Jump to content
güneyhan

Yeni Yıl Dilekleri (Denedim Oldu)

Recommended Posts

Arkadaşlar bu uygulamayı kendi konumda ve birkaç yerde daha bahsettim ve konu olarak açtığımda daha büyük etki sağlayacağını ve herkesin yararlanacağını düşündüm.Bana soranlara da uygulamayı teferruatlıca anlatıyorum:

Öncelikle elinize kalem kağıt alın tüm isteklerinizi şimdi oluyormuş hatta olmuş gibi yazın 31 Aralık 2009 gecesi saat 12 de olumlu hislerle okuyun ve yaptığınız bu işlemi unutun kağıdı 1 yıl açmamak üzere kaldırın...

Not:Uygulamayı bana ait değildir başka bir yerden öğrendim yaklaşık 5 yıldır da yapıyorum çok faydasını gördüm deneyen arkadaşlarımda faydasını gördüler...

Deneyeceklere kolay gelsin dilekleriniz gerçekleşsin...

• Like 1

nasıl biraz açar mısın.mesela bu sene ev almak istiyorum misal olarak ve bunu 2010 da evim olsun veya olucak diye mi...

Ne güzel dilekleriniz dualarınız kabul olmuş gözünüz aydın Allah bizlere de nasip etsin

Şöyle anlatayım Allahım .... şeklinde (artık nasıl bir ev istiyorsan) bana bir ev nasip eylediğin için sana şükürler olsun...şeklinde yazabilirsin...

--------------------

Ne güzel dilekleriniz dualarınız kabul olmuş gözünüz aydın Allah bizlere de nasip etsin

Sağolun umarım sizinkilerde olur...

Allah kabul etsin,teşekkürler

Rica ederim umarım işine yarar...

--------------------

Kaynak nedir?

Kaynağı başta da belirttiğim gibi ben değilim bana ait bir uygulama değil sadece başka bir yerden duydum...

--------------------

bu yıl bende bu zincire katılıorum inşallah Rabbim hepimiizn gönlüne göre versin

Amin inşallah...

fena bir seye benzemiyor. güzel bir uygulama...:)

Demek fena bir şeye benzemiyor:) E bir denersiniz bakarsınız fene mı değil mi:D hiç böyle bir yorum almamıştım ama gerçekten aklınız biraz olsun yattıysa denemekten zarar gelmez;)