir şey olmaz” der.

Bu durum büyük oğlumun içine kapanmasına sebep oldu. Babasından ilgi görmemesi onun kendine olan güvenini etkiledi. Eşime ne kadar söylesem de beni bu konuda dinlemiyordu. Bir gün komşuma bu konudan bahsettim ve o da bana Yeşim’le görüşmemin çok iyi olacağını söyledi.
Thetahealingin ne olduğu konusunda hiç bir fikrim yoktu, ama oğluma iyi geleceğini düşünerek Yeşim Hanım’la görüştüm. Kendisi oğlumla çalıştı, oğlumu ikna etmek için okuldan gönderdiklerini söylemiştim. Oğlum istemeyerek de olsa kabul etti. Birkaç gün sonra; eşim büyük oğluma saz çalarken övgüler yağdırdı, sonra sarıldı ve öptü, oğlumun da çok hoşuna gitti ve bana da sarıldı. Çok sevgisini belli eden bir çocuk da değildi. Bir gün bana dedi ki “Anne, bize okuldan gönderdikleri abla vardı ya, ben onunla görüştükten sonra kendimi daha iyi hissetmeye başladım.”

Bu durum beni çok sevindiriyor ve eşim de artık büyük oğlumla daha çok ilgileniyor. Oğlum insanlarla konuşmaktan kaçmıyor ve kendine güveniyor.

Pınar B.

Ev Hanımı

Thetahealing eğitimlerimize katılan öğrencilerimizden birinin yaşadığı deneyim. “Ben para ile ilgili uzun yıllardır çeşitli yöntemler olumlamalar denedim. 4 yıldır işsizim ve nereye girsem hemen istifa edip çıkıyorum. Theta ile tanışınca bir anda içime ben neden işsiz ve parasız kalmayı seçiyorum diye sordum ve gerçekten çok enterasan bir şey geldi.

Boşanma korkusu, işim olursa eşimden ayrılırım gibi bir korkum varmış farkında değilim. Diğer yandan da katolik evliliği yaptık biz boşanamayız gibi bir inanç ben bunu daha cumartesi günü keşfettim, farkettim.”

Öğrencimiz bunları temizledi ve daha bir çok negatif inanç kayıtlarını bulup değiştirmeye devam ediyor ve pazartesi günü bir işyerinde Kanal Geliştirme Müdürü olarak işe başlıyor.

Yaşasın teta ile gelen pozitif duygular ve mucizeler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zeynep111

Bende almanyada psikolojik danismanim. Önceleri hipnoz,emdr gibi terapi yöntemleri kullaniyordum. Sonra theta ile tanistim. ilk iki kursuna katildim ve nerdeyse sadece danisanlarima theta uyguluyorum ve mucizevi olaylar yasiyorum. Theta uygulayalidan beri kendi hayatimda mucizevi olaylara sahit oluyorum.

Hayatimda yaptigim en dogru seylerden biri bu kurslara katilmakti.. Insallah hedefimde egitmen olmak var..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bilincalti değişikliği icin sayısız yöntem var. Ama bu müthiş. Danışan kik inancı bulma konusunda yardımcı olabilirse cok kadar kısa sürede söndürüldü sonuc alıyorsunuz. Yardımcı olmazsa siz bulabiliyorsunuz. Ben de mucizevi buluyorum. Depresyon ilacını bırakanlar cok basit kaldı:)

• Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Nasıl yapılıyor bu Theta healing ? Kendi kendimize yapabiliyor muyuz ? Birinden yardım almamız mı gerekiyor ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Theta healing bilinçaltında yer alan kök kayıtların danışana sorular yardımıyla bulunarak değiştirilmesini sağlayan bir yöntemdir. Yöntemi bilen herkes yapabilir. Eğitimlerde dökümanlara ilişkin paylaşım yapılamayacağına dair bir taahhütname imzalandığından eğitim vermeye yetkili değilseniz bunu paylaşamazsınız.Kuantum düşünce sistemine dayanır. Tek yöntem değildir. Olumlamalar vb. birçok enerji sistemi aslında aynı şeyi amaçlamaktadır. Ama diğer yöntemlere göre kısa sürede çok etkilidir. Bilmiyorsanız bile konuyla ilgili çok sayıda paylaşım var. Öğrenebilirsiniz. Herkes yapabilir.

Nasıl yapılıyor bu Theta healing ? Kendi kendimize yapabiliyor muyuz ? Birinden yardım almamız mı gerekiyor ?
  • Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tam bana göre bir konuymuş nasıl kaçırmışım sma tam nasıl yapıldığını anlayamadım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap