Jump to content
Sign in to follow this  
Renan

Hızlı Zayıflatan Çaylar...

Recommended Posts

Hızlı Zayıflatan Çaylar

kis-hastaliklarina-iyi-gelen-bitki-caylari_646x340.jpg

Oolong çayı

Her yemekten sonra 1 bardak tükettiğinizde hızlıca zayıfladığınıza tanık olursunuz. Yediğiniz besinlerdeki zararlı toksinlerin parçalanmasında ve yağa dönüşmemesinde etkili.

Mate çayı

En etkili zayıflatıcı bitkiler arasında yer alır. Tükettiğinizde etkisine inanamayacaksınız. İştahınızı keser ve sizi tok tutar.

Isırgan otu çayı

Isırgan otu çayı vücudunuzdaki şişkinliği alarak ödemleri atmanıza yardımcı olur. Ve en büyük etkisi ise metabolizmanızı hızlandırarak zayıflamaya etkisi olması.

Yeşil çay

Metabolizma hızlandırmada yeşil çayın üstüne tanımıyoruz. Etkisini görmek için günde en az 2 fincan yeşilçay tüketin.

Maydanoz çayı

Diyet yapanların en çok kullandığı bitki çayı olup hızlı kilo verdirir. Düzenli olarak kullanıldığında hazımsızlığa ve şişkinliğe iyi geldiğini göreceksiniz.

Pu-Erh Çayı

Kilo sorunu olan vücudun düzenlenmesinde etkisi oldukça büyüktür. Düzenli olarak tüketmeniz gerekir.

Beyaz çay

İçinde barındırdığı antitoksidan özelliği sayesinde hızlı kilo vermenize yardımcı olur ve cildinizin sıkılaşmasını sağlar.

Tarçın çayı

Bu çayın tek başına zayıflatma etkisi olmasa da vücudunuzdaki şekeri düzenleyerek uyguladığınız diyetlere yardımcı olur.

Yaban mersini çayı

Dengeli beslenmeyi sağlar ve açlık hissini bastırır. Zayıflamak için bu ikisi yeterli zaten.

Zencefil çayı

Zencefil çayı besinleri hızlıca sindirilmesini sağlar ve zayıflamanıza yardımcı olur.

Siyah çaya karşı çok ciddi bir tiksinti duyduğumdan dolayı sonunda çay kelimesi olan tüm içeceklere uzağım. Halbusim ki zayıflamak isteyenlerin tüketmesi gerekenlerin en başında yeşil "çay" geli... Bak yine bi tuhaf oldum meselâ. :blink:

Bu hafta içinde bu fobiyi aşmak için ilk adımı atacağım!

Yesil cayla zayiflayanlardan biri de benim

ama ben fazla kilolarimdan dolayi sabirsiz davranarak,

sivilarimi yesilcay olarak tuketmeye basladim 1 aydan fazla bir sure boyunca .. aksamdan demleyip cam siselerde depoluyordum dolapta .. bazen acik yapardim spordan sonra sivi ihtiyacini karsilamak icin , sabahlari daha koyu yapardim kahve yerine .. gun icinde de balli, recelli, limonlu,zencefilli keciboynuzu pekmezli vs degisik degisik apamalarla hazirlamaya basladim ..

ve sonucu soyluyorum :

1 ay kadar azmettim faydasini goremeyecegime kanahatim geldi ve biraktim .. ama bundan sonra vucut muhtesem bir sekilde kendi kendini tok tutmaya basladi .. ac kalmayarak zayifladim .. hatta biraz fazla bile zayifladim .. yemek yemek gelmiyordu icimden o derece .. bir sure sonra cayin tesirinden kurtulunca istahim yerine geldi ve ideal kiloma kavustum

sonuc : yesil cayin sakasi yok arkadaslar .. gunde iki - uc bardak icmek en guzeli